Онлайн-журнал о новостройках Киева и области

ua

Нові черги будівництва. В яких ЖК у Києві почались продажі у нових секціях та будинках

13.05.2019

Неизвестный автор

В Києві в травні стартувало будівництво нових черг житла у декількох житлових комплексах. 3m2 зібрав для читачів коротку інформацію про кожний з них.

Happy House від Saga Development

Почались продажи у 3-й секції будинку Happy House. Нові планування 1-, 2- та 3-кімнатних помешкань розроблені спеціально до запитів родин.

ЖК будується за адресою проспект Перемоги, 67. Житловий комплекс складається з 4 секцій. Щоб не контрастувати з іншими будівлями, Happy House матиме різну висотність — 15, 18 і 24 поверхи. У будинку буде 300 квартир від 1 до 4 кімнат з площею від 32 кв. м до 188 кв.м. У деяких плануваннях передбачені власні тераси. Для мешканців, які мають авто, ми будуємо підземний паркінг на 70 місць площею від 14 кв.м до 35 кв.м. У приміщенні будуть дотримуватися оптимальні умови для зберігання транспорту: паркінг буде опалюватися, згідно з нормами пожежної безпеки тут будуть встановлені датчики задимлення, сигналізація, система пожежогасіння. Окремою перевагою для власників електрокарів стануть станції для зарядки. По питанням придбання квартир звертайтесь у відділ продажів.

ЖК Галактика від Stolitsa Group

В ЖК «Галактика» почалось будівництво нової черги та продаж квартир у будинку під назвою «Персей». У продажу квартири з площею від 43 до 96 кв.м. Введення в експлуатацію будинку заплановано на І квартал 2021 року.

ЖК розташовано вул. Євгена Сверстюка, 4 в м. Київ на Лівому березі  можна придбати однокімнатні, двокімнатні й трикімнатні помешкання, перш за все, привабливий для молодих сімей і енергійних людей. По питанню придбання квартир звертайтесь у відділ продажів.

ЖК 52 Перлина (раніше Pechersk Plaza) від Kadorr Group

За повідомленнями ЛУН почалось будівництво нової черги ЖК 52 Перлина.

Нагадаємо, це 11-поверховий десятисекційних будинок, побудований за монолітно-каркасною технологією. Будується він внизу вулиці Кіквідзе поряд з ЖК «Новопечерские Липки».

ЖК Варшавський Плюс від Варшавський Плюс

Оголошен старт продажів у будинках 2 та 3 в ЖК Варшавський Плюс.

ЖК «Варшавський плюс» — продовження «Варшавського мікрорайону» з новими пішохідними алеями, велосипедними доріжками, дитячими містечками, спортивними майданчиками та зеленою територією. Ядро комплексу — торговий центр-кафе. По питанням придбання квартир звертайтесь у відділ продажів.

OK`LAND від РIEL

ЖК OK`LAND почались продажі у 2 черзі.

ЖК OK`LAND будується по проспекту Повітрофлотському в Солом'янському районі Києва. Всього в комплексі буде три будинки по чотири секції з будинками різної поверховості, в основному, 24-26 поверхів. Виняток — будинок № 2, одна з житлових секцій якого матиме всього 12 поверхів. Внутрішня територія комплексу буде закритою і охороняється, на ній розмістяться дитячі та спортивні майданчики. На перших поверхах з фасадної сторони будуть розміщуватися об'єкти торгово-побутової інфраструктури: магазини, кафе, салони і т. п.

По питанню придбання квартир звертайтесь у відділ продажів.

На Київщині 33-річний чоловік разом з іншими особами незаконно продав чужі земельні ділянки, заподіявши власникам матеріальних збитків більш ніж на 200 тисяч гривень. Про це …

Новини компанійПочалися продажі квартир житлового комплексу FJØRD, який знаходиться в Печерському районі Києва, на вул. Військовий проїзд. Це третій проект житлової нерухомості, який реалізує девелоперська …

Статьи по теме
Новости
Жилые проекты с максимумом сервисов и услуг в пригороде

3m2 подобрал новостройки пригорода, где проектом предусмотрено открытие различных заведений сферы торговли и услуг в пределах ЖК. ЖК WELLSPRING Адрес: г….

04 / 08 / 2021

Новости
Утвержден историко-архитектурный опорный план Киева

Министр культуры и информполитики Александр Ткаченко заявил, что удалось утвердить историко-архитектурный опорный план Киева. Об этом он написал во вторник,…

04 / 08 / 2021

Рейтинги
Акции и скидки: 5 новостроек Киева

Акции и скидки от застройщика на покупку жилья — приятный бонус для покупателя, особенно в условиях постоянного повышения средней стоимости…

04 / 08 / 2021

Новости
Определился победитель первого турнира по мини-футболу ИНТЕРГАЛ-СТРОЙ CUP среди жилых комплексов компании «Интергал-Буд»

Новости застройщиков Футбольный июль закончился грандиозным финалом турнира по мини-футболу ИНТЕРГАЛ-БУД CUP среди жилых комплексов компании «Интергал-Буд». На поле ЖК «Озерный…

04 / 08 / 2021