Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Приватні школи в ЖК: 5 новобудов Києва

16.06.2021

Марина Рогальська

Приватні школи стають дедалі популярнішими: невеликі за кількістю учнів класи, сучасні методики, поглиблене вивчення мов, IT, математики та інших предметів, шанобливе ставлення до учнів — тільки частина переваг приватних навчальних закладів. Деякі батьки готові возити дітей на інший кінець міста заради обраної школи. І хоча вартість приватного навчання досить висока, послуги гідних навчальних закладів користуються великим попитом. 3m2 підібрав житлові комплекси, в яких працюють або готуються до відкриття приватні школи.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 41 100 грн/кв. м

У житловому районі Rybalsky 1 вересня почне роботу освітній кластер RYBALSKY Family Port. Відкриє двері для учнів Міжнародна космічна школа ISPACE.SCHOOL. Заклад розрахований на 500 учнів. У новій школі діти вчитимуться за державною програмою МОН України, з поглибленим вивченням астрономії, аерокосмічної галузі, IT. Навчання буде проводитися за системою STEM, в якій наука, технології, інженерія та математика вивчаються як єдина система. Передбачається поглиблене вивчення англійської мови за кембридзькими підручниками. З 1 класу учні школи зможуть навчатися дистанційно в американській школі, а по завершенню навчання кожен учень разом з державним посвідченням отримає American High School Diploma. Крім того, діти зможуть відвідувати студії розвитку, спортивні секції та гуртки. Освітній комплекс з власною закритою територією: у дворі розташований дитячий майданчик, а на даху школи — поле із захисною сіткою, де учні зможуть грати в футбол, баскетбол та інші спортивні ігри. На першому поверсі буде розташований сімейний коворкінг, буде працювати кафе. Також розпочне роботу дитячий сад.

Вартість навчання за 10 місяців $7500.

Житловий район Rybalsky будують компанії Perfect Group і SAGA Development. Район зводять за принципом суперкварталів. Він буде складатися з 9 будинків висотою 9-10 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Двори будуть закритими від авто і сторонніх, тут облаштують невеликі workout-зони, ігрові майданчики для дітей з гірками, сітками для лазіння, гойдалками, пісочницями та ін. На перших поверхах будуть працювати ресторани, магазини, аптеки, спортклуби, медичний кластер, салони краси та відділення банків. На території комплексу відкритий громадський пішохідний бульвар, буде створений водний канал з набережною.

У ЖК доступні до інвестування 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні та 5-кімнатні квартири. Вартість квадратного метра становить 42 300–86 900 грн.

Комплекс будують в кілька черг, частину житла вже ввели в експлуатацію. Найближчий до здачі будинок №5 буде введений в експлуатацію в 2 кв. 2021 року.

ЖК НИВКИ-ПАРК

Адреса: Святошинський район, проспект Свободи, 67
Ціна: від 23 500 грн/кв. м

У житловому комплексі комфорт-класу «Нивки-Парк» від забудовника «Інтергал-Буд» юні резиденти підуть до школи на території новобудови вже цієї осені. У комплексі буде працювати освітній заклад, розрахований на 100-120 дітей. Початкова школа розміститься в окремому триповерховому будинку. Поки вартість навчання не заявлена.

В рамках проєкту ЖК «Нивки-Парк» передбачено будівництво дванадцяти будинків різної висотності — по 12, 16-17 поверхів. Їх зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок. Фасади утеплені мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг, обладнаний ліфтом. У ЖК працюватиме свій продуктовий супермаркет. Територію упорядковують і озеленюють, до послуг жителів комплексу власний прогулянковий бульвар з велодоріжками, лавками, декоративним освітленням і оригінальним ландшафтним дизайном. Продовжити прогулянки можна в розташованому поруч з комплексом великому парку з озерами «Нивки». Територія комплексу закрита від авто і сторонніх.

У комплексі можна купити одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири. Є у продажу і дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 23 500 до 45 000 гривень.

ЖК будують в кілька черг, найближчу повинні здати в 2 кварталі 2021 року.

ЖК Новопечерські Липки

Адреса: Печерський район, вул. Михайла Драгомирова, 1, 3, 5, 12, 14, 16б, 18а, 20а
Ціна: від 71 850 грн/кв. м

Кілька приватних шкіл працюють в ЖК «Новопечерські Липки». Жителі можуть віддати дитину Новопечерську школу. Освітню програму для цього закладу розробляли разом з вітчизняними педагогами консультанти з СВІЕ (Канадського бюро міжнародної освіти). У школі вивчають англійську мову, а також французьку, іспанську, німецьку або китайську на вибір. У старших класах діти на вибір можуть вчиться за програмою фізико-математичного, економічного, гуманітарного або хіміко-біологічного напрямку, що передбачає більш глибоке вивчення певних дисциплін. З 8 класу, можна закінчити програму, ліцензовану Манітобським Міністерством освіти, що дає можливість вступати до закордонних вишів без додаткових підтверджень вітчизняного атестата. У школі є басейн, спортивний зал, спортмайданчик і відкритий стадіон. Біля школи облаштована власна зелена територія.

Вартість навчання за рік — від $11 000.

Також в комплексі працює Британська міжнародна школа. Тут пропонується повний цикл середньої освіти. Від дитячого садка до 6 класу діти вчаться за британською навчальною програмою. Від 7 до 9 класу учні проходять навчання за Національною навчальною програмою Англії. В кінці 9 класу знання учнів оцінюють за результатами іспитів Cambridge Checkpoint. Учні 10 та 11 класів готуються здавати іспити на отримання Кембриджського міжнародного атестата про повну загальну середню освіту Cambridge IGCSE. Учні 12 та 13 класів можуть навчатися за програмою отримання міжнародного диплома про повну загальну середню освіту IB Diploma. Школа також пропонує подвійну навчальну програму для тих, хто хоче отримати атестат українського зразка.

Вартість навчання за рік від $17 000.

ЖК «Новопечерські Липки» розвиває компанія City One Development.

Проєктом передбачено будівництво 31 будинки заввишки 6-30 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Є підземні паркінги. Працюють магазини, фітнес-клуб, академія тенісу UTA, SPA-салони, кафе, кондитерські, банківське відділення, аптеки, хімчистки тощо. У ЖК упорядкована територія, є прогулянкові алеї, свій парк, фонтани, обладнані спортивні та ігрові майданчики.

До інвестування доступні двокімнатні та трикімнатні квартири. Житло продають за ціною 71 850 гривень за квадратний метр.

Черговий будинок буде добудований до 1 кварталу 2022 року.

ЖК КОМФОРТ ТАУН

Адреса: Дніпровський район, вул. Регенераторна, 4
Ціна: від 34 800 грн/кв. м

У ЖК комфорт-класу «Комфорт Таун» працює культурно-освітній центр «Академія сучасної освіти А +», що включає початкову школу повного дня, дитячий сад, центр раннього розвитку, музичну, танцювальну і спортивні школи, художню студію, мовний центр, студію дитячого фітнесу та центр вивчення іноземних мов. «Гімназія А +» розрахована на 600 учнів. Діти отримують академічні знання з використанням новітніх методик, учні також мають можливість зайнятися спортом, творчістю, вивчити іноземні мови тощо. Навчальні класи обладнані мультимедійними комплектами, спеціалізованим обладнанням, ортопедичними меблями.

Вартість навчання за рік від 200 000 гривень.

ЖК «Комфорт Таун» — проєкт від компанії КАН Девелопмент.

У комплексі буде 25 будинків висотою від 6 до 16 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією. Стіни зводять з газоблоку. Для утеплення фасадів використовують мінеральну вату. Є наземний багаторівневий паркінг. На перших поверхах розташовані комерційні площі, де працюють різні магазинчики, кафе, медичні клініки, салони краси та ін. Територія упорядкована, встановлені дитячі та спортивні майданчики, є місця для прогулянок і відпочинку. Комплекс закритий від сторонніх, охороняється.

У комплексі можна придбати одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири, квадратний метр коштує 34 800–65 600 гривень. Квартири продають в уже добудованих будинках. У планах будівництво шостої черги, вона зараз на стадії проєктування.

ЛІКО-ГРАД

Адреса: Голосіївський район
Ціна: пропозиції тільки на вторинному ринку

У «Ліко-Град» працює школа Liko School. Є три підрозділи: початкова школа, класи базової середньої освіти та профільного навчання в старших класах. У школі поглиблено вивчають англійську мову, практикують білінгвальні заняття. Частина шкільних занять проводиться у формі екскурсій. Починаючи з 8-го класу, учні розподіляються за профілем навчання і вибирають один із напрямів: IT, медична біологія і технології, архітектура і дизайн. У другій половині дня після уроків діти можуть отримати додаткову освіту, на базі школи відкриті різноманітні творчі майстерні, спортивна школа та STEM-центр.

Вартість навчання за 9 місяців 225 000 гривень.

«Ліко-Град» зводиться мікрорайонами, вже побудовані 3 таких мікрорайону. У кожному з ЖК по 4-12 багатоповерхових будинків. Побудовано будівлі за монолітно-каркасною технології, стіни з газоблоку і утеплені мінеральною ватою. Власна інфраструктура комплексів включає фітнес-центр, спортивний комплекс, медичний центр, дитячі сади, ресторани. На території є дитячі та спортивні майданчики, футбольне поле, велосипедні та бігові доріжки, а також власний парк, два озера з упорядкованою прилеглою територією.

Всі будинки введені в експлуатацію, всі квартири продані.

Деснянський район — одна з лівобережних агломерацій Києва. Спальний район з повноцінною добре розвиненою соціальною інфраструктурою, рекреаційними зонами привертає інвесторів в житлову нерухомість. Ті, хто …

Розстрочка від забудовника — зручний фінансовий інструмент, що дозволяє купити квартиру, не маючи всієї суми на руках. Заплативши лише перший стартовий внесок, покупець отримує можливість …

Статьи по теме
Новини
Незаконні суцільні рубки лісу на 13 млн грн — на Київщині підозрюють сімох осіб

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно сімох осіб за підозрою у незаконній порубці лісу, вчиненій повторно,…

23 / 07 / 2021

Новини
На Майдані знову роблять надбудову на історічний будівлі

На історичній будівлі, що виходить своїм фасадом на Майдан Незалежності, почали зводити другу надбудову на даху. Місцеві жителі просять перевірити…

23 / 07 / 2021

Акції
Акції від забудовників Києва

Розказуємо про знижки та спецпропозиції на липень 2021. ЖК CRYSTAL RESIDENCE В ЖК CRYSTAL RESIDENCE от Строй Сіті Development діє…

23 / 07 / 2021

Новини
Через спортивні змагання у Києві на два дні обмежать рух транспорту

Через масові спортивні змагання «70.3 Триатлон Кубок Києва 2021» 24 та 25 липня у Києві обмежать рух транспорту. Про це повідомляють організатори змагань «70.3 Триатлон Кубок…

23 / 07 / 2021