Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Вигідні програми кредитування від забудовників: 6 новобудов Києва

20.10.2021

Марина Рогальська

Наразі на ринку первинної нерухомості існують різні програми, які дозволяють придбати квартиру без 100% передплати — іпотечне кредитування, розтермінування від забудовника. 3m2 зібрав декілька цікавих пропозицій кредитування з мінімальним першим внеском в новобудовах Києва.

ЖК Кришталеві джерела

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна, 42
Ціна: від 29 000 грн/кв. м

З 18 жовтня в ЖК «Кришталеві джерела» від KSM-GROUP пропонують нову ексклюзивну іпотечну програму на квартири «Кришталева прозора іпотека» під 5-7-12% річних на період до 7 років. Перший внесок становить від 25%, а термін кредитування — до 84 місяців. Відсоткова ставка — 5% річних на перші 24 місяці; 7% річних від 25 до 36 місяців; 12% річних від 37 до 84 місяців. Програма поширюється як на готові квартири, в які можна заселитися протягом тижня після операції, так і на об’єкти, що будуються.

ЖК «Кришталеві джерела»
ЖК «Кришталеві джерела»

Також продовжує діяти розстрочка від забудовника в ЖК «Кришталеві джерела». За умовами програми перший внесок становить 30%, термін кредитування — 24 місяці. В розстрочку можна купити квартиру в будинку №148 (5 черга комплексу), вже зданому в експлуатацію, і в 6 черзі, завершення спорудження якого заплановане на 2 кв. 2022 року. Також можна взяти розстрочку на квартири в заселених будинках (3, 4 черги) з першим внеском 40%, термін такої позики — 18 місяців.

Особливістю Іпотечної Програми і розстрочки є те, що ціна кв. метра протягом всього періоду її дії не переглядається, діє лише прив’язка непогашеного залишку до курсу долара згідно НБУ.

Комплекс ЖК «Кришталеві джерела» розташований в мальовничій Феофанії поруч з садово-парковим комплексом Феофанія і Хотівським лісом. Комплекс займає територію понад 40 га. Проэктом передбачено будівництво більше 490 тис. кв. м житла і 30 тис. кв. м комерційних приміщень. Побудовано 6 клубних кварталів комфорт і бізнес-класів. Введено в експлуатацію 44 будинки, висотністю 5-9,16 поверхів. У комплексі вже проживає вже більше 12 тис. мешканців.

У комплексі продають широку лінійку квартир від смартів 30 кв. м і базових 1-кімнатних — 38-42 кв. м до 2-, 3-, 4-, 5-кімнатних до 130 кв. м. Вартість квадратного метра — 29 000-49 000 гривень.

Будівництво ведуть за монолітно-каркасною і цегляною технологіями, для стін використовують цеглу і газоблок, фасади утеплюють пінополістиролом, мінватою.

У ЖК працюють необхідні об’єкти соціальної і побутової інфраструктури. На території комплексу побудований бізнес-центр, супермаркет, дитячий садок. Двори вже побудованих будинків озеленені і впорядковані, тут обладнані зони для відпочинку, активних видів дозвілля, встановлені дитячі та спортивні майданчики.

RUSANIV RESIDENCE

Адреса: Дніпровський район, Сверстюка, 54
Ціна: від 35 464 грн / кв. м

Всім, кому цікавий Rusaniv Residence — бізнес-клас на першій лінії Русанівського каналу, доступна розстрочка з першим внеском від 10%. «Гнучка» розстрочка на 2- і 3-кімнатні квартири дає можливість вибрати житло вже сьогодні, а платежі здійснювати за індивідуальним графіком. Розстрочка надається під 0% і без подорожчання. А вартість кв. м — фіксована.

Rusaniv Residence
Rusaniv Residence

У проєкті зараз реалізують дво-, трикімнатні і багаторівневі квартири. Вартість квадратного метра становить 35 464–64 858 гривень.

Проєкт, який позиціонується як Місце балансу, представляють компанії Perfect Group і Citex Development.

На перших поверхах відкриється спортивний зал, ресторан, кав’ярні та інша найбільш затребувана інфраструктура. Для малюків буде працювати дитячий садок. Двір буде закритий для автотранспорту, встановлять відеоспостереження.

Rusaniv Residence включає кілька секцій висотністю 25 поверхів і центральну 6-поверхову секцію з клубними характеристиками. Секції будуть об’єднані стилобатом, дах якого буде експлуатованим, тут оформлять зони відпочинку тільки для мешканців.

Будують будинок за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з червоної цегли, фасади утеплять мінеральною ватою і встановлять навісний вентильований фасад. Передбачено підземний паркінг.

Першу секцію побудують до 4 кварталу 2022 року.

ЖК LUCKY LAND

Адреса: Святошинський район, вул. Берковецька, 6
Ціна: від 33 750 грн/кв. м

У житловому комплексі Lucky Land можна купити квартиру в розстрочку терміном до 5 років з першим внеском від 30%. Крім того, до 31 жовтня 2021 року діють спеціальні акційні пропозиції на обраний пул квартир. Інвесторам пропонують придбати квартиру на виплат з першим внеском у розмірі 10% — і отримати додатково можливість фіксованої щомісячної оплати в залежності від типу квартир. Скористатися такою пропозицією можна строком до 7 років. Також можна отримати знижку в розмірі до 15% за умови першого внеску від 75%. У продажу є одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири за ціною 33 750–46 400 грн/кв. м.

Lucky Land
Lucky Land

Комплекс буде включати 23 будинки заввишки 10-16 поверхів, вони сформують 8 кварталів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з керамоблоків, фасади утеплюють мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг і стоянку.

У кожному кварталі побудують свій дитячий садок, буде працювати школа. Для занять спортом побудують фітнес-центр з басейном, обладнають спортивні майданчики. Територію закриють від авто і сторонніх, встановлять відеоспостереження і цілодобову охорону.

Здача найближчого будинку запланована на II квартал 2022 р.

ЖК FJORD

Адреса: Печерський район, Військовий проїзд, 8
Ціна: від 37 700 грн/кв. м

Надають розстрочку на покупку житла в ЖК FJORD від девелопера ENSO. Згідно з умовами програми, перший внесок становить від 30 до 70%, розстрочку пропонують на 1 рік і 8 місяців.

 ЖК FJORD
ЖК FJORD

У ЖК FJORD можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 37 700 до 63 700 грн. У ЖК буде один будинок на 9 секцій, секції будуть різнорівневими — висотою від 4 до 30 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, для утеплення фасадів використовують мінеральну вату. Передбачено трирівневий підземний паркінг. На перших поверхах будуть працювати різні корисні заклади: магазини, кафе і ресторани, салони краси та інші. Для сімей з дітьми відкриють дитячий садок. Двір впорядкують і озеленять, на території будуть спортивні майданчики, дитячі зони з ігровими комплексами для різних вікових категорій, встановлять цікаву скульптурну композицію, створять світлову кінетичну арт-стіну. Оформлять 10 функціональних громадських терас. Двір буде закритим від автомобілів і сторонніх. Передбачена цілодобова охорона і відеоспостереження.

До заселення будинку будуть готові в 4 кварталі 2022 року.

НОВИЙ ПОДІЛ

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Хрещатицька, 14
Ціна: від 58 558 грн/кв. м

Покупці апартаментів в проєкті «Новий Поділ» можуть оформити розстрочку до введення в експлуатацію, яке запланований на 4-й квартал 2023 року. Мінімальний перший внесок становитиме 30%, процентна ставка — 7,9% річних, перші 6 місяців діє пільговий період без подорожчання. До інвестування доступні одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні планування. Вартість квадратного метра становить 58 558–75 350 грн.

«Новий Поділ»
«Новий Поділ»

Проєкт передбачає будівництво 15 будинків висотою 5-12 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах розташовані комерційні площі, де будуть працювати різні заклади інфраструктури — магазини, кафе, ресторани і сервісні центри. У приміщеннях, розташованих з боку вулиці Набережно-Лугової, розмістяться офісні приміщення. В рамках проєкту побудують два дитячі садки, школи, культурний центр. Набережна, упорядкована на Новому Подолі, а також території між кварталами будуть відкриті для всіх бажаючий. При цьому внутрішні двори закриють від сторонніх і автомобілів, встановлять систему відеоспостереження. У комплексі облаштують спортивні майданчики, прокладуть доріжки та велодоріжки, побудують тенісні корти, баскетбольний майданчик, футбольне поле, скейт-парк і скалодром. Передбачено створення громадського пляжу, пристані для яхт і невеликих прогулянкових катерів, човнової станції і пункту прокату каяків.

Першу чергу повинні здати в експлуатацію в 4 кварталі 2023 року.

POLARIS HOME & PLAZA

Адреса: Оболонський район, вул. Сім’ї Кульженко (Петра Дегтяренка), 22
Ціна: від 22 500 грн/кв. м

При покупці 2 або 3-кімнатних квартир в POLARIS Home & Plaza можна скористатися цікавими умовами розстрочки, перший внесок тут становить 50% відразу і 50% — після завершення будівництва. Такі умови можуть гарантувати те, що інвестор заплатить за точно побудоване житло.

POLARIS Home & Plaza
POLARIS Home & Plaza

Наприклад, можна взяти 3-кімнатну квартиру для великої родини площею 113,7 кв. м, зробивши перший внесок — $ 50 881, а решту суми закрити в наступному році.

Також доступна розстрочка з мінімальним внеском від 10%. Ціна при цьому фіксується, а платежі можна здійснювати поквартально.

У цьому Comfort + на Мінському масиві доступний широкий вибір планувань від 1-кімнатних до дворівневих варіантів квартир. Вартість квадратного метра варіюється від 22 500 до 39 900 грн.

Багатофункціональний POLARIS Home & Plaza реалізують компанії Perfect Group і Citex Development.

Проєкт складатиметься з декількох секцій заввишки 25 поверхів. Перші поверхи будуть виділені під інфраструктуру: відкриють супермаркет, дитячий центр розвитку, фітнес-клуб, сімейний ресторан, коворкінг і ін. З дизайнерського лобі або ТРЦ в квартиру можна буде піднятися прямо на ліфті.

Здача 2 черги будівництва запланована на 2 квартал 2022 року.

Купити житло з ремонтом у новому ЖК — це можливість зекономити чимало часу та переїхати в нове помешкання практично одразу після того, як будинок здали …

Раціональне використання споживаних ресурсів, мінімальний вплив на навколишнє середовище, застосування інноваційних матеріалів, технологій і устаткування — конкурентні переваги, на які все частіше звертають увагу покупці …

Статьи по теме
Рейтинги
Зимові розваги: ЖК поруч із ключовими святковими локаціями Києва

Зимові свята — час веселощів, приємних зустрічей, подарунків та розваг. Люблять їх як малюки, так і дорослі. У столиці до…

29 / 11 / 2021

Рейтинги
5 новобудов Києва, де зручно поєднувати життя та роботу

Локдауни стали частиною нашого життя, і певна кількість киян залишаються працювати вдома. Забудовники реагують на цю тенденцію і додають до…

24 / 11 / 2021

Рейтинги
Екоініціативи в київських ЖК: 5 новобудов

Освітлення з датчиками руху та елементами сонячної енергетики, екоферми, точки для зарядки електромобілів, сортування сміття, стимуляція використання вело- та інших…

18 / 11 / 2021

Рейтинги
Більше, ніж лобі: які сервіси пропонують столичні ЖК у фоє

Архітектори та дизайнери інтер’єрів говорять про те, що останнім часом відбувається переосмислення вхідної частини житлової нерухомості. Тепер це не просто…

17 / 11 / 2021