Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Забудовники з комплексним відділом продажів

23.12.2020

Марина Рогальська

Імпонує забудовник, його підхід до реалізації проєктів, але з об’єктом інвестування ще не визначилися? Комплексні відділи продажів — оптимальне рішення для таких покупців. Тут можна централізовано отримати детальну інформацію за усіма проєктами, уточнити умови придбання, отримати знижку і підібрати для себе найбільш виграшний варіант. 3m2 підібрав столичні девелоперські компанії, що працюють за такою схемою.

Група компаній DIM

Група компаній DIM пропонує отримати інформацію за усіма своїми житловим комплексами в центральному відділі продажів. Він розташований в центрі Києва на вулиці Великій Васильківській, 1-3 / 2 в бізнес-центрі «Арена Сіті». У центральному відділі продажів можна отримати консультацію за усіма житловими комплексами, які група компаній DIM будує в столиці та Київській області — ЖК LUCKY LAND, ЖК Park Lake City, ЖК A136 Highlight Tower, ЖК «Метрополіс» і ЖК «Новий Автограф». Центральний відділ продажів працює з понеділка по суботу з 10.00 до 19.00.

ЖК LUCKY LAND будують у Святошинському районі, за адресою вул. Берковецька, 6. У ЖК увійдуть 23 будинки заввишки 13-14 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни виконані з бетонних перегородок, зовнішні стіни керамоблок з утепленням фасаду мінеральною ватою 15 см. Індивідуальне опалення в кожній квартирі. У продажу є студії, одно- і двокімнатні квартири за ціною від 25 200 гривень за квадратний метр в третьому і шостому будинку. Запланований термін введення в експлуатацію 3-го будинку — 1 квартал 2021 року.

ЖК A136 Highlight Tower зводиться в Голосіївському районі. Комплекс будують за адресою вул. Антоновича, 136-138. У комплексі буде один будинок висотою 33 поверхи. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення передбачено індивідуальне, запроєктований підземний паркінг. У продажу є одно-, дво- і трикімнатні квартири. Ціни за квадратний метр варіюються від 43 400 до 76 779 гривень. Анонсований термін введення в експлуатацію — 1 квартал 2022 року.

ЖК «Метрополіс» будують також в Голосіївському районі, за адресою вул. Академіка Заболотного, 1. У проєкті будівництво 4 будинків висотою 10-34 поверхи. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення передбачено індивідуальне, запроєктований підземний паркінг. У новобудові продають одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири. Ціни за квадратний метр стартують від 33 002 і доходять до 49 390 гривень. Анонсований термін введення в експлуатацію першої черги — 4 квартал 2020 року.

ЖК «Новий Автограф» з’явиться в Дніпровському районі, адреса будівництва вул. Генерала Жмаченка, 26. У ЖК увійдуть два будинки заввишки 22-26 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення передбачено індивідуальне, запроєктований підземний паркінг. У новобудові можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Ціни за квадратний метр стартують від 31 750 і доходять до 36 350 гривень. Заявлений термін введення в експлуатацію — 4 квартал 2021 року.

ЖК Park Lake City зводять в Київській області, Обухівському районі, с Підгірці. Проєктом передбачено будівництво 20 чотириповерхових будинків навколо власної водойми. Зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Індивідуальне опалення. Всі квартири з терасами, квартири з двориками на першому поверсі. Територія буде закритою від авто і сторонніх. Тут можна придбати одне, двокімнатні, трикімнатні квартири за ціною від 30 800 до 42 000 гривень за квадратний метр. Можна розглянути варіант придбання дворівневих квартир. Термін вода в експлуатацію перших двох будинків — 1 квартал 2021 року.

ENSO

Девелопер ENSO запрошує своїх покупців в особливий і унікальний клієнт-простір, де представлена інформація про всі проєкти житлової нерухомості компанії. В офісі можна нотаріально засвідчити угоди та відразу оплатити, адже тут є банківська каса. А поки батьки займаються такими серйозними й відповідальними справами, маленькі покупці зможуть весело провести час в дитячому просторі, спеціально обладнаному для майбутніх юних резидентів.

Клієнт-простір ENSO знаходиться за адресою вул. Мечникова 2, в БЦ «Парус», така локація зручна як з точки зору транспортної доступності, так і навколишньої інфраструктури. Для клієнтів компанії є паркінг, так що можна без проблем припаркувати свій автомобіль. В офісі можна ознайомитися і дізнатися деталі інвестування за проєктами, які сьогодні реалізують девелопер: ЖК Diadans, ЖК Poetica, ЖК Fjord.

ЖК DIADANS будують в Печерському районі, за адресою Євгена Коновальця, 19 Комплекс перший в Україні отримав престижний міжнародний сертифікат BREEAM, британський метод оцінки енергоефективності будівель за принципом «зеленої сертифікації». Проєктом передбачено будівництво 2 будинків заввишки в 31 поверх. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. У ЖК передбачено підземний паркінг. У продажу є одно-, дво-, три-, чотири- і п’ятикімнатні квартири, в тому числі і дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра варіюється от 39 500 до 75 350 гривень. Анонсований термін введення в експлуатацію — 2 квартал 2022 року.

Житловий квартал POETICA представлений двома колекціями, які зводять в Шевченківському районі, за адресою Дегтярівська, 25 а. В рамках розвитку кварталу передбачено будівництво 16-ти будинків висотністю до 28 поверхів. Будуються будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. У комплексі передбачений підземний паркінг, всі комунікації будуть централізованими. До інвестування доступні одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири, також в наявності дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра стартує від 29 150 гривень і доходить до 55 050. Заявлений термін введення в експлуатацію секцій 3 і 4 першої колекції — 4 квартал 2020 року, секцій 1 і 2 першої колекції — 4 квартал 2021 року.

ЖК FJORD будують в Печерському районі столиці, за адресою Військовий проїзд, 8. Комплекс буде являти собою будинок на 9 секцій, змінної поверховості висотою від 4 до 30 поверху. Будують будинок за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. У ЖК передбачено підземний паркінг, всі комунікації будуть централізованими. До інвестування доступні одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 32 750 до 53500 гривень. Секції 4, 5 повинні вести в експлуатацію у другому кварталі 2022, секції 6–7 — четвертому кварталі 2022 року.

ІНТЕРГАЛ-БУД

У Центральному відділі продажів компанії «Інтергал-Буд», який працює в Печерському районі, за адресою вул. Московська, 8Б, розкажуть про всі об’єкти компанії. До речі, за цією ж адресою знаходиться і відділ супроводу договорів. Завдяки вигідному розташуванню сюди легко дістатися з будь-якого куточка міста. В офісі нададуть детальну інформацію про покупку квартир, паркомісць, комор в будь-якому з комплексів компанії. У портфель київських об’єктів компанії входять 15 житлових комплексів, серед яких ЖК INTERGAL CITY, ЖК CITY HUB, ЖК «Причал 8», ЖК «Академ-Квартал», ЖК «Теремки» та ін.

БФК INTERGAL CITY зводять в Печерському районі, за адресою Старонаводницька, 16б. У БФК, крім житлової складової, ще будуть бізнес- і торговий центри з галереєю бутиків, SPA-центр з басейном, фітнес-центр, ресторани й кафе, конференц-хол і кінотеатр. У комплексі зводять п’ять веж (10-25 поверхів). Будинки будують за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін керамічними блоками та цеглою, фасади утеплюють мінеральною ватою. Всі комунікації будуть централізованими. Тут продають одно-, дво- і трикімнатні апартаменти і квартири з вартістю квадратного метра від 54 805 до 101 220 гривень. Здача першої черги запланована на 4 квартал 2021 року.

ЖК CITY HUB розташований в Солом’янському районі, за адресою: вул. Кудряшова, 8-10. У комплексі побудують 2 будинки заввишки 19-20 поверхів, об’єднані загальним стилобатом. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамічну цеглу, утеплять мінеральною ватою, встановлять систему навісного вентильованого фасаду. Опалювати будинки буде власна котельня. Передбачено підземний паркінг. У новобудові можна купити одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири, в тому числі й дворівневі планування. Вартість квадратного метра варіюється від 31 600 до 46 550 гривень. Заявлене введення в експлуатацію першого будинку — 2 квартал 2022 року.

ЖК «Причал 8» будують в Дарницькому районі, за адресою вул. Канальна, 8. Комплекс буде складатися з двох багатосекційних житлових будинків змінної поверховості, висотою 20, 22 і 24 поверхи. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблоки, фасади утеплюють мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. У продажу є одно-, дво- і трикімнатні квартири за ціною від 21 000 до 30 000 гривень за квадратний метр. Заявлене введення в експлуатацію першої черги — 2 квартал 2022 року.

ЖК «Академ-Квартал» розташований у Святошинському районі за адресою пров. Приладний, 10. В комплекс увійде 9 будинків різної висотності — 16, 18, 22, 24 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін керамоблоками, фасади утеплять мінеральною ватою. Комунікації будуть централізованими. Доступні до інвестування одно-, дво- і трикімнатні квартири за ціною від 21 400 до 30 000 гривень за квадратний метр. Заявлене введення в експлуатацію першої черги комплексу — 1 квартал 2021 року.

ЖК «Теремки» будують в Голосіївському районі, за адресою вул. Ак. Заболотного, 15. У комплексі буде п’ять будинків висотою у 25 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалюватися будинки будуть автономно. Запроєктований підземний паркінг. У комплексі продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 21 000 до 37 600 гривень.

Статьи по теме
Новини
У Києві почали надходити платіжки-«аномалії» за опалення. Як їх уникнути?

Після отримання платіжок за опалення в грудні в соцмережах з’явилось кілька прикладів платіжок з аномально високими нарахуваннями. Люди обурювалися цифрами у 10–17 тисяч грн. Як повідомили…

22 / 01 / 2021

Новини
Вікна від стелі до підлоги: ЖК з панорамним склінням

3m2 підібрав новобудови, де є квартири з панорамним склінням. ЖК ТЕРЕМКИ Адреси: вул. Академіка Заболотного, 15Ціна: від 21 500 грн/кв….

22 / 01 / 2021

Новини
Верховний суд скасував рішення про закриття справи «будинку-монстра» на Подолі

Верховний суд задовольнив касаційну скаргу Київради і повернув на розгляд Північному апеляційному господарському суду справу про демонтаж самовільно побудованих поверхів…

22 / 01 / 2021

Планування
Перепланування компактної квартири у ЖК Мюллер Хаус

Разом з архітекторами з платформи hallway (сервіс пошуку архітекторів та дизайнерів інтер’єру, де зареєстровано понад 5000 перевірених спеціалістів зі всієї…

22 / 01 / 2021