Онлайн-журнал о новостройках Киева и области

ua
У Києві затримали групу держреєстраторів, які працювали з рейдерами

29.07.2019

Неизвестный автор

Співробітники Служби безпеки України викрили в Києві групу державних реєстраторів, діяльність яких завдала шкоди потерпілим на більш ніж на 30 млн грн. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що посадові особи столичного комунального підприємства, яке здійснює реєстрацію нерухомості, систематично вносили неправдиві відомості до державних баз даних.

«Маючи доступ до електронних реєстрів Мін’юсту, зловмисники без відома громадян реєстрували їх засновниками і керівниками суб’єктів господарювання, а також вносили фіктивні дані про договори на оренду земельних ділянок», — йдеться в повідомленні.

В СБУ уточнили, що в період з березня 2018 по липень 2019 року був задокументовано понад 20 фактів махінацій чиновників. Внаслідок цих неправомірних дій було незаконно перереєстрований 121 ділянку землі, площею по 2 га кожен.

Також встановлено, що для функціонування злочинної схеми було створено 10 підприємств. За оцінками експертів, сума орієнтовних збитків, завданих потерпілим в результаті незаконного відчуження майна, перевищує 30 млн грн.

В рамках відкритого кримінального провадження проведено ряд обшуків за місцем реєстрації комунального підприємства та проживання фігурантів справи. В ході слідчих дій правоохоронці вилучили претензійні судові документи, розпорядчі документи Мін’юсту, печатки підприємства та інші докази, що підтверджують неправомірну діяльність групи.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

Статьи по теме
Новости
Представители компании «Интергал-Буд» приняли участие в заседании ВСК ВРУ по вопросам расследования фактов коррупции в органах ГАСК

Новости компаний Генеральный директор группы компаний «Интергал-Буд» Дмитрий Спитковский и заместитель генерального директора ООО «СК «Интергал-Буд» Татьяна Кононенко приняли участие в очередном заседании ВСК…

04 / 12 / 2020

Видео
ТОП 5 лайфхаков арендного бизнеса

Партнерский материал Арендный бизнес является одним из самых популярных видов пассивного дохода наравне с депозитом в банке. Однако, в отличие…

04 / 12 / 2020

Новости
Ноябрь на рынке первичной недвижимости обнадежил стабильностью и предсказуемостью

Благодаря статистике от ЛУН.місто мы можем видеть стабильность цен в долларе и некоторый рост в гривне исключительно по причине девальвации…

04 / 12 / 2020

Новости
В Киеве в новостройке затопило с 13 по 3 этаж

В новостройке ЖК «Галактика» произошел потоп.Видео последствий случившегося опубликовало сообщество «Киев оперативный» 3 декабря. На кадрах видно, как вода заливает один из этажей. В коридоре стоит вода….

04 / 12 / 2020