Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

18.05.2023

Ірина Гуц

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до будинку паркових зон, набережних тощо допоможе підтримувати себе в емоційно стабільному стані, знімати стрес й поповнювати запас енергії. 

3m2 підготував огляд новобудов з рекреаційною складовою.

ЖК ПАРКОВІ ОЗЕРА 2

Адреса: Дніпровський район, вул. Воскресенська, 2а
Ціна: від 39 500 грн/кв. м

ЖК «Паркові Озера 2» будується поруч з одним з найбільших парків столиці — парком Перемоги.  На території парку працює льодовий каток, атракціони, ресторани, мотузковий парк, дитячі майданчики, тут можна взяти в оренду велосипеди, влаштувати пікнік тощо.

ЖК «Паркові Озера 2» рекреаційною
ЖК «Паркові Озера 2»

ЖК «Паркові Озера 2»  складатиметься з чотирьох будинків висотою 17 і 25 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблоків, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Опалюватися будинки будуть автономно.

У комплексі буде підземний паркінг на 302 місця. Вартість паркомісця стартує з відмітки 225 тис. грн. Також до продажу доступні комори для зберігання сезонних речей площею 2-4 кв. м вартістю від 135 тис. грн.

На перших поверхах розмістять об’єкти обслуговуючої інфраструктури, а також комерційні площі — магазини, кафе аптеки тощо. Для найменших мешканців комплексу в рамках розвитку проєкту побудують новий дитячий садок.

У продажу є одно-, дво- і трикімнатні квартири площею від 42 до 117 кв. м.

Будинки 1 та 2 заплановані до введення в експлуатацію у 4 кварталі 2024 року. 

ЖК DIBROVA PARK

Адреса: Подільський район, вул. Північно-Сирецька
Ціна: від 31 000 грн/кв. м

ЖК Dibrova Park будують на місці колишніх площ агрофірми «Пуща-Водиця», поруч з великою рекреаційною зоною — Сирецьким дендропарком. На території ЖК  облаштують також і власну паркову зону для відпочинку, дитячі ігрові майданчики, місця для занять спорту, велодоріжки та велопаркінг.

ЖК Dibrova Park рекреація
ЖК Dibrova Park

До складу ЖК увійде 10 будинків по 23, 26 поверхів заввишки. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу і газоблок. Фасади утеплять мінеральною ватою. Для автомобілістів передбачили наземний чотирирівневий критий паркінг.

На території комплексу буде два торгові центри, які стануть частиною інфраструктури району. Тут відкриються магазини, бутики, сервісні центри, центри розваг та інші комерційні об’єкти. 

В продажу представлені 3- та 4-кімнатні квартири площею від 156 до 186 кв. м.

Будинки 1, 3 та 4 збудовано та введено в експлуатацію, до здачі готується будинок 2. 

ЖК ПАРКОВЕ МІСТО

Адреса: Подільський район, вул. Вишгородська, 45
Ціна: від 52 500 грн/кв. м

Великий старий парк у розпорядженні мешканців ЖК «Паркове місто». Паркова зона займає 4 га. Окрім зелених насаджень, тут є кілька озер з качками та лебедями, декоративний струмок, вимощені доріжки, організовані воркаут-майданчики з тренажерами, тенісний корт, є поля для волейболу, мініфутболу та баскетболу.

ЖК «Паркове місто» рекреація
ЖК «Паркове місто»

У комплексі буде 27 будинків заввишки 4-5, 12-13, 15, 25-26 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. 

Передбачено підземний паркінг. Двір упорядкований, тут встановлений дитячий майданчик, є місця для відпочинку. Територія закрита від сторонніх.

До інвестування доступні одно-, дво-, три-, чотири- та п’ятикімнатні квартири площею від 31 до 167 кв. м.

Будинки 1-7 черг введені в експлуатацію, будинок 27 дев’ятої черги готується до здачі у 2024 році.

ЖК ЗАРІЧНИЙ

Адреса: Дарницький район, вул. Зарічна, 1б, 1в, 1г, вул. Миколи Бажана, 1а
Ціна: від 64 000 грн/кв. м

Зможуть скористатися набережною з пляжем, прогулятися вздовж Дніпра резиденти ЖК «Зарічний», адже новобудова розташована на першій лінії Дніпра.

ЖК «Зарічний»
ЖК «Зарічний»

До складу комплексу входить 10 будинків різної висотності — 5, 21-26. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. У ЖК передбачено підземний паркінг.

У продажу залишилися 3-кімнатні квартири площею 109 кв. м.

Будинки 1-6 введено в експлуатацію, готуються до здачі у 2023 р. будинки 7, 8 та 9.

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне укриття під час …

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла на 60%. Таку пропозицію у …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023

Рейтинги
Розтермінування від забудовника з першим внеском до 30%: 4 ЖК Києва

Розтермінування  від забудовника —  зручний інструмент придбання нерухомості для тих, хто не має повної суми для купівлі квартири, але має…

24 / 04 / 2023