Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Квартира в розстрочку: 5 новобудов Києва

28.12.2020

Марина Рогальська

Є бажання купити квартиру, але поки немає всієї суми для покупки? Один з варіантів вирішення проблеми — скористатися розстрочкою від забудовника. Багато компаній йдуть назустріч своїм майбутнім резидентам і надають можливість придбати житло, заплативши тільки частину необхідної суми, решту ж — виплачувати платежами протягом декількох років. 3m2 підібрав комплекси, де пропонують купити квартиру на виплат.

ЖК FJORD

Адреса: Печерський район, Військовий проїзд, 8
Ціна: від 33 250 грн/кв. м

На розстрочку в 1 рік і 8 місяців з першим платежем в 30% можуть розраховувати інвестори ЖК Fjord від девелопера ENSO.

ЖК Fjord має різнорівневі секції від 4 до 30 поверхів (всього 9 секцій), які утворюють східчасту структуру. Кожна секція має індивідуальне планування, кілька варіантів балконів і терас до 181 кв. м. Квартирографія представлена одно-, двох-, трьох- і дворівневими квартирами. Вартість квадратного метра — від 33 250 до 54 250 грн. На сьогодні у продажу — 4,5, 6,7 секції.

Зводять будівлю за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. Для розвитку інфраструктури району та комфорту мешканців комплексу проєктом передбачено комерційні площі на перших поверхах. Для наймолодших жителів в комплексі запроєктований дитячий сад. Консьєрж-сервіс буде надавати свої послуги резидентам комплексу. Територія ЖК буде закрита від автомобілів і сторонніх. Всі доступні внутрішні простору комплексу і відкриті тераси планують озеленити. Зручний доступ до головних транспортних артерій і центру міста.

Плановане введення в експлуатацію всього комплексу — 4 квартал 2022 року.

ЖК POLARIS HOME & PLAZA

Адреса: Оболонський район, вул. Сім’ї Кульженко, 22
Ціна: від 20 450 грн/кв. м

Розстрочку на 2 роки й 1 місяць з першим внеском від 10 до 70% пропонують майбутнім резидентам в ЖК POLARIS Home & Plaza. Комплекс розвивають спільно компанії Perfect Group і Citex Development. У новобудові продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні та чотирикімнатні квартири, також дворівневі планування за ціною 20 450–31 450 грн/кв. м.

Комплекс буде складатися з двох будинків заввишки 16-24 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для внутрішніх і зовнішніх стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою й облаштують вентильований навісний фасад на перших поверхах. У ЖК буде 2-рівневий підземний і наземний паркінг. З паркінгу на ліфті можна піднятися на житлові поверхи. Вхідна група буде оформлена за вищому розрядом, тут будуть дизайнерські лобі з ресепшен, затишна зона очікування для жителів і їх гостей і кафе. Ескалатор і окремий ліфт доставить мешканців на їх поверх. На перших поверхах функціонуватиме торгово-розважальний комплекс з різноманітними орендарями, також планують відкрити мережевий дитячий садок і центр розвитку, працюватиме мережевий фітнес-центр і коворкінг. Територія комплексу буде під цілодобовою охороною, закритою від авто і сторонніх. У дворі розіб’ють ландшафтний парк, оформлять лаунж-зони, обладнають сучасні дитячі та спортивні майданчики.

Перший будинок повинні ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК STAR CITY

Адреса: Дніпровський район, вул. Каунаська, 27
Ціна: від 19 650 грн/кв. м

Розстрочку по грудень 2022 року зі першим внеском 30% пропонують в житловому комплексі Star City. У ЖК продають однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири вартістю від 19 650 до 23 300 грн/кв. м.

У комплекс увійдуть вісім 25-поверхових будинків. Всі будівлі будують за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з газоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено багаторівневий підземний паркінг. Перші поверхи відведені під комерційні площі, тут відкриють магазини, аптеки, офіси, відділення банків, ресторани і кафе та ін. В ЖК працюватиме два дитячих садка і школа.

Перша черга комплексу буде готова до заселення в 4 кв. 2022 року.

ЖК UNO CITY HOUSE

Адреса: Шевченківський район, вул. Олени Теліги, 25

Ціна: від 25 000 грн/кв. м

Придбати житло на виплат можна в ЖК UNO City House. Умови пропонованої послуги: термін — до лютого 2022 року, перший внесок — від 35%. У комплексі можна купити одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири, а також дворівневі планування, вартість квадратного метра — від 25 000 до 37 500 гривень.

Проєкт розвиває ІБК «Обрій».

ЖК буде складатися з одного будинку висотою 25 поверхів. Будівлю зводять за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. У будинку передбачено підземний паркінг. Перші поверхи відведені під комерційні площі торгового та офісного призначення.

Заявлене введення будинку в експлуатацію — 3 квартал 2021 року.

ЖК FORWARD

Адреса: Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 5 а
Ціна: від 32 600 грн/кв. м

У ЖК Forward від забудовника «Ріел» пропонують розстрочку до червня 2022 року з першим платежем від 10%. У комплексі можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири, вартість квадратного метра — від 32 600 до 36 000 грн.

ЖК буде складатися з одного будинку висотою 11 поверхів, що стоїть на стилобаті. Будівлю зводять за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. У будинку передбачено підземний паркінг з зарядками для електромобілів. Опалюватися квартири будуть автономно. На першому поверсі розмістять об’єкти побутової та комерційної інфраструктури.

Запланований термін введення в експлуатацію — 2 квартал 2022 року.

Статьи по теме
Новини
В Києві продовжать ремонтувати будинки за бюджетні кошти за принципом співфінансування

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку на  засіданні 22 січні підтримала ініціативу місцевої громади про проведення капітальних ремонтів…

22 / 01 / 2021

Новини
У забудовника ЖК «Софія Київська» виникли складнощі. Що відомо на сьогодні

За словами голови сільради Олеся Кудрика, забудовник ЖК «Софія Київська» не виконав зобов’язань і сьогодні винен близько 3 млн грн, пише…

22 / 01 / 2021

Новини
Держстат підрахував, як змінилися ціни на квартири в 2020 році

У минулому році в Україні ціни на вторинному ринку житла зросли на 9,8%, на первинному ринку – 6,9%. Про це…

22 / 01 / 2021

Новини
У Києві почали надходити платіжки-«аномалії» за опалення. Як їх уникнути?

Після отримання платіжок за опалення в грудні в соцмережах з’явилось кілька прикладів платіжок з аномально високими нарахуваннями. Люди обурювалися цифрами у 10–17 тисяч грн. Як повідомили…

22 / 01 / 2021