Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Розтермінування від забудовника з першим внеском до 30%: 4 ЖК Києва

24.04.2023

Ірина Гуц

Розтермінування  від забудовника —  зручний інструмент придбання нерухомості для тих, хто не має повної суми для купівлі квартири, але має стабільний дохід і може щомісячно вносити платежі за умовами розтермінування. З початком повномасштабного вторгнення кількість ЖК, в яких можна купити квартиру на виплат, скоротилася, забудовники змінили умови в бік збільшення першого внеску та скорочення терміну розтермінування.

3m2  підготував огляд новобудов, в яких можна купити квартиру  за програмою розтермінування від забудовника з першим внеском до 30%.

ЖК СИРЕЦЬКІ САДИ

Адреса: Подільський район, вул. Івана Виговського, 10Б
Ціна: від 35 900 грн/кв. м

У ЖК «Сирецькі Сади» від  девелопера «Інтергал-Буд» покупці можуть придбати житло на виплат терміном до 5 років, мінімальний перший внесок стартує  від 20%. Виплати здійснюються у національній валюті. Для того щоб оформити розтермінування, не потрібна довідка про доходи та поручитель, достатньо паспорта та ІНН. При достроковому погашенні штрафні санкції відсутні. 

ЖК «Сирецькі Сади» розтермінування від забудовника
ЖК «Сирецькі Сади»

Комплекс знаходиться між дендропарком «Сирець» і парком «Дубки», у пішій доступності від станції метро «Сирець». В перспективі поруч з ЖК відкриється нова станція метро «Мостицька» — за 5 хвилин пішки.

Загалом ЖК складатиметься з 10 будинків різної висоти — 12, 14, 16 і 22 поверхи. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни заповнюють керамічними блоками, фасади утеплюють мінеральною ватою та тинькують.

Новобудова зводиться у форматі ”місто в місті” й займає територію в 19 га, що дозволяє створити розвинену внутрішню інфраструктуру. ЖК ділиться на квартали-сади, кожен квартал має зони для дозвілля та відпочинку дорослих і дітей. До послуг мешканців буде сімейна клініка, спортивно-оздоровчий комплекс, паркінг, торгово-розважальний центр тощо. Територія перебуває під цілодобовою охороною.

Квартирографія представлена 1-, 2- та 3-кімнатними квартирами площею від 29 до 97 кв. м. Також можна придбати комори площею 2-10 кв. м за ціною від 23 100 грн/кв. м.

Будинки 1, 2, 3, 4, 5, 7 та 8 побудовано й здано в експлуатацію, будинки 6 та 9 в процесі будівництва.

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Адреса: вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 24, Голосіївський район
Ціна: від 40 250 грн/кв. м

У житловому комплексі комфорт-класу «Нова Англія» від девелопера Royal House діє безвідсоткова розстрочка. За умовами розтермінування перший внесок складає від 30%, залишок  покупець може вносити без жодних переплат строком до 36 місяців.

«Нова Англія»
«Нова Англія»

Комплекс розташований недалеко від станції метро «Васильківська», великих ТРЦ, парків та іншої інфраструктури.

ЖК «Нова Англія» включатиме 14 будинків різної поверховості: 14-16, 19 і 21 поверх.  Зводяться будинки з запатентованих стінових модулів з облицюванням декоративною штукатуркою та клінкерною плиткою.

Новобудова має власну розвинену інфраструктуру, до складу якої входить дитячий садочок «Маленька Європа», школа «Європейський колегіум», мінімаркети, дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї, зони відпочинку, спеціальний майданчик для вигулу чотирилапих улюбленців. 

Мешканці новобудови зможуть придбати місце у великому підземному паркінгу, який має ліфтове сполучення з житловими поверхами. Станом на квітень 2023 р. вже введено в експлуатацію частину підземного паркінгу під будинком «Манчестер», між будинками «Манчестер» і «Брайтон» та частину під будинком «Брайтон», загальною площею 5039,1 кв. м.  Згідно з результатами експертизи, можливе використання підземного (стилобатного) паркінгу як споруди подвійного призначення (СПП). Тобто паркінг в ЖК «Нова Англія» відповідає вимогам об’єкта цивільного захисту населення, як бомбосховище. Вартість паркомісця становить від $22 000 з можливістю придбати на умовах розтермінування.

Зараз у комплексі до продажу доступні 1, 2 та 3-кімнатні квартири площею від 29 до 90 кв. м. 

10 будинків вже введено в експлуатацію. На різній стадії будівництва знаходяться 4 будинки.

ЖК Greenville Park

Адреса: вул. Пимоненка, 21, Шевченківський район
Ціна: 67 900  грн/кв. м

У проєкті ЖК Greenville Park можна купити квартиру в розтермінування від забудовника за покращеними умовами: перший внесок від 20%, оплата вноситься щоквартально, термін розтермінування подовжено до 5 років без здорожчання. Акційна пропозиція діє до 30.04.2023 р.

ЖК Greenville Park  розтермінування від забудовника
ЖК Greenville Park

Комплекс розташований в одному з центральних районів столиці, найближча станція метро «Лук’янівська» — до неї 15 хвилин пішки. Поряд із ЖК є магазини, кафе та ресторани й інші інфраструктурні об’єкти.

ЖК буде являти собою два будинки висотою 26 поверхів, розміщених на загальному стилобаті. Будинки побудують за монолітно-каркасною методикою. Для стін використовують керамічні блоки. Зовнішні стіни утеплять мінеральною ватою і встановлять систему навісних вентильованих фасадів.

Територія ЖК буде закритою, із шестиповерховим паркінгом, магазинами, дитячим садочком і школою, ігровими та спортивними майданчиками, парковою алеєю.

До продажу доступні 1, 2-, 3-, 4- та 6-кімнатні планування площею від 47 до 304 кв. м.

Перший будинок введено в експлуатацію, здача другого запланована на 2025 р.

ЖК CHALET

Адреса: Святошинський район, вул. Львівська, 18б
Ціна: від 51 000 грн/кв. м

В ЖК Chalet можна купити квартиру на виплат з мінімальним першим внеском від 25%. Залишок вартості квартири сплачується рівними частинами щомісяця до 15.08.2023 р. в доларах США за курсом валют на день платежу.

ЖК Chalet
ЖК Chalet

Житловий комплекс Chalet розташований між станціями метро «Святошин» і «Житомирська». 

У складі ЖК  один будинок на три секції по 4, 12 і 24 поверхи. Технологія будівництва — монолітно-каркасна, стіни з керамоблока, утеплювач — мінеральна вата.

Всього в комплексі 475 квартир, 95 паркомісць в підземному паркінгу, куди можна спуститися на ліфті.

Благоустрій передбачає спортивні та дитячі майданчики, зони для відпочинку і ландшафтний дизайн скверу з публічною ареною в центрі.

У продажу в ЖК Chalet є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні планування від 32 до 96 кв. м.

Здача в експлуатацію запланована на 4 квартал 2023 р.

У квітні минулого року київські забудовники почали потроху відновлювати будівництво на своїх майданчиках, в першу чергу роботи продовжувалися на тих об’єктах, які на початок будівництва …

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають про комфортний дитячий садочок …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023