Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Ведуться продажі: 5 ЖК Києва, які вже введено в експлуатацію

17.05.2022

Ірина Гуц

За даними Лун.ua станом на середину травня продажі відновилися у півсотні житлових комплексах Києва. 3m2 склав добірку новобудов, які відновили продажі і можуть запропонувати вже готові квартири.

ЖК Комфорт Таун

Адреса: Дніпровський район, вул. Регенераторна, 4
Ціна: від  57 250 грн/кв. м

У ЖК «Комфорт Таун» можна придбати  дво- та трикімнатні квартири, квадратний метр коштує 57 250 — 62 600 гривень.

«Комфорт Таун»
«Комфорт Таун»

У комплексі є своя інфраструктура, на перших поверхах розташовані комерційні площі, де працюють магазини, кафе, медичні клініки, салони краси та ін. сервіси та послуги. Для дітей побудовано культурно-освітній центр «Академія сучасної освіти А+», що включає початкову школу повного дня, дитячий садок, центр раннього розвитку, музичну, танцювальну та спортивні школи, художню студію, мовний центр, студію дитячого фітнесу та центр вивчення іноземних мов.

У ЖК входить 24 будинків заввишки від 6 до 16 поверхів. Використана монолітно-каркасна технологія. Стіни із газоблоку. Для утеплення фасадів використано мінеральну вату. Є наземний багаторівневий паркінг. Територія упорядкована, встановлені дитячі та спортивні майданчики, є місця для прогулянок та відпочинку. Комплекс закрито від сторонніх, охороняється.

Усі будинки введено в експлуатацію. 

ЖК Сучасний квартал

Адреса: Солом’янський район, вул. Космонавта Комарова, 9б
Ціна: від 40 000 грн/кв. м

Є пропозиція квартир у вже збудованих будинках у ЖК «Сучасний квартал». В наявності одно-, дво-  та трикімнатні планування за єдиним прайсом 40 000 грн/кв. м.

ЖК «Сучасний квартал»
ЖК «Сучасний квартал»

У районі забудови є невеликий торговий центр, а також кінотеатр, парк, магазини та супермаркети, де можна провести всі необхідні закупівлі. Зовнішню інфраструктуру району доповнять послуги, що відкриються на першому поверсі ЖК. Школи та садки розташовані в пішій доступності, також у ЖК буде власний дитячий садок.

Комплекс складатиметься з чотирьох будинків заввишки 16 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою та штукатурять. Будинки опалюватимуться автономно. 

Прибудинкова територія закрита, на перших поверхах відкриваються об’єкти власної інфраструктури.

Три будинки введено в експлуатацію, останній будинок мали ввести у 2 кварталі 2022 р.

ЖК Караваєві Дачі

Адреса: Солом’янський район, вул. Польова, 73
Ціна: від 35 000 грн/кв. м

Введені в експлуатацію з присвоєнням поштової адреси всі чотири секції ЖК «Караваєві дачі». У комплексі наразі продають 1-2-3-кімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 35 000—42 500 грн.

ЖК «Караваєві дачі»
ЖК «Караваєві дачі»

ЖК являє собою один будинок на чотири секції висотою 25 поверхів. Технологія будівництва — монолітно-каркасна, стіни зводять з газоблоку, фасади утеплені мінеральною ватою. Передбачені гостьовий і підземний паркінги. У ЖК передбачена власна котельня на даху будинку. Перші поверхи відведені під об’єкти внутрішньої інфраструктури, офіси, торгові приміщення.

ЖК ДНІПРОВСЬКИЙ

Адреса: Деснянський район, вул. Гродненська, 14
Ціна: від 30 500 грн/кв. м

Продаються квартири в ЖК «Дніпровський» від компанії KSM-GROUP, який було введено в експлуатацію у 2020 році. До продажу доступні 1- та 2-кімнатні квартири, вартість квадратного метра в новобудові становить 30 500—31 500 гривень. 

ЖК «Дніпровський»
ЖК «Дніпровський»

У пішій доступності розташований Дарницький ринок, супермаркети, відділення банків, аптеки, дитячі садки, школи та поліклініки. На перших поверхах ЖК розміщено комерційні площі під магазини, кафе, салони краси та ін.

Комплекс складається з одного будинку висотою 26 поверхів. Збудований за монолітно-каркасною технологією. Для стін використано газоблок, фасади утеплені мінеральною ватою.  У будинку є підземний паркінг. 

ЖК DOCK32

Адреса: Оболонський район, просп. Степана Бандери, 32д
Ціна: від 58 000 грн/кв. м

Доступні для продажу двокімнатні квартири в ЖК DOCK32 від «Ковальська Нерухомість». Комплекс був введений в експлуатацію на початку цього року.

ЖК DOCK32

Новобудова складається з двох будинків висотою 26 поверхів, об’єднаних загальним стилобатом. Збудовано за монолітно-каркасною технологією, для стін використовано керамзитоблок, фасад утеплено мінеральною ватою. Опалення в будинку автономне. Для авто побудовано підземний дворівневий паркінг. Перші поверхи нежитлові тут розміститься супермаркет, магазини та ресторан. Двір закритий від автомобілів. Тут мешканців передбачено місця для відпочинку — відкрита тераса, дитячий майданчик і спортивна зона.

Ринок нерухомості потроху оживає, забудовники відновлюють роботи на майданчиках та запрошують потенційних покупців до відділів продажу. 3m2 підготував свіжу добірку ЖК, де відновилося будівництво та …

Будівельні майданчики Києва поступово перезапускаються, девелопери відновлюють роботи та продажі. Поки говорити про вихід на довоєнні темпи робіт зарано, адже бракує робочої сили, є об’єктивні …

Статьи по теме
Рейтинги
Будівництво та продажі ведуться: 4 ЖК Києва

Будівельні майданчики Києва поступово перезапускаються, девелопери відновлюють роботи та продажі. Поки говорити про вихід на довоєнні темпи робіт зарано, адже…

14 / 06 / 2022

Рейтинги
Будуються та продаються: 4 ЖК Києва

Ринок нерухомості потроху оживає, забудовники відновлюють роботи на майданчиках та запрошують потенційних покупців до відділів продажу. 3m2 підготував свіжу добірку…

10 / 05 / 2022

Рейтинги
Будівництво та продажі відновлено: 5 ЖК Києва

За даними Лун.місто в Києві відновились роботи на будівельних майданчиках 56 житлових комплексів. 3m2 зібрав 5 ЖК, де було відновлено…

06 / 05 / 2022

Рейтинги
На яких будмайданчиках відновилися роботи: 7 ЖК Києва

Від початку повномасштабного вторгнення росії забудовники зупинили роботи на будівельних майданчиках і спрямували свої ресурси на захист країни. Наразі ж…

14 / 04 / 2022