Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Новобудови без бар’єрів: 5 ЖК Києва, де подбали про маломобільні групи населення

22.02.2021

Марина Рогальська

Безбар’єрне середовище для маломобільних людей — важливий і потрібний сьогоднішній тренд, на якому все частіше загострює пильну увагу суспільство. На сьогодні він вже закріплений на законодавчому рівні, тому девелопери повинні розробляти проекти таким чином, щоб маломобільні групи почувалися комфортно і не відчували незручність при пересуванні. 3m2 підібрав новобудови столиці, де забудовники прагнуть проявити турботу про всіх своїх жителів.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 36 200 грн/кв. м

У житловому районі Rybalsky піклуються про створення безбар’єрного простору, щоб на території було комфортно всім без винятку. Всі входи в під’їзди й комерційні приміщення знаходяться на рівні землі, завдяки чому в них можуть зручно потрапити маломобільні групи. У внутрішні двори будинків можна потрапити як сходами з бульвару, так і через безбар’єрні виходи з рівня другого поверху. Зручні пандуси передбачені для спуску водного каналу, який запланований в районі.

Проект розвивають компанії SAGA Development і Perfect Group.

Район зводять за принципом суперкварталів. Він буде складатися з 9 будинків висотою 9-10 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Кожен будинок буде являти собою окремий квартал з закритим від сторонніх і автомобілів просторим внутрішнім двором. Під внутрішніми дворами будуть розміщені підземні паркінги. Комерційні площі під магазини, бутіки, кафе та ін. сервіси, що формують інфраструктуру району, будуть розташовані на першому поверсі з зовнішньої сторони будівель.

На території району буде облаштовано публічний простір — пішохідний бульвар і набережна вздовж водного каналу протяжністю 330 метрів з можливістю доступу до води. Також буде побудований власний освітній кластер Rybalsky Family Port, що включає дитячий садок, школу, розвиваючі секції, коворкінг і кафе для дітей і батьків.

До інвестування доступні 1-, 2-, 3-, 4- і 5-кімнатні квартири, а також дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра — від 36 200 до 61 500 гривень.

Комплекс будують в кілька черг, два будинки вже ввели в експлуатацію, здача третього запланована на 1 квартал 2021 року.

ЖК FJORD

Адреса: Печерський район, Військовий проїзд, 8
Ціна: від 32 050 грн/кв. м

У ЖК FJORD від девелопера ENSO, створять максимально комфортні умови для людей з обмеженими можливостями. Запропоновані рішення сформують безбар’єрне середовище і забезпечать комфортне проживання маломобільних жителів комплексу.

По всій внутрішній території комплексу по максимуму відмовилися від східчастих підйомів і спусків, замінивши їх пандусами. Також в комплексі передбачена установка ігрових майданчиків для дітей з обмеженими фізичними можливостями, це територія для їх різнобічного розвитку, це простір для комунікації, активності і веселощів.

Проектом передбачено будівництво одного будинку з різнорівневими секціями висотою від 4 до 30 поверхів, всього в комплексі буде 9 секцій. Зводять будівлю за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах будуть працювати сервіси та послуги, що формують інфраструктуру комплексу, тут відкриють магазини, кафе і ресторани, салони краси та ін. Для дітей працюватиме дитячий сад. Резидентам доступна послуга консьєрж-сервіс. Внутрішній простір комплексу і відкриті тераси озеленять. На прибудинковій території організують арт-простір зі скульптурною композицією і світловий кінетичної арт-стіною. Територія ЖК буде закритою від авто і сторонніх і перебувати під цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

У житловому комплексі FJORD продають одно-, дво- і трикімнатні квартири, в тому числі і дворівневі планування. Вартість квадратного метра від 32 050 до 55 400.

Плановане введення в експлуатацію всього комплексу — 4 квартал 2022 року.

ЖК KRAUSS GALLERY

Адреса: Печерський район, вул. Круглоуніверситетська, 5-7
Ціна: від 97 800 грн/кв. м

Продумані деталі з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями в ЖК Krauss Gallery від компанії «Креатор-Буд». Для комфортного доступу до будівлі людей з обмеженими можливостями та батьків з колясками в проекті передбачені пішохідні переходи із заниженим тротуаром, обладнані пандуси біля під’їзду, встановлені габаритні ліфти.

У комплекс увійде один будинок висотою 10 поверхів. Зводять будівлю за монолітно-каркасною технології, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі, де будуть працювати необхідні об’єкти інфраструктури: SPA-салон, спортивний клуб, дитяча ігрова кімната та інше. На останніх поверхах спроектовані тераси з лаунж-зонами. Покрівля буде експлуатованою, тут обладнали спортивні майданчики, місця для дитячих ігор і для відпочинку дорослих.

У ЖК можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 97 800-200 650 грн.

Комплекс планують здати в експлуатацію у 2 кварталі 2023 року.

ЖК DOCK32

Адреса: Оболонський район, просп. Степана Бандери, 32д
Ціна: від 33 250 грн/кв. м

У ЖК DOCK32 від компанії «Ковальська Нерухомість» встановлять спеціальний ліфт, яким буде зручно користуватися людям з обмеженими можливостями або мамам з колясками.

Комплекс являє собою два будинки висотою 26 поверхів, об’єднаних загальним стилобатом. Будують ЖК за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамзитоблок, фасад утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинку буде автономним. Передбачено підземний дворівневий паркінг. У проекті, окрім житла, буде супермаркет і ресторан. Двір буде закритим від автомобілів. Тут будуть обладнані місця для відпочинку — організована відкрита тераса, обладнані дитячий майданчик і спортивна зона. Вся територія комплексу буде під відеоспостереженням.

До інвестування доступні однокімнатні та двокімнатні квартири за ціною 33 250–40 000 грн/кв. м.

Заявлена дата введення в експлуатацію 4 кв. 2021 року.

ЖК Авеню 42

Адреса: Голосіївський район, вул. Академіка Глушкова, 42
Ціна: від 20 700 грн/кв. м

Парадні в усіх секціях ЖК «Авеню 42» при вході будуть обладнані спеціальними пандусами для заїзду в будинок, що буде зручно для маломобільних мешканців. Комплекс розвиває компанія KSM-GROUP.

В рамках даного проекту буде побудований один будинок на три секції висотою 25 поверхів. Будівлю будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, для утеплення фасадів — мінеральну вату. Передбачено наземний багаторівневий паркінг. Опалюватися будинки будуть автономно. Територія комплексу буде закритою від авто і сторонніх.

У новобудові продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та п’ятикімнатні планування, за ціною 20 700–27 000 грн/кв. м.

Будинок повинні здати в експлуатацію в 1 кварталі 2023 року.

Статьи по теме
Новини
Відбулася презентація концепції дизайну інтер’єрних рішень багатофункціонального комплексу преміумкласу INTERGAL CITY

Новини компаній 1 березня компанія «Інтергал-Буд» у партнерстві з виданням PRAGMATIKA.MEDIA зібрали українських архітекторів та дизайнерів в клієнтському просторі комплексу…

02 / 03 / 2021

Рейтинги
Де комфортно жити з дітьми: 5 новобудов Києва

Наявність дитячого садка, центру розвитку, школи на території житлового комплексу додає цінності проєкту. Серед забудовників вже стає нормою дбати про…

02 / 03 / 2021

Новини
Держстат оприлюднив дані про нове житло за 2020 рік

Новини компаній 26 лютого Державна служба статистики оприлюднила дані про новобудови України за 2020 рік – площу житла, яке прийняли…

02 / 03 / 2021

Новини
Міську та приміську лінії електрички можуть об’єднати

Створення суміжної мережі приміської та міської електрички в Києві дозволить зменшити кількість автотранспорту в столиці. А будувати метро до міст-сателітів…

02 / 03 / 2021