Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Як забудовники інвестують в розвиток Києва

29.07.2020

Ірина Холод

Створити сучасний житловий комплекс без інвестицій в розвиток району практичні неможливо. Місто не справляється ні з ремонтом, ні з заміною інженерних комунікацій, дорожнє покриття місцями серйозно зносилося, а з соціальними і громадськими зонами взагалі біда. Тим ні менш, є компанії, які люблять і цінують Київ і хочуть його перетворити в затишне місто для життя. Ми зібрали декілька забудовників, для яких соціальні ініціативи та благоустрій виливаються в багатомільйонні інвестиції.

Інтергал-Буд

Інвестувати в розвиток не тільки своїх територій, а й прилеглих до ділянки забудови об’єктів і земель звик забудовник «Інтергал-Буд». Компанія тільки за останні 5 років витратила на інфраструктуру міста 363 млн грн. Більшість грошей пішло на прокладання і заміну мереж тепла, каналізації, водопостачання, модернізацію котелень і зливової каналізації, заміну вуличного освітлення та дорожнього покриття. Крім цього, «Інтергал-Буд» взяв на себе очищення та благоустрій озер, поруч з яким будує свої комплекси — озеро Корольок біля ЖК «Причал-8» і озера біля ЖК «Озерний Гай Гатне», де забудовник організував променад-алеї, набережну, місця для відпочинку на березі.

Поруч з ЖК «Нивки-Парк», який розташований в Солом’янському районі столиці, знаходиться парк «Нивки», частину якого приведуть до ладу і створять новий міський простір силами забудовника. А в ЖК «Теремки» для жителів комплексу упорядкували на 5 га новий парк розваг для дорослих і дітей з алеями для прогулянок, пробіжок, лавочками, дитячими майданчиками.

Забудовник наразі будує 13 комплексів в різних районах Києва. Серед них ЖК City Hub, ЖК «Причал 8», ЖК «Теремки», МФК Intergal City, ЖК «Володимирський», ЖК Sky Avenue, «Сирецькі сади», ЖК «Нивки-Парк», ЖК «Академ-Квартал», ЖК «Малахіт».

КАН Девелопмент

З турботою про місто живе ще один забудовник Києва — компанія КАН Девелопмент. Практично в кожному своєму проекті вони намагаються привнести соціальну користь не тільки для майбутніх мешканців новобудови, а й прилеглих будинків і району. Мова, наприклад, про капітальний ремонт парку «Веселка» поруч з ЖК «Файна Таун», коли була прокладена нова дорога, встановлено дитячий майданчик, лавочки, висаджені нові рослини.

Частину вулиці Салютної чекало перетворення: встановлено LED-освітлення, вбудовані сміттєві баки, тактильні елементи, занижені бордюри для зручності всіх, зробили яскраву виділену смугу для велосипедистів і ролерів, передбачили 2 станції підзарядки електрокарів.

Крім цього, утеплено сусідній будинок, у якого давно були проблеми по частині енергоефективності. Забудовник запропонував своїм інвесторам сортування сміття та екологічні ініціативи, подбав про створення нових публічних місць.

Наразі компанія реалізує такі проекти, як ЖК «Комфорт Таун», ЖК «Файна Таун», ЖК Respublika, ЖК Tetris Hall.

DIM Group

Не забуває про інвестиції в розвиток міста і компанія DIM Group. Кілька років тому забудовник вклав власні кошти в благоустрій парку поруч з ЖК «Автограф». Сума інвестицій спочатку була на рівні 3,5 млн грн. Сюди входив новий дитячий майданчик, озеленення, спортивний майданчик з воркаут-зоною, асфальтове покриття, ремонт під’їздів і дахів і громадський парк площею 1 га. Потім сума подвоїлася, а компанія вирішила ще й узяти під свою опіку дитячий садок №591 — там замінили вікна на нові металопластикові. До того ж, в розташованих поблизу будинках відремонтували під’їзди і дахи.

Зараз компанія реалізує кілька проектів, серед яких ЖК A136 Highlight House, ЖК LUCKY LAND, ЖК «Новий Автограф», ЖК «Метрополіс», ЖК А52.

Статьи по теме
Новини
Інвестори Аркади звернулись за допомогою до Олени Зеленської

Тринадцять тисяч сімей і вкладників банку «Аркада» ризикують залишитися без житла. З 29 травня інвестори ведуть безстрокову акцію протесту з метою відстояти фінансування будівництва…

07 / 08 / 2020

Новини
На території зоопарку відкриють паркінг

У вересні на території столичного зоопарку відкриють новозбудований паркінг на понад 400 авто. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи…

07 / 08 / 2020

Новини
Хід робіт в ЖК Києва в серпні

3m2 традиційно інформує про хід робіт в ЖК Києва. ЖК ТЕРЕМКИ На об’єкті ЖК Теремки компанії «Інтергал-Буд» ведуться такі роботи:…

07 / 08 / 2020

Новини
Ціни липня по класам житла у Києві у валюті

У липні середня вартість кв.м в новобудовах Києва склала 25 200 грн / кв.м, що на 100 грн більше ніж…

07 / 08 / 2020