Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Власне укриття: 3 ЖК Києва з підземними паркінгами

20.07.2022

Ірина Гуц

З початком війни змінилися критерії, за якими потенційні покупці обирають нерухомість. Якщо раніше підземний паркінг був лише додатковою опцією для комфортного життя,  то зараз наявність підземної парковки – це критерій безпеки, адже такі споруди подвійного  призначення можуть використовуватися для укриття під час повітряних тривог. 

Згідно з даними ЛУН, в Києві налічується 146 ЖК, в яких передбачені підземні паркінги. 3m2 підготував огляд декількох новобудов з підземними паркінгами, де наразі тривають будівельні роботи й ведуться продажі. 

ЖК Нова Англія

Адреса: вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 24, Голосіївський район
Ціна: від 47 350  грн/кв. м

В житловому комплексі комфорт-класу «Нова Англія» від забудовника Royal House на початку липня 2022 р. було введено в експлуатацію частину підземного паркінгу, що розташований під будинком «Манчестер», між будинками «Манчестер» і «Брайтон» та частина під будинком «Брайтон», загальною площею 5039,1 кв. м. Для зручності мешканців паркінг має ліфтове сполучення з житловими поверхами. Загалом весь паркінг розрахований на 2500 машиномісць.

Фото паркінгу в ЖК  «Нова Англія»
Фото паркінгу в ЖК «Нова Англія»

Забудовник також провів експертизу паркінгу, за результатами якої визначено, що паркінг може використовуватися як бомбосховище, адже відповідає вимогам об’єкта цивільного захисту населення. Проєктом передбачається влаштування укриття простішого типу (УПТ). УПТ – це споруди, які забезпечують захист людей від світлового випромінювання й уламків зруйнованих будинків, а також знижують дію проникаючої радіації, ударної хвилі вибуху і радіоактивних випромінювань на зараженій місцевості. Приміщення паркінгу (укриття) достатньо міцні, огороджувальні конструкції передбачені з негорючих матеріалів. За результатами експертизи, для захисту резидентів «Нової Англії» введений в експлуатацію паркінг розрахований на 1000 осіб. Для цього у приміщенні на постійній основі в достатній кількості є питна вода, приміщення забезпечене засобами пожежогасіння, системою водопостачання та каналізації, засобами оповіщення, а також електрифіковано. Вартість паркомісця становить $20 000.

Житловий комплекс буде складатися загалом з 14 будинків (висотою 14-16, 19 і 21 поверх), будівництво ведеться із спеціальних модулів, що мають облицювання декоративною штукатуркою і клінкерною плиткою.

На території комплексу передбачена власна розвинена інфраструктура: ліцензований дитячий садочок «Маленька Європа», школа, мінімаркети, дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї, зони відпочинку, окрема територія для вигулу домашніх тварин тощо. 

До продажу доступні 1, 2 та 3-кімнатні квартири площею від 29 до 94 кв. м за ціною від 47 350 грн/кв. м.

8 будинків вже введено в експлуатацію, наразі виконуються оздоблювальні роботи в трьох будинках, також триває будівництво двох будинків і один будинок на стадії підготовчих робіт.

ЖК MONTREAL HOUSE

Адреса: Голосіївський район, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83
Ціна: від 72 650 грн/кв. м

Купити  паркомісце в дворівневому підземному паркінгу можна в  ЖК Montreal House від девелопера «Альянс Новобуд». Паркінг розрахований на 187 авто. Для зручності мешканців ЖК він сполучений з житловими поверхами ліфтом. Паркінг оснащений новітніми системами відеоспостереження, пожежної безпеки та контролю загазованості. На вибір представлені різні формати паркомісць – для компактних автомобілів, для позашляховиків, великі сімейні місця, а також передбачені місця для електрокарів з зарядними станціями. Вартість паркомісця залежить від площі та місця розташування. Наприклад, паркомісце на 9 кв. м коштуватиме від $30 тис., а сімейне паркомісце на 33 кв. м — від $65 тис. Наразі діє акційна пропозиція — можна придбати паркомісце на виплат під 0% до кінця року.

Візуалізація ЖК Montreal House

Проєктом передбачено будівництво одного будинку з чотирма секціями заввишки 11–12, 16, 17 та 20 поверхів. Будівництво здійснюється за монолітно-каркасною технологією. Стіни виконують із цегли з утепленням фасадів мінеральною ватою.

Власна інфраструктура представлена комерційними приміщеннями на перших поверхах. Багаторівнева система безпеки гарантує повну приватність проживання. Мешканці будинку зможуть користуватися послугами консьєрж-сервісу. 

У продажу представлені різні за плануванням 1-3-кімнатні квартири площею  від 50 до 121 кв. м. Вартість квадратного метра стартує з 72 650 грн.

Поруч розташовані костел Св. Миколая, НСК «Олімпійський» та однойменна станція метро, Національний палац мистецтв «Україна», БЦ «Торонто-Київ» і багато інших інфраструктурних об’єктів.

ЖК Святобор

Адреса: Святошинський район, вул. Верховинна, 28
Ціна: від  51 650 грн/кв. м

Просторий підземний паркінг передбачено проєктом будівництва  ЖК «Святобор». Паркінг розрахований на 1100 паркомісць, підземний рівень має ліфтове сполучення з житловими поверхами. Віртість найменшого паркомісця стартує з відмітки $ 19 500.

Візуалізація паркінгу ЖК «Святобор»

Комплекс буде складатися з п’яти будинків заввишки 12, 18, 26 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни викладають із цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення. Тут відкриють магазини, аптеки, супермаркет, банк, освітні центри та ін. Територію новобудови облаштують, оформлять дитячі, спортивні зони, прокладуть пішохідні доріжки, облаштують простори для відпочинку.

До інвестування доступні 1-, 2, 3-, 4- та 5-кімнатні квартири. Квадратний метр коштує 51 650 — 62 700 грн.

Наразі два будинки вже введено в експлуатацію, третій будинок збудовано й документи подано в ДІАМ, ще один багатосекційний будинок в стадії будівництва. 

Будівельні майданчики Києва поступово перезапускаються, девелопери відновлюють роботи та продажі. Поки говорити про вихід на довоєнні темпи робіт зарано, адже бракує робочої сили, є об’єктивні …

Близькість метро в довоєнні часи була одним з пріоритетних критеріїв при виборі новобудови для інвестування, наразі ж метро набуло додаткового значення. В сучасних реаліях метро …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира на виплат: 3 ЖК Києва

Ринок новобудов потребує додаткових інструментів для стимулювання попиту, адже невизначеність ситуації в країні та зростання вартості квадратного метра відлякують потенційних…

16 / 08 / 2022

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 4 новобудови Києва

Близькість метро в довоєнні часи була одним з пріоритетних критеріїв при виборі новобудови для інвестування, наразі ж метро набуло додаткового…

11 / 08 / 2022

Рейтинги
Будівництво та продажі ведуться: 4 ЖК Києва

Будівельні майданчики Києва поступово перезапускаються, девелопери відновлюють роботи та продажі. Поки говорити про вихід на довоєнні темпи робіт зарано, адже…

14 / 06 / 2022

Рейтинги
Ведуться продажі: 5 ЖК Києва, які вже введено в експлуатацію

За даними Лун.ua станом на середину травня продажі відновилися у півсотні житлових комплексах Києва. 3m2 склав добірку новобудов, які відновили…

17 / 05 / 2022