Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Нове життя: 5 житлових проєктів ревіталізації промислових та інших територій

15.09.2021

Марина Рогальська

Території заводів, фабрик, теплиць, автомобільних парків та інших промислових і сільськогосподарських підприємств, які вже не діють, поступово отримують нове життя. Реновація передбачає найчастіше кардинальне перетворення, від якого місто виграє. Будують нові житлові комплекси, які передбачають створення, в тому числі торгово-офісних, рекреаційних, соціальних і культурних просторів, які будуть доступні всім жителям і створять нові центри тяжіння для міської активності.

НОВИЙ ПОДІЛ

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Хрещатицька, 14
Ціна: від 58 500 грн/кв. м

Кардинально новий простір з’явиться на території Київського річкового порту. Проєкт реновації цієї частини Подолу передбачає будівництво поліфункціонального житлового району на березі Дніпра. В рамках проєкту будуть реалізовані апартаменти бізнес-класу, комерційні площі і офіси з відкритими терасами на дахах, власна набережна з прогулянковим бульваром і пляжем, також тут побудують культурний центр і амфітеатр під відкритим небом. В цілому передбачено будівництво 7 кварталів, які повторюють планувальну структуру Подолу і забезпечують зв’язок існуючих кварталів з набережною. Простори між кварталами будуть доступні для киян і гостей столиці, при цьому внутрішні двори — тільки для мешканців. По зовнішньому периметру кварталів будуть розташовуватися магазини, офіси, ресторани і кафе. У води облаштують місця для відпочинку на свіжому повітрі.

Новий Поділ
Новий Поділ

У Новий Поділ увійде 15 будинків висотою 5-12 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Передбачено підземний паркінг. Двори закриють від сторонніх і автомобілів і обладнують систему відеоспостереження. На перших поверхах будуть працювати магазини, кафе, ресторани і сервісні центри. Для дітей побудують школу, два дитячих садки, Культурний центр. Для занять спортом і активного відпочинку облаштують спортивні майданчики, бігові і велодоріжки, тенісні корти, баскетбольний майданчик, футбольне поле, скейт-парк і скалодром. У жителів буде власний пляж, пристань для яхт і прогулянкових катерів, човнова станція і пункт прокату каяків.

До інвестування доступні двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні планування. Вартість квадратного метра становить 58 500–76 350 грн.

Першу чергу повинні здати в експлуатацію в 4 кварталі 2023 року.

ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ POETICA

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25а
Ціна: від 31 900 грн/кв. м

Житловий квартал POETICA від девелопера ENSO оновлює територію транспортного парку. У перспективі будуть ревіталізовані й прилеглі площі, тому цей куточок Києва отримає новий образ і точку тяжіння. У квартал увійде кілька колекцій квартир. Перша колекція включає чотири будинки по 26 поверхів кожен. Друга колекція представлена 4-ма будинками з висотністю 20-24 поверхи. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Будинки оснащуються навісними вентильованими фасадами з керамогранітної плитки. Передбачено підземний паркінг. У розпорядженні жителів дизайнерські оформлені місця загального користування, хол з лаунж-зоною, бібліотекою та каміном. Комерційні площі, приміщення обслуговуючої інфраструктури будуть розташовані в стилобаті. Тут відкриють супермаркет, ресторани, салони краси, центри дитячого розвитку та ін. На експлуатованому даху стилобату облаштують зони для відпочинку, пішохідні доріжки, дитячі та спортивні майданчики.

Житловий квартал POETICA
Житловий квартал POETICA

Перша і друга колекції житлового кварталу Poetica представлені одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатними квартирами, в тому числі і дворівневими плануваннями. Вартість квадратного метра становить 31 900–55 050 грн.

У Першій колекції будинки 1 і 2 заплановані до введення в експлуатацію в четвертому кварталі 2021 року.

У Другій колекції будинок 1 запланований до введення в експлуатацію в 4 кварталі 2022.

ЖК UNIT.HOME

Адреса: Шевченківський район, вул. Сім’ї Хохлових, 8
Ціна: від 47 800 грн/кв. м

ЖК UNIT.HOME будують на території Київського мотоциклетного заводу. Територію освоюють комплексно, забудовник позиціонує проєкт як інноваційний парк. Тут побудують житлові квартали, офісні будівлі, дитячий простір і гостьовий готель.

Крім житлової, буде ще офісна і торговельна складова, а також школа і готель. Працюватимуть кампуси з коворкінгами і конференц-залами, ресторани, медичний центр, фітнес-центр, велопрокат і паркінг з зарядками для електрокарів.

ЖК UNIT.HOME
ЖК UNIT.HOME

Проєкт розвивають компанії UDP і К.А.Н. Девелопмент.

У житловий комплекс увійдуть 9 будинків різної поверховості — 5-9, 16, 20, 24-25. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. На прибудинковій території облаштують паркову зону з місцями для відпочинку, велосипедними доріжками і дитячими ігровими майданчиками. Безпеку буде забезпечувати професійна служба охорони, встановлять відеоспостереження.

У ЖК можна купити однокімнатні, двокімнатні і трикімнатні квартири. Ціна квадратного метра — від 47 800 до 101 700 гривень.

Першу чергу повинні здати в експлуатацію в 1 кварталі 2022 року.

ЖК WHITE LINES

Адреса: Голосіївський район, вул. Васильківська, 1
Ціна: від 51 350 грн/кв. м

На місці кінокопіювальної фабрики будують ЖК White Lines. Проєктом передбачено будівництво багатофункціонального житлового комплексу з торговельним центром.

ЖК White Lines
ЖК White Lines

Будує комплекс компанія A Development при партнерстві з компанією Futura hata.

У ЖК увійде 3 будинки висотою 22, 24 поверху, об’єднані загальним стилобатом. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. У стилобатній частині буде розташований торговий центр. Торгова і житлова зони будуть розмежовані. Для дітей буде працювати власний дитячий садок. Відкриють кінотеатр. Для любителів спорту буде відкрито спортивний комплекс з басейном. На даху стилобату створять парк.

У ЖК продають двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири. Вартість квадратного метра від 51 350 до 77 150 гривень.

Комплекс добудують до 4 кварталу 2021 року.

ЖК ФАЙНА ТАУН

Адреса: Шевченківський район, вул. Салютна, 2 б
Ціна: від 50 300 грн/кв. м

На місці виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», включаючи прилеглі території, будують ЖК «Файна Таун». У комплексі буде 57 будинків, свій торговий комплекс і супермаркет, фітнес-центр і три басейни, початкова і музична школи, два дитячих садки, частина з заявленої інфраструктури вже побудована. Для дітей різного віку облаштують 24 ігрових майданчики, спортивну базу з тенісними кортами, майданчиками для гри в баскетбол, волейбол і футбол, роздягальнями для спортсменів і зоною відпочинку для вболівальників.

ЖК «Файна Таун»
ЖК «Файна Таун»

Будинки в комплексі будуть заввишки 5-16 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Для автомобілів передбачена стоянка, наземна багаторівнева і підземна з ліфтом. На перших поверхах розташовані комерційні площі під магазини, пошту, відділення банку, ресторани, кафе, аптеки тощо. Територія закрита від авто і сторонніх.

У ЖК продають одно-, дво- і трикімнатні квартири за ціною від 50 300 до 57 150 грн/кв. м.

Найближчу чергу добудують до 2 кварталу 2022 року.

Конкуренція в сегменті житла бізнес-класу в столиці спонукає забудовників створювати проєкти, що якомога точніше відповідають запитам клієнтів. Саме тому в цих комплексах акцент зроблений і …

Дворівневі квартири мають більше опцій по зонуванню простору, в таких плануваннях можна виділити приватну зону та місце для зустрічі гостей. До того ж зазвичай дворівневе …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023