Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

16.05.2023

Ірина Гуц

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне укриття під час ракетних атак. Станції метро, які використовуються як бомбосховище, працюють цілодобово.  Щоб скористатися укриттям після завершення роботи метро, необхідно натиснути на дзвінок, який знаходиться біля вхідної групи дверей, та зачекати постового поліцейського. 

3m2  підготував огляд новобудов Києва, які знаходяться на відстані 15 хвилин пішки від підземних станцій метро.

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Адреса: вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 24, Голосіївський район
Ціна: від 43 650 грн/кв. м

Від житлового комплексу «Нова Англія» до станції метро «Васильківська» можна дійти менше ніж за 15 хвилин. Станція «Васильківська» входить до переліку укриттів Голосіївського району. 

«Нова Англія» метро
«Нова Англія»

Крім того, на території новобудови є просторий підземний паркінг, який, згідно з результатами експертизи, можна використовувати як споруду подвійного призначення (СПП). Тобто паркінг в ЖК «Нова Англія» відповідає вимогам об’єкта цивільного захисту населення, як бомбосховище. Станом на квітень 2023 р. вже введено в експлуатацію частину підземного паркінгу під будинком «Манчестер», між будинками «Манчестер» і «Брайтон» та частину під будинком «Брайтон», загальною площею 5039,1 кв. м.  Вартість паркомісця становить від $22 000 з можливістю придбати на умовах розтермінування.

ЖК «Нова Англія» включатиме 14 будинків різної поверховості: 14-16, 19 і 21 поверх.  Зводяться будинки з запатентованих стінових модулів з облицюванням декоративною штукатуркою та клінкерною плиткою.

Новобудова має власну розвинену інфраструктуру, до складу якої входить дитячий садочок «Маленька Європа», школа «Європейський колегіум», мінімаркети, дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї, зони відпочинку, спеціальний майданчик для вигулу чотирилапих улюбленців. 

Зараз у комплексі до продажу доступні 1, 2 та 3-кімнатні квартири площею від 29 до 90 кв. м. 

10 будинків вже введено в експлуатацію. На різній стадії будівництва знаходяться 4 будинки.

ЖК White Lines

Адреса: вул. Васильківська, 1, Голосіївський район
Ціна: від 76 150 грн/кв. м

ЖК White Lines збудовано безпосередньо біля входу до станції метро «Голосіївська», між вулицею Васильківською та Голосіївським проспектом.

White Lines метро
White Lines

У ЖК увійде 3 будинки висотою 22, 24 поверху, об’єднані загальним стилобатом. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. У стилобатній частині буде розташований торговий центр. Торгова і житлова зони будуть розмежовані. Для дітей буде працювати власний дитячий садок. Відкриють кінотеатр. Для любителів спорту буде відкрито спортивний комплекс з басейном. На даху стилобату створять парк.

У ЖК продають двох- і трикімнатний квартири площею 71-129 кв. м. 

Запланована здача в експлуатацію — 23 квартал 2023 року.

ЖК 044

Адреса: Подільський район, вул. Кирилівська, 37, 37а
Ціна:
від 61 000 грн/кв. м

7 хвилин пішки від ЖК 044 до станції метро «Тараса Шевченка», яка цілодобово працює як укриття.

ЖК 044 метро
ЖК 044

ЖК складається з двох багатосекційних будинків заввишки 9 поверхів. Будинки побудовані за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати.

У ЖК є підземний паркінг, вартість паркомісця – від 1 млн грн. Двір закритий від авто. На перших поверхах розміщуються комерційні площі, тут працюють заклади торгівлі та обслуговування.

У комплексі продають три- і чотирикімнатні квартири площею від 102 до 123 кв. м.

Будинки вже введено в експлуатацію.

ЖК UNO CITY HOUSE

Адреса: Шевченківський район, вул. Олени Теліги, 25
Ціна: від 44 900 грн/кв. м

ЖК UNO City House розташований в кроковій доступності від станції метро «Дорогожичі», яка офіційно внесена до переліку укриттів Шевченківського району.

UNO City House
UNO City House

У комплексі один будинок висотою 25 поверхів. Побудований за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовували газоблок, фасади утеплені мінеральною ватою. 

У будинку передбачено підземний паркінг. Опалення централізоване. На перших поверхах розташовані комерційні площі, в тому числі і під офісні приміщення. 

В новобудові доступні до продажу 3- та 4-кімнатні квартири площею 141 та 137 кв. м відповідно.

Будинок введено в експлуатацію.

ЖК OBOLON PLAZA

Адреса: Оболонський район, вул. Героїв полку «Азов»/просп. Оболонський
Ціна: від 75 300 грн/кв. м

ЖК Obolon Plaza побудований над станцією метро «Оболонь», аби дістатися станції метро, варто лише спуститися зі свого поверху. 

Obolon Plaza
Obolon Plaza

ЖК являє собою один будинок 16 поверхів заввишки. Для авто передбачено підземний паркінг. Територія закрита від авто і сторонніх.

У комплексі продають  дво-,  три-  та чотирикімнатні квартири площею від 90 до 299 кв. м. 

Будинок було введено в експлуатацію у 3 кварталі 2022 року.

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають про комфортний дитячий садочок …

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до будинку паркових зон, набережних тощо …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023

Рейтинги
Розтермінування від забудовника з першим внеском до 30%: 4 ЖК Києва

Розтермінування  від забудовника —  зручний інструмент придбання нерухомості для тих, хто не має повної суми для купівлі квартири, але має…

24 / 04 / 2023