Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

ЖК з обладнаними точками зарядки електромобілів: 5 новобудов Києва

22.10.2021

Марина Рогальська

Кількість електромобілів на українських дорогах неухильно зростає, і якщо раніше зарядні станції для такого транспорту були рідкістю, то сьогодні вони стали обов’язковим атрибутом комфорту. Забудовники враховують цю тенденцію і включають до своїх проєктів встановлення зарядних станцій для електрокарів. 3m2 підібрав нові житлові комплекси, де будуть обладнані місця для підзарядки електромобілів.

ЖК ILLINSKY HOUSE

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Хрещатицька, 21
Ціна: від 83 400 грн/кв. м

Частина паркомісць в підземному дворівневому паркінгу житлового комплексу Illinsky House буде обладнана зарядними станціями для електромобілів. У паркінгу будуть встановлені сучасні системи контролю загазованості, а також відеоспостереження. Об’єкт буде під цілодобовою охороною. Проєктом передбачено сполучення паркінгу з житловими поверхами та холом за допомогою ліфта, тому резиденти зможуть зручно дістатися до авто, минаючи вулицю.

ЖК Illinsky House
ЖК Illinsky House

Комплекс бізнес-класу буде складатися з двох будівель на п’ять-вісім поверхів. Екстер’єр комплексу Illinsky House виконаний в стриманому класичному стилі з використанням натуральних матеріалів. Він гармонійно поєднується з архітектурним ансамблем історичної частини Києва. В оздобленні фасадів використовується натуральний камінь, декоративний цегла і керамограніт. Панорамне скління візуально збільшує приміщення і забезпечує максимально природнє освітлення. З вікон квартир відкривається панорама на схили Дніпра. У комплексі буде дизайнерське лобі. У житловому комплексі Illinsky House передбачена робота консьєрж-сервісу. На перших поверхах розташовані комерційні приміщення, де відкриється бутикова галерея. Також комерційна нерухомість представлена офісними приміщеннями та апарт-готелем. Територія житлового комплексу буде закритою від авто і сторонніх, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням.

Новий комплекс зводять на Подолі — в історичному та культурному центрі Києва, тому резиденти будуть жити в оточенні розвиненої інфраструктури.

У комплексі продають однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра від 83 400 до 110 850 гривень.

Готовність комплексу — I квартал 2022 року.

ЖК НИВКИ-ПАРК

Адреса: Святошинський район, проспект Перемоги, 67
Ціна: від 25 500 грн/кв. м

Жителі ЖК «Нивки-Парк» зможуть користуватися власними зарядними станціями для електромобілів. Точки підзарядки будуть встановлені в підземному паркінгу комплексу.

Проєктом передбачено будівництво 12 будинків різної висотності — 12, 16-17 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з керамоблоків та газоблоків. Фасади утеплюють мінеральною ватою.

ЖК «Нивки-Парк»
ЖК «Нивки-Парк»

Для зручності жителів у ЖК працюватимуть різні заклади сфери торгівлі і послуг. У комплексі вже побудовано дитячий навчальний заклад. А у дворі ЖК передбачені зони для дитячих ігор і занять спортом. Територія «Нивки-Парк» закрита для сторонніх і знаходиться під цілодобовою охороною.

У комплексі доступні до інвестування одно-, дво-, три-, чотири- і п’ятикімнатні квартири. Пропоноване житло можна придбати з чорновою обробкою або з готовим ремонтом «під ключ» від забудовника. Вартість квадратного метра — від 25 500 до 43 500 гривен.

Будинки №11 і 12 планують добудувати в IV кварталі 2021.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 44 100 грн/кв. м

У житловому районі Rybalsky підземні паркінги й наземні парковки обладнані станціями для зарядки електромобілів. Свій підземний паркінг передбачений в кожному будинку. Крім того, у жителів-власників електрокарів є можливість обладнати місце зарядки поруч зі своїм паркомісцем.

 Житловий район Rybalsky
Житловий район Rybalsky

Комплекс будують за принципом суперкварталів, кожен будинок формує окремий квартал з власним внутрішнім двором, всього буде 9 будинків висотою 9-10 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Будинки будуть підключені до централізованої системи опалення.

У кожному з будинків облаштований закритий від сторонніх і автомобілів просторий двір. На перших поверхах розташовані комерційні приміщення з входами з зовнішньої сторони будинків. Тут заплановані магазини, бутики, кафе, хімчистки, аптеки тощо. Частина закладів вже відкрилася, жителі та гості комплексу можуть скористатися запропонованими послугами і сервісами. У комплексі буде власний водний канал з набережною та доступом до води. На території району буде працювати освітній кластер Rybalsky Family Port, до складу якого входить дитячий сад, школа, розвиваючі секції та ін.

В районі продають одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири, також у продажу дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 44 100 до 86 900 гривень.

Найближчу чергу комплексу повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року

ЖК STANFORD

Адреса: Печерський район, вул. Предславинська, 35
Ціна: від 64 250 грн/кв. м

П’ятирівневий підземний паркінг в житловому комплексі Stanford буде оснащений зарядками для електрокарів. У ЖК увійде один будинок на одинадцять секцій заввишки 7, 24 поверхи. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з керамоблоків, їх утеплять мінеральною ватою і встановлять систему навісних вентильованих фасадів з плитами з керамограніта. Опалення буде індивідуальним. У будинку буде працювати консьєрж-сервіс. Територія буде закритою від сторонніх, з цілодобовою охороною.

Stanford
Stanford

У комплексі продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та п’ятикімнатні планування. Вартість квадратного метра від 64 250 до 103 200 гривень.

Перші п’ять секцій введуть в експлуатацію в 3 кварталі 2022 року.

ЖК GREAT

Адреса: Дарницький район, Дніпровська набережна
Ціна: від 24 600 грн/кв. м

Зможуть користуватися власною зарядною станцією для електромобілів жителі ЖК Great. Точками підзарядки будуть укомплектовані паркувальні місця в підземному паркінгу.

ЖК Great
ЖК Great

У ЖК увійде 13 будинків висотою в 26 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни будуть з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. У складі ЖК, крім житлових будинків, буде офісний і торгово-офісний центр. Для дітей побудують дитячий сад. На території облаштують паркову зону з ландшафтним дизайном, організують дитячі майданчики, спортивні зони з тренажерами, оформлять зону для відпочинку.

У ЖК продають одно-, дво-, три-, чотири-, п’яти- і шестикімнатні квартири. Вартість квадратного метра стартує від 24 600 гривень і доходить до 37 000 гривен.

Найближчу чергу повинні здати в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

Раціональне використання споживаних ресурсів, мінімальний вплив на навколишнє середовище, застосування інноваційних матеріалів, технологій і устаткування — конкурентні переваги, на які все частіше звертають увагу покупці …

Акцент на заходах безпеки — одна з конкурентних переваг низки столичних житлових комплексів. Це стає особливо актуальним, зважаючи на бажання мешканців Києва бути впевненими, що …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023