Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Поруч з підземними станціями метро: 4 новобудови Києва

11.08.2022

Ірина Гуц

Близькість метро в довоєнні часи була одним з пріоритетних критеріїв при виборі новобудови для інвестування, наразі ж метро набуло додаткового значення. В сучасних реаліях метро — це не лише зручний засіб пересування містом, а й надійне укриття під час повітряних тривог, тому важливо аби підземні станції метро були в 10-хвилинному пішому доступі від місця проживання. В Києві декілька десятків нових ЖК будується в безпосередній близькості до метро, 3m2  підготував детальний огляд декількох новобудов, від яких до підземних станцій метро не більше 10 хвилин пішки.

ЖК ILLINSKY HOUSE

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Хрещатицька, 21
Ціна: від 128 650 грн/кв. м

Клубний будинок бізнес-класу Illinsky House від девелопера «Альянс Новобуд» розташований в пішій доступності від двох підземних станцій метро: 9 хвилин до станції «Поштова площа» та 12 хвилин до метро «Контрактова площа». Крім цього, поряд з клубним будинком є велика кількість знакових архітектурних та культурних об’єктів столиці, адже він зводиться в історичному центрі Києва.

Illinsky House

До складу Illinsky House входять дві будівлі заввишки п’ять-вісім поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу. Фасад буде комбінованого типу з використанням навісної вентильованої системи з утепленням мінераловатними плитами та облицюванням натуральним каменем, декоративними елементами, клінкерною цеглою, композитними панелями та фактурною штукатуркою з високоякісним фарбуванням.

Додатковий комфорт та захист мешканцям забезпечить підземний паркінг, який сполучено з житловими поверхами ліфтом. Частина паркомісць буде обладнана зарядними станціями для електромобілів.

На перших поверхах будуть розташовані комерційні приміщення, тут працюватиме бутикова галерея. Також комерційна нерухомість буде представлена офісними приміщеннями та апарт-готелем. 

У Illinsky House передбачено багаторівневу систему безпеки: закрита територія з обмеженим доступом, цілодобова охорона та відеоспостереження.

До продажу доступні 1-, 2- та 3-кімнатні квартири площею від 47 до 133 кв. м. Вартість квадратного метра стартує з 128 650 грн/кв. м. Девелопер пропонує спеціальні умови придбання для українців, які через війну хочуть змінити місце проживання  розпочати нове життя у столиці, детальніше тут

ЖК Salut

Адреса: Печерський район, бул. Дружби Народів, 2
Ціна: від 34 950 грн/кв. м

ЖК Salut від компанії bUd development зводиться в 6 хвилинах пішки від станції метро «Либідська». 

У комплексі буде два будинки різної висотності: 5, 10, 12, 23, 30 і 35 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою.

Salut

Передбачено підземний паркінг. Комерційні площі будуть розташовані на перших поверхах, тут будуть працювати різні сервіси та послуги, також в ЖК працюватиме власний торговий центр з басейном, розважальними атракціонами. У дворі встановлять обладнання для занять спортом, поставлять дитячий майданчик.

У комплексі продають одно-, дво- і трикімнатні квартири площею від 41 до 11 кв. м. 

ЖК Вежа на Ломоносова

Адреса: Голосіївський район, вул. Ломоносова 33/43
Ціна: від 45 650 грн/кв. м

Шлях від ЖК «Вежа на Ломоносова» до підземної станції метро «Васильківська» складатиме всього 5-7 хвилин. 

Комплекс буде складатися з одного будинку висотою 24 поверхи. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни викладають з газоблоку, для утеплення фасаду використовують мінеральну вату. На фасаді також передбачені спеціальні ніші під блоки від кондиціонерів.

Вежа на Ломоносова

Для авто передбачено підземний паркінг. На першому поверсі будуть розташовані комерційні площі, де згодом відкриють магазини, аптеку, салон краси, кафе та ін. Прибудинкова територія буде облаштована на даху стилобату, тут обладнають дитячий майданчик і спортивну зону, а також місця для вигулу домашніх вихованців.

У новобудові можна купити однокімнатні та двокімнатні квартири площею від 37 до 70 кв. м.

ЖК Obolon Plaza

Адреса: Оболонський район, вул. Маршала Малиновського/просп. Оболонський
Ціна: від 96 000 грн/кв. м

ЖК Obolon Plaza зводиться буквально над станцією метро «Оболонь», мешканцям потрібно буде лише спуститися зі свого поверху, щоб дістатися до входу в метро.

Obolon Plaza

ЖК представляє собою один будинок 16 поверхів заввишки. Житлова частина комплексу починається з 5-го поверху.  Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для зовнішніх стін використовують цеглу, утеплюють мінеральною ватою. 

Для авто передбачено підземний паркінг. Територія буде закритою від авто і сторонніх.

У комплексі продають  дво-,  три-  та чотирикімнатні квартири площею від 90 до 299 кв. м. 

З початком війни змінилися критерії, за якими потенційні покупці обирають нерухомість. Якщо раніше підземний паркінг був лише додатковою опцією для комфортного життя,  то зараз наявність …

Ринок новобудов потребує додаткових інструментів для стимулювання попиту, адже невизначеність ситуації в країні та зростання вартості квадратного метра відлякують потенційних покупців. Забудовники готові йти назустріч …

Статьи по теме
Рейтинги
Де купити смарт-квартиру: 3 ЖК Києва

Компактні однокімнатні квартири або так звані смарт-квартири зазвичай розглядаються до покупки як перше житло або ж як інвестиція для орендного…

16 / 09 / 2022

Рейтинги
Клубні будинки: 3 ЖК Києва

Серед основних переваг клубних будинків — невисока або середня поверховість, невелика кількість квартир, безпечне середовище, додаткові сервіси, які доступні власникам…

08 / 09 / 2022

Рейтинги
Квартира на виплат: 3 ЖК Києва

Ринок новобудов потребує додаткових інструментів для стимулювання попиту, адже невизначеність ситуації в країні та зростання вартості квадратного метра відлякують потенційних…

16 / 08 / 2022

Рейтинги
Власне укриття: 3 ЖК Києва з підземними паркінгами

З початком війни змінилися критерії, за якими потенційні покупці обирають нерухомість. Якщо раніше підземний паркінг був лише додатковою опцією для…

20 / 07 / 2022