Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

ЖК Подільського району: 5 новобудов

17.05.2021

Марина Рогальська

Подільський район — один з центральних, найстаріших районів міста. Відомий своїми пам’ятками та пам’ятниками архітектури старого міста. Тут розташовані корпуси вищих навчальних закладів, бізнес-центри й адміністративні будівлі державних установ. Є тут і місця для культурного відпочинку: галереї, театри й кінотеатри. Багато місць для дозвілля — барів, пабів, кав’ярень і ресторанів. Не дивно, що сюди спеціально приїжджають туристи, та й кияни люблять провести тут вільний час. У старій частині Подолу вже майже не залишилося місць під забудову, тому забудовники освоюють інші вільні ділянки району.

Наразі в Подільському районі зводиться кілька нових житлових комплексів. 3m2 зробив добірку новобудов Подільського району.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 41 100 грн/кв. м

Поповнить житловий фонд Подільського району житловий район Rybalsky.

Rybalsky будують в партнерстві забудовники Perfect Group і SAGA Development. При розробці концепції житлового комплексу використаний принцип суперкварталів. Житловий комплекс буде включати 9 будинків висотою 9-10 поверхів.

Рендер   житлового району Rybalsky
Рендер житлового району Rybalsky

Технологія будівництва — монолітно-каркасна, для заповнення стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Будинки будуть підключені до централізованої системи опалення. Кожен будинок формує окремий квартал, всередині якого облаштований закритий від сторонніх і автомобілів просторий двір. Підземні паркінги «заховані» під дворовим простором. Перші поверхи забудовник виділив під комерцію, входи в приміщення будуть розташовуватися із зовнішньої сторони будинків. Тут вже зараз відкриваються магазини, бутіки, кафе, різні послуги і сервіси та ін.

Фішкою новобудови стане канал з набережною і доступом до води. Всі бажаючі зможуть прогулюватися по пішохідному бульвару. На території району буде працювати освітній кластер Rybalsky Family Port, куди увійдуть дитячий сад, школа, розвиваючі секції, коворкінг і кафе для дітей і батьків.

У комплексі можна купити одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири, також у продажу дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 41 100 до 75 550 гривень.

ЖК Сирецькі Сади

Адреса: Подільський район, вул. Івана Виговського (Маршала Гречка), 10б
Ціна: від 21 500 грн/кв. м

Ще одна новобудова Подільського району — ЖК «Сирецькі Сади» від забудовника «Інтергал-Буд». Територію освоюють комплексно: до складу проєкту увійде не тільки житло, але й комерційні, побутові, соціальні об’єкти. Для відпочинку облаштовують рекреаційні та зелені зони, фруктові сади. Житловий комплекс включає десять будинків різної поверховості висотою 12, 14, 16 і 22 поверхи. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни — з керамічних блоків, фасади утеплюють мінеральною ватою і штукатурять.

Фото  ЖК «Сирецькі Сади»
Фото ЖК «Сирецькі Сади»

Згодом до послуг жителів буде різноманітна внутрішня інфраструктура: продуктовий супермаркет, поштове відділення, аптеки, салони краси і SPA-центр, кафе, хімчистка тощо. Для зручності сімей з дітьми в житловому комплексі побудують дитячий садок, центр розвитку, школи танців і малювання. Закритий від авто і сторонніх двір забезпечить безпеку. Вже зараз діти можуть грати на ігрових майданчиках, для занять спортом обладнали майданчики з вуличними тренажерами, поле для спортивних ігор. В процесі озеленення території комплексу: висаджують сквери, клумби та фруктові сади. Доповнить благоустрій фонтан та арт-об’єкт — парк кованих скульптур. Для домашніх вихованців буде облаштовано майданчик для вигулу.

До інвестування доступні різні варіанти планувань 1-кімнатних, 2-кімнатних і 3-кімнатних квартир за ціною від 21 900 до 37 300 грн/кв. м. Також в новобудові можна купити квартиру з ремонтом від забудовника і навіть з меблями.

Черговий будинок повинні ввести в експлуатацію в 1 кварталі 2022 року.

Клубний будинок LA MANCHE

Адреса: Подільський район, вул. Щекавицька, 46
Ціна: від 47 300 грн/кв. м

Новобудови Подільського району поповнить і Клубний будинок LA MANCHE. Проєкт передбачає будівництво одного будинку на сім секцій висотою 9 поверхів. Будують житловий комплекс за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою.

 Клубний будинок LA MANCHE
Рендер Клубний будинок LA MANCHE

Для автомобілів інвесторів передбачено підземний паркінг. На перших поверхах новобудови розмістяться комерційні приміщення з окремими входами: під бутики, салони краси і кафе. Дворовий простір закриють від авто і сторонніх. Дизайнери прибудинкового ландшафту постаралися відтворити атмосферу паризьких бульварів. Також у дворі новобудови облаштують дитячий майданчик, обладнають майданчики для гри в міні-гольф і крокет, передбачать зону для вигулу домашніх тварин.

В новобудові можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 47 300 до 65 600 гривень.

Будинок буде готовий до заселення в 4 кварталі 2022 року.

ЖК OASIS

Адреса: Подільський район, вул. Електриків, 28
Ціна: від 24 750 грн/кв. м

Ще один новий житловий комплекс в Подільському районі — ЖК Oasis. ЖК буде складатися з одного двосекційного будинку висотою 32 поверхи. При будівництві будівлі використовують монолітно-каркасну технологію, зовнішні та внутрішні стіни з цегли, утеплюють будинок мінеральною ватою. Резиденти зможуть залишати свої автомобілі в підземному і наземному паркінгах. Перші поверхи новобудови будуть нежитловими, тут розмістяться об’єкти побутової та комерційної інфраструктури: магазини, ресторани, офіси та інші корисні сервіси, які доповнять інфраструктуру Подільського району.

Рендер  ЖК Oasis
Рендер ЖК Oasis

У новобудові продають одно-, дво- і трикімнатні квартири за ціною від 24 750 до 39 400 грн/кв. м.

Весь житловий комплекс повинні здати в експлуатацію в 4 кварталі 2023 року.

ЖК Illinsky House

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Хрещатицька, 21
Ціна: від 79 300 грн/кв. м

Стала учасником нашої добірки новобудов Подільського району ЖК Illinsky House. Новобудова буде являти собою два будинки заввишки 5-8 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією з зовнішніми та внутрішніми стінами з цегли й утеплять будинок мінеральною ватою.

ЖК Illinsky House
Рендер ЖК Illinsky House

Інвестори зможуть придбати місце в підземному паркінгу для зберігання власного авто. Закритий двір і відеоспостереження гарантують безпеку жителів комплексу.

До інвестування доступні 1-кімнатні, 2-кімнатні та 3-кімнатні квартири за ціною від 79 300 до 117 600 грн/кв. м.

Новобудову повинні ввести в експлуатацію в 1 кварталі 2022 року.

Оболонський район столиці — популярна локація при пошуку нерухомості. Район з добре розвиненою соціальною, побутовою та транспортною інфраструктурою, вже обжитий, є кілька станцій метро, що істотно полегшує …

Серед сильних конкурентних переваг Голосіївського району — велика кількість зелених зон і водойм, задоволені жителі й соціальною та транспортною інфраструктурою, наявність метро дає суттєву …

Статьи по теме
Рейтинги
Підземні паркінги: 4 ЖК Києва

Забудовники відзначають, що через війну зріс попит на підземні паркінги. Під час ракетних атак ці споруди подвійного призначення можна використовувати…

09 / 06 / 2023

Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023