Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
ЖК з власною системою безпеки: 5 новобудов Києва

28.09.2020

Марина Рогальська

Параметр безпеки — важливий показник, який безпосередньо впливає на якість життя в новобудові. Чим ретельніше продумані та відслідковані всі можливі загрози, розроблені сценарії реагування, тим ефективніше буде працювати система безпеки, яка впроваджується в нових будинках столичними забудовниками. 3m2 підібрав ЖК Києва, де забудовники питанням безпеки приділили належну увагу.

ЖК SKY AVENUE

Адреса: Солом’янський район, вул. Народного Ополчення, 3
Ціна: від 24 000 грн/кв. м

Разом з ключами, всі власники квартир в ЖК SKY AVENUE отримають бездротову систему безпеки з функціями розумного будинку. Ajax захищає квартиру, поки її власник відводить дітей до школи, працює, тренується або відпочиває на курорті. Якщо трапиться біда, система моментально надішле повідомлення власнику квартири і службі безпеки. А якщо власник забув включити охорону, виходячи з дому, він завжди зможете зробити це в додатку.

Якщо грабіжник забереться в квартиру, то моментально спрацюють датчики відкриття і руху Ajax. Система одразу підніме тривогу — зв’яжеться з власником і керуючою (охоронною) компанією за допомогою пуш-повідомлень, смс і дзвінків. При цьому, якщо в квартирі живуть домашні тварини, датчики руху на них не реагують. Крім того, Ajax можна використовувати для створення розумного будинку. Сценарії автоматизації допоможуть поставити квартиру під охорону за розкладом і автоматично перекриють воду по тривозі датчика протікання.

У проекті шість будинків висотою 16 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, стіни виконуються з кератерму, утеплюють фасади мінеральною ватою, застосовуються енергозберігаючі технології та матеріали. Передбачено підземний і гостьовий паркінги. У комплексі на перших поверхах будуть розташовані комерційні площі, де відкриють сервіси для розвитку інфраструктури ЖК і району забудови.

У комплексі продають 1-, 2-, 3-кімнатні квартири, є також дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 24 000 до 33 790 гривень.

Перший будинок повинні ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ POETICA

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25а
Ціна: від 29 500 грн/кв. м

Девелопер ENSO подбав про безпеку і недоторканність приватного життя мешканців житлового кварталу POETICA. У комплексі буде закрита прибудинкова територія під цілодобовою охороною, встановлене відеоспостереження дозволить вести якісний моніторинг і вчасно реагувати на позаштатні ситуації, буде працювати електронно-пропускна система доступу. Зони відпочинку, дитячі і спортивні майданчики розмістять на стилобаті, куди буде закритий доступ стороннім і авто.

Квартал POETICA представлений декількома колекціями квартир. Перша складається з чотирьох будинків по 26 поверхів кожен. У другу колекцію увійдуть 4-ри будинки з висотністю 20-24 поверхи. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Будинки оснащені навісними вентильованими фасадами з захисним екраном з керамогранітної плитки. Кожен під’їзд обладнаний трьома ліфтами. У комплексі передбачені підземний паркінг і стоянка для гостьових авто, внутрішня територія буде закрита для приватних автомобілів — передбачено проїзд тільки для машин комунального транспорту або спецслужб. У стилобаті комплексу передбачені площі під комерційні підприємства і сервісні служби, тут відкриють супермаркет, фітнес-центр, кафе, бутики, салони краси.

Перша і друга колекція житлового кварталу Poetica представлені одно-, двох-, трьох-, чотирикімнатними квартирами і дворівневим житлом. Вартість квадратного метра в житловому кварталі Poetica варіюється від 29 500 до 55 750 грн.

Заявлений термін введення в експлуатацію будинків Першої колекції:

будинки 3 і 4 — четвертий квартал 2020 року;

будинки 1 і 2 — четвертий квартал 2021 року.

У другій колекції запланований термін введення в експлуатацію будинку 1 — четвертий квартал 2022.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 33 350 грн/кв. м

Приділили особливу увагу безпеці резидентів в житловому районі RYBALSKY. Периметральна забудова району, коли кожен будинок представляє собою окремий квартал, дозволили зробити закритим від сторонніх і автомобілів кожен внутрішній двір, доступ сюди буде тільки у жителів. Система безпеки житлового району буде включати контроль доступу в парадні і на територію дворів, охорону і цілодобове відеоспостереження у дворах, приміщеннях загального користування і по периметру кварталів. За допомогою мобільного додатка SFERA мешканці зможуть в режимі реального часу стежити за камерами відеоспостереження на території комплексу, в місцях загального користування та на своєму поверсі. Система «розумний будинок», дозволить моніторити інженерні комунікації, забезпечить захист від пожежі, затоплення або втрати тепла.

Житловий район Rybalsky будують компанії Perfect Group і SAGA Development. Район зводять за принципом суперкварталів. Він буде складатися з 9 будинків висотою 9-10 поверхів. Будинки будують по монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Передбачені підземні паркінги. Комерційні площі під магазини, бутики, кафе та ін. будуть розташовані на першому поверсі з зовнішньої сторони будівель.

На території району буде облаштовано публічний простір — пішохідний бульвар і набережна каналу з можливістю доступу до води. Також буде побудований власний освітній кластер Rybalsky Family Port, що включає дитячий садок, школу, розвиваючі секції, коворкінг і кафе для дітей і батьків.

У продажу є 1-, 2-, 3-, 4-й 5-кімнатні квартири, в тому числі дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра — від 33 350 до 47 850 гривень.

Комплекс будують в кілька черг, 2 будинки вже ввели в експлуатацію, здача чергової будівлі запланована на 4 квартал 2020 року.

ЖК OBOLON RESIDENCES

Адреса: Оболонський район, просп. Оболонський, 26
Ціна: від 60 600 грн/кв. м

Допоможуть стежити за безпекою і забезпечать охорону будинку і периметра спеціалізовані служби комплексу, а також централізована система «розумний будинок» в ЖК Obolon Residences. На територію комплексу можна потрапити тільки за допомогою електронних перепусток, в ЖК встановлено 80 пристроїв пропуску та 400 відеокамер. Охоронні служби працюють цілодобово. Власник квартири має можливість автоматично реєструватися в загальній системі «Розумний будинок» і підключатися до загальнобудинкових функцій за допомогою спеціального додатку в телефоні. У телефоні у мешканців цілодобовий доступ до IP-домофону з можливістю переадресації відеодзвінка, веб-камерам в зоні лобі, дитячого майданчика, дитячої кімнати і лаунж-зони. У будинку встановлена система протипожежної безпеки з функцією раннього виявлення та оповіщення жителів, а також подачею сигналу на пульт міської пожежної охорони.

У ЖК увійдуть три секції висотою 24-26 поверхів кожен. Будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалюватися будинки будуть автономно. Передбачено підземний паркінг з ліфтом.

У новобудові продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні, а також дворівневі квартири. Ціна квадратного метра — 60 600–93 400 грн.

Останню чергу повинні здати в експлуатацію в 3 кварталі 2020 року.

ЖК UNIT.HOME

Адреса: Шевченківський район, вул. Сім’ї Хохлових, 8
Ціна: от 39 100 грн/кв. м

Максимум аспектів безпеки жителів врахували в ЖК UNIT.Home. Безпеку приміщень, периметра і житла буде забезпечувати професійна служба охорони. Вона буде патрулювати територію, застосовуючи запобіжні заходи для можливих загроз і інцидентів, реагувати на виклики мешканців. Також буде встановлено відеоспостереження з алгоритмами розпізнавання осіб і нетипової поведінки. Додаткові функції безпеки — патрульний дрон. Він буде літати над територією комплексу і фіксувати ситуації, коли потрібна реакція охорони. Наявність тривожної кнопки дозволить жителям подати сигнал тривоги для швидкого виклику допомоги. Інтернет захистять від кібератак.

Будують комплекс при партнерстві компаній UDP і К.А.Н. Девелопмент.

У ЖК буде 9 житлових будинків різної поверховості — 5-9, 16, 20, 24-25. Будують комплекс за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Будинки будуть підключені до централізованої системи опалення. Передбачено підземний паркінг. Оскільки ЖК — частина великого багатофункціонального проекту, крім житлової, в комплексі буде офісна і торговельна складова, а також школа і готель.

У комплексі пропонують до інвестування однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Всі чотирикімнатні планування вже розібрані. Ціна квадратного метра тут от 39 100 до 55 950 гривень.

У 1 кварталі 2022 року перший будинок комплексу буде готовий до заселення.

Статьи по теме
Новини
На Саксаганського реставрують старовинну будівлю під музей Франка

На вулиці Саксаганського, 93б триває реставрація будівлі Музею видатних діячів української культури. Про це розповіла директор Департаменту культури Діана Попова…

27 / 10 / 2020

Новини
На Трухановому острові почали підсвічувати новопобудовану вхідну групу

На Трухановому острові завершилась перша черга великої реконструкції, у рамках якої впорядкували 5,5 гектарів території острову і збудували вхідну групу з навісом-перголою. Вхідна…

27 / 10 / 2020

Новини
Держреєстратори зможуть перевіряти достовірність судових рішень онлайн

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» запровадило інформаційний обмін з Державною судовою адміністрацією. Відтепер державні реєстратори та нотаріуси можуть отримувати повний текст судового рішення під…

27 / 10 / 2020

Новини
Для будівництва у Києві споруд вище 45 метрів обов’язкове погодження в Міноборони і Державіаслужбі

Відповідно до постанови Кабміну «Про затвердження положення про використання повітряного простору України» будівництво і реконструкція будинків, вищих 45 метрів та…

27 / 10 / 2020