Онлайн-журнал о новостройках Киева и области

ua

У Києві відкрили відремонтований гуртожиток для хлопчиків-сиріт

06.06.2019

Неизвестный автор

У Подільському районі міста створили соціальний гуртожиток для хлопчиків. Хлопці-сироти та ті, що позбавлені батьківського піклування, після повноліття зможуть протягом 3-х років мати дах над головою, доки очікують на соціальну квартиру, передає Вечірній Київ.

Як пояснюють працівники, їхній гуртожиток схожий на студентський. Тут надаються усі необхідні для життя умови, але безкоштовно. Проте забезпечувати себе їжею, одягом і фінансами хлопці мають самостійно. Керувати гуртожитком призначили чоловіка, щоб мав управу над хлопцями, а от на рецепції сидітимуть жінки. Директор гуртожитку перебуватиме там з 9 ранку до 6 вечора. Рецепція, або як її називають студенти — вахта, зачиняє двері о 23:00. Якщо хтось із мешканців планує прийти після опівночі, то вони мають попередити працівників завчасно.


«Хочу ще знайти соціального педагога, який допоміг би хлопцям розвиватися, вчитися соціальній комунікації та життєво необхідним навичкам, — розповів директор центру Ігор Маматказін. — Якщо раптом так станеться, що хлопцям буде складно себе опікувати, ми, звісно ж, будемо допомагати».
Найближчим часом у залі гуртожитку обіцяють створити спортивну зону, щоб хлопці мали можливість підтримувати своє фізичне здоров’я. Основними обов’язками хлопців під час проживання буде прибирання власних кімнат, кухні та санвузлів.

Загалом гуртожиток розрахований на 30 хлопців віком від 18 до 23 років. Для них облаштували три двомісні кімнати та 8 тримісних. Також є власна кухня, пральня та вітальня. Загалом на ремонт приміщення міська влада витратила близько півторамільйонна гривень.

«Ми почали впроваджувати проект соціального гуртожитку також у Дніпровському районі, що на лівому березі. Цього року там облаштуємо дах над головою для дівчат й вже наступного року, я думаю, вони зможуть там оселитись», — розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, соцгуртожиток на лівому березі зроблять за іншою концепцією. У житловому будинку на вулиці виділять цілий під’їзд: 5 квартир облаштують для дівчат-сиріт, а окремий поверх — для дитячого будинку сімейного типу. Такий комплексний підхід, на думку пані Марини, матиме позитивний результат. Наразі у Києві проживає близько 300 дітей, що потребують соціальних гуртожитків. Загалом у столиці є понад 2 тисячі дітей, що мають статус сироти чи позбавлених батьківської опіки. Фото Бориса КорпусенкаМи є в Telegram (стеж за збоями в міському транспорті з нами).

Комунальне підприємство «Спецжитлофонд» скасувало тендер на будівництво житлових будинків з об’єктами соціальної сфери очікуваною вартістю 2,95 мільярда гривень. Про це свідчать дані в системі державних закупівель …

Новини компанійЗа результатами 13-го незалежного та некомерційного дослідження «Ревізор новобудов» об’єкти «Малахіт» і «Теремки» забудовника «Інтергал-Буд» визнані кращими житловими комплексами 2019 року.Цього разу перевірку «Ревізора» …

Статьи по теме
Новости
Актуальные новости для инвесторов «Интергал-Буд»

Новости застройщиков Собрали информацию от компании «Интергал-Буд» по состоянию на сегодняшний день, которая касается инвесторов и работы застройщика во время…

18 / 03 / 2022

Новости
Недвижимость Киева и области: как обстоят дела на 4 й день войны

Последние дни наш ресурс не сообщает привычные новости о жизни города. В Украину вторглась соседняя страна, идут боевые действия. Но…

27 / 02 / 2022

Новости
Подвалы жилых домов нельзя использовать как бомбоубежища, — эксперт

Подвальные помещения многоквартирных жилых домов непригодны для использования жителями в качестве бомбоубежищ и укрытий, поскольку эти помещения, как правило, предназначены…

24 / 02 / 2022

Новости
В Киеве в условиях военного положения принят ряд решений по безопасности

Оперативный штаб столицы принял ряд решений по военной агрессии. С сегодняшнего дня в столице школы и садики не работают. Больницы,…

24 / 02 / 2022