Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Пляжі, набережні, алеї та парки: ЖК Києва з рекреаційною складовою

07.05.2020

Марина Рогальська

Відпочити і розслабитися, не залишаючи власний двір — сходити на пляж, прогулятися алеями, провести час за спортивними активностями або іграми з дітьми, а можна усамітнитися з книгою в затишній альтанці — будь-який з варіантів цілком реальний в тих комплексах, де рекреаційній складовій приділено особливу увагу. 3m2 підібрав новобудови з рекреаційними можливостями.

ЖК Причал 8

Адреса: Дарницький район, вул. Канальна, 8
Ціна: від 17500 грн/кв. м

Житловий комплекс «Причал 8» розташований на березі озера Корольок, тут буде обладнана пляжна зона з шезлонгами, а ще у жителів новобудови буде власна набережна і парк з алеями для прогулянок серед квіткових клумб і дерев. Для дітей оформлять тематичні дитячі майданчики, на території будуть також альтанки для відпочинку, сквер і лаунж-зони для барбекю, спортивні майданчики і універсальні ігрові поля. Будує комплекс компанія «Інтергал-Буд».

ЖК Причал 8

Комплекс складається з двох багатосекційних будинків змінної поверховості висотою 20, 22, 24 поверху. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблоків, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. У ЖК буде підземний паркінг, на перших поверхах розмістять об’єкти обслуговуючої інфраструктури, а також комерційні площі — магазини, фітнес-клуб, ресторан, кафе та ін.

Зараз в комплексі можна придбати одно-, дво- і трикімнатні квартири по антикризовій ціні, яку зараз розраховують за фіксованим курсом 25,5 грн.

Роботи на комплексі продовжуються і під час карантину. Перший 7-ми секційний будинок планують здати в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

Дивіться повну відео-екскурсію по комплексу «Причал 8».

Житловий район Rybalsky

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 31 650 грн/кв. м

Власний канал з набережною і можливістю доступу до води, а також пішохідний бульвар є в розпорядженні жителів і гостей житлового району RYBALSKY. Проект реалізують компанії SAGA Development і Perfect Group. Уздовж каналу розташується перша в Києві вулиця ресторанів з літніми майданчиками і місцями для відпочинку. На набережній передбачені місця для тимчасового швартування водного транспорту. На пішохідному бульварі вже зараз є кілька зон для різних видів активності, в тому числі зелені галявини для пікніків.

Житловий район Rybalsky

Район буде складатися з 9 будинків-кварталів висотою 9-10 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Архітектурну різноманітність району забезпечує оздоблення — індивідуальне для кожної з 6 секцій будь-якого з кварталів. Усередині кварталів передбачені просторі внутрішні двори, під якими розміщуються підземні паркінги. Комерційні площі під магазини, бутіки, кафе та ін. розташовані на першому поверсі з зовнішньої сторони будівель. У комплексі буде працювати освітній кластер Rybalsky Family Port, що включає дитячий садок, школу, розвиваючі секції, коворкінг і кафе для дітей і батьків.

У RYBALSKY можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. На верхніх поверхах розташовані дворівневі приміщення з великими панорамними терасами. Вартість квадратного метра — від 31 650 до 45 750 гривень.

Два будинки вже ввели в експлуатацію, наступні черги повинні здати в 2020 році.

ЖК Паркове місто

Адреса: Подільський район, вул. Вишгородська, 45
Ціна: від 30 750 грн/кв. м

Великий парк, облаштований на 4 гектарах з декількома озерами і декоративним струмком, доріжками для прогулянок, організованими воркаут-майданчиками з тренажерами, тенісним кортом, полями для волейболу, міні-футболу та баскетболу є в житловому комплексі «Паркове місто» від забудовника UDP.

ЖК Паркове місто

У ЖК буде 28 будинків висотою 4-5, 12-13, 15, 25-26 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. Будинки будуть опалюватися централізовано.

У комплексі продають одно- дво- і трикімнатні квартири за ціною від 30 750 до 32 350 грн/кв. м.

Зараз будується дев’ята черга, введення її в експлуатацію призначене на 1 квартал 2021 року.

ЖК Місто квітів. Парковий квартал

Адреса: Подільський район, вул. Тираспольська, 60
Ціна: від 20 500 грн/кв. м

Власний упорядкований парк, де висадять безліч квітів буде у жителів ЖК «Місто Квітів. Парковий квартал». Проект розвивають в партнерстві компанії МЖК «Оболонь» і ІБК «Обрій».

У комплексі буде 17 будинків висотою 16 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною і панельною технологією, для стін використовують газові блоки, фасади утеплюють мінеральною ватою. Перші поверхи будинків будуть віддані під об’єкти інфраструктури та комерційні приміщення.

ЖК Місто квітів. Парковий квартал

Для інвестування доступні 1-2-3-кімнатні квартири. Придбати житло в ЖК можна за ціною від 20 500 до 28 450 грн/кв. м.

Здача нової черги запланована на 1 квартал 2020 року.

ЖК Зарічний

Адреса: Дарницький район, вул. Зарічна, 1б, 1в, 1г, вул. Миколи Бажана, 1а
Ціна: від 20 550 грн/кв. м

Зможуть скористатися набережною з пляжем, прогулятися вздовж Дніпра резиденти новобудови «Зарічний». Це проект компанії bUd development.

ЖК Зарічний

До складу комплексу входить 10 будинків різної висотності — 5, 21-26. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. У ЖК передбачено підземний паркінг.

У продажу доступні 1-2-3-кімнатні квартири, а також дворівневі планування за ціною 20 750–37 850 грн за квадратний метр.

Наступну чергу повинні здати в 2 кварталі 2022 року.

Інвестиції в нерухомість — прекрасний інструмент для збереження та примноження капіталу. Сьогоднішні кризові моменти аж ніяк не нівелювали його привабливість. При високому інвестиційному потенціалі проекту, …

Дистанційна робота з дому — нова реальність нашого часу. Добре, якщо планування квартири дозволяє організувати робочий куточок, де можна усамітнитися і зосередитися на роботі, при …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023