Онлайн-журнал о новостройках Киева и области

ua

ДБР розслідує забудову ділянки по вул. Жилянська, 68

17.04.2019

Неизвестный автор

Державне бюро розслідувань у лютому розпочало розслідувати кримінальне провадження по статті «службова недбалість», яке стосується незаконної забудови фірмою «Кадорр-Київ Плюс» ділянки по вул. Жилянська, 68 у Києві. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 11 березня, пишут Наші гроши.

Слідчі ДБР встановили, що ТОВ «Кадорр-Київ Плюс» будує житловий комплекс на ділянці 0,31 га без жодних правовстановлюючих документів. А також за відсутності відповідного дозволу ДАБІ.

Крім того, у 2017 і 2018 рр Мінкультури видало два приписи про зупинення проведення земляних та будь-яких інших будівельних робіт на вказаному об’єкті. Причина — Мінкульт не погоджував жодних історико-містобудівних обґрунтувань, проектів будівництв, реконструкцій, і не надавав жодних дозволів на проведення будь-яких робіт по вул. Жилянській, 68.

Отже, як встановило слідство, ще у 2008 році нежитлові приміщення площею 2570,4 кв м в літ. «А», «Б» по вул. Жилянська, 68 перейшли у приватну власність ТОВ «Сікс Старс Холдінг». У 2010 році фірма отримала містобудівні умови та обмеження (МУО) забудови ділянки за цією адресою — для будівництва офісного будинку з підземним паркінгом.

У 2011 році Держархбудінспекція зареєструвала декларацію про початок будівельних робіт, яку у липні 2016-го — скасувала. Тоді ж у липні 2016 р приміщення у «Сікс Старс Холдінг» викупила фірма «Кадорр-Київ Плюс», яка вже у листопаді того ж року отримала дозвіл ДАБІ на виконання будівельних робіт на будівництво офісного центру.

На початку 2018 року столичне ДАБІ провело позапланову перевірку забудови, і встановило порушення — ділянка за Генпланом відноситься до території житлової малоповерхової та середньоповерхової забудови, а фірма по документах має будувати офісний центр. При цьому невідомо, яким чином чиновники у 2010 році могли видати такі вихідні дані забудовнику.

ДАБІ винесла постанову про скасування МУО 2010 року, а також анулювала дозвіл на виконання будівельних робіт на вул. Жилянська, 68. ТОВ «Кадорр-Київ Плюс» оскаржило ці рішення ДАБІ, і всі суди стали на сторону забудовника.

Між тим, слідчі виявили, що Kadorr Group здійснює продаж апартаментів у житловому комплексі «Тридцять восьма жемчужина» (передбачається 356 квартир площею від 38 до 120 кв м). Тобто, ТОВ «Кадорр-Київ Плюс» здійснює будівництво житлового будинку, на що відповідний дозвіл ДАБІ не видавався (дозвіл був на офісний центр).

Крім того, встановлено, що ділянка на вул. Жилянській, 68 є комунальною власністю і з 2010 року перебуває в оренді ТОВ «Сікс Старс Холдінг». У 2016 році ця фірма передала ділянку в суборенду «Каддор-Київ Плюс» без жодного погодження з Київрадою, що суперечить договору оренди. Свої дії фірми намагалися узаконити через суди — суди перших двох інстанцій визнали угоду фірм про суборенду укладеною, та Верховний Суд ці рішення скасував, і у задоволенні позову фірмам відмовив. Відтак, ділянка в суборенді «Кадорр-Київ Плюс» наразі не перебуває.

У лютому 2019 року посадовці Департаменту земельних ресурсів КМДА провели обстеження ділянки, у ході якого виявили, що вона огороджена і на ній ведеться будівництво.

Суд надав слідчим ДБР доступ до документів, що стосуються ділянки та об’єкту будівництва на вул. Жилянській, 68, і перебувають у розпорядженні Головного управління Держгеокадастру у Київській області та Міністерства культури України.

З ухвал стало відомо, що Голосіївське управління Нацполіції Києва з липня 2017 року розслідує кримінальне провадження за фактом порушення вимог земельного та містобудівного законодавства посадовими особами ТОВ «Кадорр-Київ Плюс» під час здійснення будівельних робіт на вул. Жилянська, 68 (ч.1 ст.364, ст.356, ч.1 ст.298 КК). У рамках цього провадження ухвалою суду від 03.08.2018 на ділянку було накладено арешт.

Согласно ежегодному графику проводить плановую профилактическую промывку сетей с 17 и с 18 апреля соответсвенно собиратся  в Голосеевском и Дарницком районах.В Голосеевском районе в зону …

ООО «Славянский дом ФПУ» подало в Хозяйственный суд Киева иск с требованием признать незаконным и отменить решение Киевсовета «Об отказе в возобновлении ООО „Славянский дом …

Статьи по теме
Новости
В Киеве снизили тарифы на отопление для некоторых категорий населения

Киевский городской совет снизил стоимость отопления для жителей многоквартирных домов, которые до сих пор не заключили договор о предоставлении коммунальных…

03 / 12 / 2021

Новости
Новогодняя скидка в ЖК Orange Park

Новости застройщиков В ЖК Orange Park действует новогодняя скидка 10%. Воспользоваться предложением купить квартиру и сэкономить можно с 5 по…

03 / 12 / 2021

Новости
Три дерева в центре Киева стали ботаническими памятниками природы

На территории Павловского сквера объявили три ботанических памятника природы местного значения: «Многовековой дуб Павловского сквера», «Многовековой дуб Малышева» и «Многовековая…

03 / 12 / 2021

Новости
Группа компаний DIM выпустила релиз вирусных роликов к позиционированию «Живи больше»

Новости застройщиков Группа компаний DIM на своем YouTube-канале опубликовала вирусные ролики «Неандерталец» и «Средневековье», которые являются продолжением нового позиционирования застройщика…

03 / 12 / 2021