Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Лаунж-зони на даху: 4 новобудови Києва

26.05.2020

Марина Рогальська

Прогулятися в саду з декоративним ландшафтом, пройтися зеленою алеєю, усамітнитися в затишному куточку на м’якому дивані або лавці, заглянути в літнє кафе, посидіти біля каміна, поніжитися в джакузі — лише невеликий перелік релакс-опцій, якими можуть скористатися жителі деяких ЖК, причому локації і куточки для відпочинку організовані на експлуатованій покрівлі. 3m2 підібрав житлові комплекси, де лаунж-зони організовані на даху будівель.

ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ POETICA

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25а
Ціна: від 27 350 грн/кв. м

Відпочити в лаунж-зоні на даху зможуть резиденти житлового кварталу POETICA. На експлуатованій покрівлі стилобату передбачено організацію зони відпочинку, а також дитячих і спортивних майданчиків. Комплекс зводить девелопер ENSO.

Перша колекція квартир кварталу POETICA складається з чотирьох будинків по 26 житлових поверхів кожен, об’єднаних загальним стилобатом. Друга колекція представлена 4-ма будинками з висотністю 20–24 поверхи.

Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни виконають з цегли, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Будинки оснащені навісними вентильованими фасадами з керамогранітної плитки.

У комплексі передбачені підземний паркінг і стоянка для гостьових авто, внутрішня територія буде закрита для приватних автомобілів — передбачено проїзд тільки для машин комунального транспорту або спецслужб.

У стилобаті комплексу запроектовані: супермаркет, фітнес-центр, кафе, бутики, салони краси.

У новобудові продають одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири в тому числі і дворівневі планування. Вартість квадратного метра варіюється від 27 350 до 41 550 грн.

Заявлений термін введення в експлуатацію будинків Першої колекції: будинки 3 і 4 — четвертий квартал 2020 року; будинки 1 і 2 — четвертий квартал 2021 року. У другій колекції до продажу запропонований Будинок 1 (складається з трьох секцій), запланований термін введення в експлуатацію — четвертий квартал 2022.

ЖК DOCK32

Адреса: Оболонський район, просп. Степана Бандери, 32д
Ціна: від 21 200 грн/кв. м

Відкрита тераса з зонами відпочинку буде в розпорядженні інвесторів ЖК DOCK32. Комплекс розвиває компанія «Ковальська Нерухомість».

Комплекс представляє собою два будинки висотою 26 поверхів, об’єднаних загальним стилобатом. Будують ЖК за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамзитоблок, фасад утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинку буде автономним.

У проекті, окрім житла, буде супермаркет і ресторан на території, підземний дворівневий паркінг, дитячі та спортивні майданчики. Територія буде закритою з відеоспостереженням.

До продажу доступні однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні планування за ціною 21 200–28 500 грн/кв. м.

Заявлена дата введення — 4 кв. 2021 року.

ЖК PUSHA HOUSE

Адреса: Оболонський район, вул. Федора Максименка, 7а
Ціна: від 14 850 грн/кв. м

У ЖК PUSHA HOUSE запроектовані під відкритим небом лаунж-зони на останньому поверсі. Всередині будівлі будуть розміщені дитяча кімната і хол з місцями для відпочинку. Проект розвиває компанія KyivBudDevelopment.

У комплекс входить трисекційний будинок з висотою 7 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують цеглу. Фасад утеплять мінеральною ватою. Опалення централізоване, від міських мереж. Передбачено підземний паркінг. Перші поверхи комплексу запроектовані для внутрішньої інфраструктури: там відкриють магазини, супермаркет, аптеку або інші сервіси. Для гнучкої організації робочого простору в комплексі передбачено відкриття коворкінгу.

У комплексі пропонують до інвестування однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Ціна квадратного метра тут від 14 850 до 36 150 гривень.

Будинок повинні здати в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

ЖК GREENVILLE PARK

Адреса: Шевченківський район, вул. Пимоненка, 21
Ціна: від 29 650 грн/кв. м

На даху ЖК GREENVILLE PARK спорудять комфортабельну лаунж-терасу з камінами і м’якими диванами, джакузі і зоною барбекю. Комплекс будує компанія «Нест».

У ЖК буде два будинки по 26 поверхів кожен. Будують будинок за монолітно-каркасною технологією, стіни зведуть з цегли і керамоблока, фасади утеплять за допомогою мінеральної вати. Опалення в будинку буде автономним. Від проїжджої частини комплекс відділений стилобатом і 6-поверховим паркінгом.

У комплексі пропонують 1-2-3-кімнатні квартири. Квадратний метр коштує 29 650–52 100 грн.

Заявлене введення в експлуатацію першого будинку — 2 кв. 2020 року, другого будинку — 4 квартал 2023года.

Справжня віддушина для міського жителя — можливість прогулянки в парку або лісі, бажано розташованому в пішій доступності від будинку. Що може бути краще — відволіктися …

Житло в новобудові біля моря — чудова інвестиція. Така нерухомість завжди буде ліквідною, а в умовах сучасних реалій і більш доступною, адже кордон перетинати, щоб …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира в будинках, що вже введені в експлуатацію: 5 ЖК Києва

Якщо стоїть завдання купити квартиру без основних ризиків первинки у вигляді зривів термінів здачі, і при цьому отримати нову квартиру,…

19 / 01 / 2022

Рейтинги
Інвестиції на старті: 5 ЖК Києва

Новий рік радує потенційних інвесторів у житлову нерухомість стартами продажу. 3m2 підібрав житлові комплекси, де тільки відкрилися продажі в нових…

12 / 01 / 2022

Рейтинги
ТОП-5 ЖК за пошуковими запитами на сайті 3m2

Ми проаналізували пошукові запити читачів 3m2 за 2021 р., найбільше користувачі цікавилися проблемними об’єктами, які здавалися з суттєвими затримками, а…

11 / 01 / 2022

Рейтинги
Місто в місті: ЖК Києва з самодостатньою інфраструктурою

Житловий комплекс з самодостатньою, розвиненою інфраструктурою дозволяє не витрачати багато часу на дорогу, щоб сходити в магазин за покупками, провести…

29 / 12 / 2021