Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

ЖК Дніпровського району: 5 новобудов Києва

26.05.2021

Марина Рогальська

Дніпровський район Києва привабливий своїми рекреаційними зонами — узбережжя Дніпра і його заток, Гідропарк, парк Перемога. Локації біля води або поруч з парками дуже популярні серед покупців. Для тих, хто шукає квартиру в Дніпровському районі, 3m2 зробив добірку новобудов. У цю добірку ми зібрали ЖК неподалік від водойм та парків, частина комплексів розташована в пішій доступності до метро або до наземного транспорту.

ЖК НОВИЙ АВТОГРАФ

Адреса: Дніпровський район, вул. Генерала Жмаченка, 26
Ціна: від 31 100 грн/кв. м

У Дніпровському районі Києва забудовник DIM будує ЖК «Новий Автограф». Проєктом передбачено будівництво двох будинків c секціями різної поверховості — висотою 18, 22 і 26 поверхів.

ЖК «Новий Автограф»
ЖК «Новий Автограф»

Будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. У квартирах передбачено індивідуальне опалення. У житловому комплексі заплановано підземний паркінг, також буде і гостьова стоянка. Для зберігання несезонних і габаритних речей в будинку є комори. На перших поверхах розташовані комерційні площі, вхід до закладів буде з фасадної частини будинку, тут відкриють різні магазини, салони краси, відділення банків тощо. Внутрішній двір буде оформлений з елементами ландшафтного дизайну, місцями відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. Комплекс буде закритим від авто і сторонніх, під цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

У ЖК «Новий Автограф» продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і п’ятикімнатні квартири за ціною 31 100–41450 грн/кв. м.

Введення в експлуатацію заявлене на четвертий квартал 2021 року.

ЖК RUSANIV RESIDENCE

Адреса: Дніпровський район, Сверстюка, 54
Ціна: від 30 000 грн/кв. м

Поповнить новобудови Дніпровського району ЖК Rusaniv Residence, бізнес-клас від компаній Perfect Group і Citex Development.

ЖК Rusaniv Residence
ЖК Rusaniv Residence

Проєкт представляє чотирисекційний будинок висотою 25 поверхів на першій лінії Русанівського каналу, секції об’єднані стилобатом.

Стилобат буде експлуатованим, тут облаштують простір, де жителі зможуть відпочити, насолодитися панорамою міста. У комплексі буде реалізована концепція «двір без машин», встановлено відеоспостереження.

Також тут відкриють спортивний клуб, для дітей передбачили дитячий сад, працюватимуть корисні сервіси та послуги. Передбачено підземний паркінг.

Будують за монолітно-каркасною технологією. Зовнішні стіни зведуть з цегли. Фасади утеплять мінеральною ватою. Опалюватися будинок буде централізовано.

До інвестування доступні одно-, дво-, три-, чотири- і п’ятикімнатні квартири, є в продажу і багаторівневі планування. Вартість квадратного метра варіюється від 30 000 гривень і досягає 39 800 гривень.

До заселення перша секція буде готова в 4 кварталі 2022 року.

ЖК STАR CITY

Адреса: Дніпровський район, вул. Каунаська, 27
Ціна: від 21 250 грн/кв. м

Житловий масив Дніпровського району поповниться новим комплексом Star City від забудовника BudCapital.

ЖК Star City
ЖК Star City

ЖК являє собою вісім будинків висотою 25 поверхів. Всі будівлі зводять за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою. Запроєктований багаторівневий підземний паркінг. Опалюватися будинки будуть централізовано. На перших поверхах будуть працювати магазини, аптеки, відділення банків, ресторани й кафе та ін. Є площі й під офіси. Побудують в рамках розвитку комплексу та окремий торгово-офісний центр. Для малюків відкриють два дитячі садки. Також на території планують відкрити загальноосвітню школу.

Двір буде упорядкованим і зеленим, створять прогулянкові алеї, організують місця для відпочинку, дитячі ігрові та спортивні майданчики. Двір буде закритим від авто і сторонніх.

У новобудові продають однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Квадратний метр стартує від 21 250 і доходить до 24 500 гривень.

Першу чергу комплексу добудують до 4 кв. 2022 р.

ЖК Райдужний

Адреса: Дніпровський район, вул. Кибальчича, 2
Ціна: від 21 900 грн/кв. м

Новобудова комфорт-класу «Райдужний» будується в Дніпровському районі неподалік від однойменного озера. Забудовник — Київміськбуд. Комплекс буде складатися з трьох висоток по 26 поверхів. Зводять будинки за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, утеплюють мінеральною ватою.

ЖК  «Райдужний»
ЖК «Райдужний»

Перші поверхи комплексу будуть не житловими, тут відкриються об’єкти внутрішньої інфраструктури: салони, магазини, кафе, аптеки та інші сервіси. Заплановано також відкриття дитячої розвиваючої секції. Також забудовник обіцяє власний дитячий садок на території ЖК.

У новобудові можна купити 1-, 2- і 4-кімнатні квартири, всі двушки вже розпродані. Вартість квадратного метра — 21 900–25 900 грн.

Здача всіх трьох будинків комплексу запланована на 4 квартал 2021 року.

ЖК Дніпровська Мрія

Адреса: Дніпровський район, вул. Сосюри, 6
Ціна: від 20 000 грн/кв. м

ЖК «Дніпровська мрія» »розташований в Дніпровському районі столиці. Новобудову будує компанія «Галжитлобуд».

ЖК «Дніпровська мрія»
ЖК «Дніпровська мрія»

У проєкті один будинок на три секції висотою 26 поверхів. Технологія будівництва — монолітно-каркасна, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Опалюватися будинок буде автономно. Передбачено підземний паркінг. У комплексі відкриють власний торговий центр, будуть працювати різні магазини та сервісні послуги. У дворі ЖК облаштують невеликий парк, встановлять дитячі ігрові майданчики. Територія буде закрита від автомобілів.

У продажу є одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Ціна квадратного метра — 20 000–28 000 гривень.

Запланована здача в експлуатацію — 2 квартал 2021 року.

Печерський район — один з центральних районів столиці. Це діловий, культурний і адміністративний центр, тут знаходиться безліч різнопрофільних комерційних і державних закладів, пам'яток архітектури, парків. …

Сучасний покупець первинної нерухомості більш вимогливий до зовнішнього вигляду будівель, оформлення вхідних груп, тому житлові комплекси з впізнаваним архітектурним рішенням будуть завжди в більш вигідному …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023