Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Зручність зберігання: ЖК Києва з коморами та колясочними кімнатами

26.01.2021

Марина Рогальська

Щоб не перетворювати квартиру на склад, варто подбати про спеціальні приміщення для зберігання габаритних і сезонних речей. Для цього в новобудовах передбачені комори, колясочні та інші приміщення для зберігання. 3m2 підібрав новобудови, де потурбувалися про додаткові місця зберігання потрібних, але габаритних речей, які рідко використовуються.

ЖК Сирецькі Сади

Адреса: Подільський район, Івана Виговського, 10 Б
Ціна: від 20 500 грн/кв. м

Зберігати речі міжсезонного споживання поза квартирою є можливість у мешканців ЖК комфорт-класу «Сирецькі Сади». Забудовник передбачив в будинках зручні комори і колясочні для габаритних та інших речей. Проєкт розвиває компанія «Інтергал-Буд».

Проєктом передбачено будівництво 10 житлових будинків заввишки 12, 14, 16, 24 поверхів. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з керамоблоків, фасади утеплюють мінеральною ватою. Опалення в будинках буде автономним. У комплексі побудують власний дитячий садок. На перших поверхах ЖК розміщуються об’єкти соціальної та обслуговуючої інфраструктури, а також комерційні площі, тут будуть працювати ТРЦ, магазини, поштове відділення, банк, SPA-центр, салон краси, кафе, хімчистка та ін. Територія закрита від авто і сторонніх, її облагороджують відповідно до розробленого авторським ландшафтним дизайном, озеленюють, висаджують фруктові сади.

У «Сирецьких Садах» можна придбати 1-, 2- і 3-х кімнатні квартири за ціною від 20 500 до 31 150 гривень за кв. м.

Введення чергового будинку в експлуатацію заплановано на 1 квартал 2022 р

ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ POETICA

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25а
Ціна: від 28 900 грн/кв. м

Житловий квартал POETICA «Паркова колекція квартир» — проєкт девелопера ENSO, який зводиться в Шевченківському районі столиці за адресою вул. Дегтярівська, 25а. Вигідне розташування комплексу в оточенні кількох парків: парк ім. Пушкіна, КПІ й зелена зона Київського зоопарку підкреслює його клас — продумана і комфортне середовище проживання в центрі столиці поруч з природою.

У кожній секції житлового кварталу POETICA будуть колясочні приміщення. Головне призначення колясочної — зберігання дрібногабаритного транспорту: колясок, велосипедів, самокатів, санчат, дитячих машинок тощо, їх наявність збільшує комфорт мешканців з маленькими дітьми.

У Першу колекцію квартир кварталу POETICA увійде чотири будинки по 26 поверхів кожен. Друга колекція представлена 4-ма будинками з висотністю 20-24 поверхи. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, в якості утеплювача використовують мінеральну вату. Будинки оснастять навісним вентильованим фасадом із захисним екраном з керамогранітної плитки. Комунікації будуть централізованими. Буде встановлена система «розумний дім». Передбачена робота сервісу для вирішення побутових питань мешканців комплексу. Запроєктовані підземний паркінг і стоянка для гостьових авто. У стилобаті комплексу відкриють супермаркет, фітнес-центр, кафе, бутики, салони краси.

Зони відпочинку, дитячі і спортивні майданчики розмістять на даху стилобату. Кожен під’їзд обладнаний трьома ліфтами.

Перша і друга колекція житлового кварталу Poetica представлені одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатними квартирами, також є дворівневі планування. Вартість квадратного метра варіюється від 28 900 до 55 600.

Заявлений термін введення в експлуатацію будинків Першої колекції:

секції 3 і 4 — в процесі введення в експлуатацію;

секції 1 і 2 — четвертий квартал 2021 року.

Перший будинок Другої колекції буде готовий до заселення в 4 кварталі 2022 року.

ЖК LIFE STORY

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна, 13, 13а, 15, 15а
Ціна: від 20 850 грн/кв. м

Не буде необхідності підіймати на поверх коляски й велосипеди у резидентів ЖК Life Story, адже в комплексі передбачені в кожному під’їзді спеціальні ніші для габаритних речей. ЖК — проєкт компанії «Лев Девелопмент».

У ЖК увійде один двосекційний будинок висотою 16 поверхів. Будівлю зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. На експлуатованому даху комплексу облаштують лаунж-зони. Територія буде закритою від автомобілів.

У новобудові продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 22 700 до 46 800 грн.

Комплекс буде готовий до заселення в 4 кварталі 2022года.

ЖК CREATOR CITY

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 17-19
Ціна: від 27 800 грн/кв. м

Потрапив в нашу добірку ЖК Creator City від компанії «Креатор-Буд». У холі кожного будинку комплексу будуть колясочні приміщення.

У ЖК увійде 8 будинків висотою 24 поверхи. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни з цегли, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Буде встановлено навісний вентильований фасад. Опалюватися будинки будуть автономно. Передбачено підземний паркінг. На території комплексу буде працювати приватний дитячий сад і медичний центр. У розпорядженні жителів буде власний спорткомплекс з басейном, а також СПА-центр з салоном краси. На території облаштують ландшафтний парк площею 2 га з водоймою.

У новобудові продають одно-, двох-, трьох-, чотирьох-, п’яти- і шестикімнатні квартири, в тому числі й дворівневі планування. Вартість квадратного метра від 27 800 до 45 800 гривень.

Заплановане введення в експлуатацію першої черги — 4 квартал 2021 року.

ЖК GREENVILLE НА ПЕЧЕРСЬКУ

Адреса: Печерський район, пров. Новопечерський, 5
Ціна: від 38 200 грн/кв. м

Зможуть зберігати коляски та велосипеди в спеціально передбачених приміщеннях жителі ЖК Greenville на Печерську.

У комплексі буде 3 будинки змінної поверховості висотою 11-25 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу. Фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачений паркінг. Опалюватися будинки будуть автономно. У стилобатній частини комплексу передбачені комерційні приміщення, тут відкриють магазини, супермаркет, салони краси, відділення банку та ін. В ЖК буде свій дитячий садок. На експлуатованому даху стилобату буде алея з ландшафтним дизайном, тут облаштують спортивні майданчики, міні-футбольне і баскетбольне поле.

У комплексі можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири, в тому числі і дворівневі планування за ціною від 38200 до 58 950 грн/кв. м.

Першу чергу повинні ввести в експлуатацію в 1 кварталі 2021 року.

Не переживати за збереження речей в коморах, їхати у відпустку, не хвилюючись, що в цей час наскочать неждані гості, не боятися випускати дітей на дитячий …

Насолодившись роботою віддалено, багато оцінили переваги такого формату, але зіткнулися і з певними труднощами — у квартирі не завжди є можливість і місце, щоб організувати …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023