Онлайн-журнал о новостройках Киева и области

ua

«Доступна іпотека 7%»: 1000-ою угодою іпотеки за держпрограмою стала купівля квартири у ЖК від «Інтергал-Буд»

04.11.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

3 листопада у присутності заступника Міністра фінансів України та директора Фонду розвитку підприємництва відбулось підписання 1000-ного договору в рамках Державної програми «Доступна іпотека 7%». 

1000-ними учасниками програми стало подружжя з Києва, яке придбало нову квартиру у комплексі від компанії «Інтергал-Буд», отримавши іпотечний кредит у банку «Глобус».

«Власна квартира – це для нас не лише здійснення мрії, але й новий етап життя. Звичайно, ми задоволені: 7% – це той відсоток, який ми можемо собі дозволити сплачувати. Це дешевше, ніж орендувати квартиру. Банк швидко розглянув наші документи і дав позитивну відповідь. Дякуємо за таку чудову можливість», – поділилися враженнями подружжя.

«Щойно підписана тисячна угода Доступної іпотеки 7%. Але програма не стоїть на місці й ми знаємо, що на цьому тижні має бути підписано ще більше іпотечних договорів. Окрім того, кількість звичайних іпотечних кредитів у поточному році збільшилась майже втричі порівняно з минулими роками. Це говорить про відновлення іпотечного ринку, який, фактично перебував у «замороженому» стані після кризи 2008 року. Нещодавно Уряд прийняв зміни до нормативно-правових актів, які розроблені Мінфіном для більшого залучення учасників до програм «Доступна іпотека 7%» і «Доступні кредити 5-7-9».  Тепер ці державні програми стали ще доступнішими для громадян», – розповів заступник Міністра фінансів України з питань євроатлантичної інтеграції, Голова Ради Фонду розвитку підприємництва Юрій Драганчук.

Ініційована Президентом України програма «Доступна іпотека 7%» виконала, і продовжує виконувати одну із важливих своїх місій – запуск іпотечного кредитування та створення можливостей для українців придбати житло на прийнятних умовах. Додаткова мета програми – це удосконалення фінансових послуг для людей, збільшення будівництва, що, в цілому, дає позитивний поштовх для розвитку економіки України.

«Ми підтримали програму «Доступна іпотека 7%» з моменту її запуску, в березні цього року. Більш того, девелопер «Інтергал-Буд» став одним з ініціаторів її появи. І нам приємно, що влада відгукнулась на наш заклик зробити іпотечне кредитування доступнішим. За цей період майже три десятки сімей змогли покращити власні житлові умови, придбавши квартири у комплексах «Інтергал-Буд» на умовах Програми. Вбачаємо у ній значний потенціал для вирішення одразу декількох завдань. По-перше, це додаткові можливості для реалізації права на нове, сучасне та якісне житло для сімей, які не можуть придбати квартиру без державної підтримки. По-друге, іпотечне кредитування первинної нерухомості стимулює будівельну галузь та економіку країни загалом», – зазначив Дмитро Спітковський, генеральний директор групи компаній «Інтергал-Буд».

Програма реалізується Фондом розвитку підприємництва (ФРП) на виконання державних політик, що формує Міністерство фінансів України.

«Тисячний позичальник виявився клієнтом комерційного банку, що є одним з лідерів надання кредитів «Доступної іпотеки 7%». На сьогодні, у рамках цієї Програми ФРП співпрацює з 19-ма провідними банками – як державними, так і комерційними, у тому числі з іноземним капіталом. Програма вигідна, як для позичальників, так і для банків. Ми продовжуємо залучати фінансові установи до співпраці та консультувати їх по вдосконаленню надання послуг населенню», – розповів виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон.

«Власне житло – це базова потреба кожної людини. Українці традиційно віддають перевагу своїй квартирі і своєму будинку. «Доступна іпотека 7%» допомагає їм реалізувати свою мрію. Сьогодні – це перша тисяча щасливих сімей, а через рік, при правильному підході, ця цифра може зрости в десятки разів. Величезна перевага цієї державної програми в тому, що вона доступна практично кожній українській сім’ї. Глобус банк, як банк, який працює на первинному ринку, добре розуміє, що поява нового сучасного житла допомагає бурхливо розвиватися не тільки будівельній, а й усім суміжним галузям. Вона дає такі необхідні українцям робочі місця і є драйвером української економіки.  Нова квартира – це завжди свято та щасливі усмішки. Працюючи з іпотекою, ми радіємо разом з нашими позичальниками», – підкреслив Голова Правління банку «Глобус» Сергій Мамедов.

В столице планируют разработать Стратегию сохранения ценной застройки на местном уровне в Киеве до 2035 года с целью определения объектов архитектурного наследия с их дальнейшим …

Новости застройщиков 4 дня мозгового штурма и плодотворного сотрудничества – управленческая команда группы компаний DIM приняла участие в отраслевой игре «Медиа-Ключ». Мероприятие собрало более 50 специалистов-представителей …

Статьи по теме
Новости
Предложения к новогодним праздникам в Авеню 42

Новости застройщиков Застройщик KSM-Group поздравляет всех с началом зимы и близкими праздниками, и приглашает познакомиться со свежими предложениями в ЖК…

06 / 12 / 2021

Новости
ЖК по принципу «город в городе» возле Киева

3m2 подобрал новостройки пригорода, где застройщики предусмотрели все необходимые опции для шопинга, развлечений, отдыха, работы, медицинских и образовательных услуг. ЖК…

06 / 12 / 2021

Новости
Жилые комплексы «Голосеевский» и «Парковые Озера» стали лауреатами премии European Property Awards

Новости застройщиков Проекты компании «Интергал-Буд» — ЖК «Голосеевский» и ЖК «Парковые Озера» стали лауреатами престижной европейской премии в сфере недвижимости…

06 / 12 / 2021

Новости
Парк вокруг озера Серебряный круг начнут строить с 2022 года

В проект парка вокруг озера Серебряный круг внесли последние правки в эскизный проект с концептуальными разработками. На следующий год начнется…

06 / 12 / 2021