Онлайн-журнал о новостройках Киева и области

ua
Які нові ЖК з'явилися в передмісті за півріччя

02.08.2019

Неизвестный автор

За перше півріччя у передмісті стартувало чимало проектів, ми зібрали найсвіжіші новобудови.

ЖК Піонерський квартал 2

Адреса: смт Чабани, вул. Машинобудівників, 16
Ціна: від 14 800/кв. м

В смт Чабани анонсований новий проект — друга черга ЖК «Піонерський квартал». ЖК економ-класу буде складатися з одного будинку на вісім секцій. Будівля буде в 10 поверхів заввишки. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, а утеплювач — пінополістирол. Загальна кількість квартир в проекті — 868, передбачена стоянка для автомобілів.

Будує комплекс компанія «Доброград», яка реалізовувала перший «Піонерський квартал». Забудовник пропонує умови розстрочки: на 36 місяців і з мінімальним першим внеском від 30%. Квартири в ЖК від 35 до 120 кв. м. Є різні варіанти планувань.

Детальний огляд першої черги ЖК «Піонерський квартал» дивіться на нашому каналі.

ЖК Львівський маєток-2

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, просп. Небесної Сотні
Ціна: від 14 500 грн грн/кв. м

Житловий комплекс комфорт-класу «Львівський маєток-2» — це продовження комплексу в Софіївській Борщагівці, який свого часу сподобався жителям і став цілим кварталом. Зараз згідно проекту тут буде всього два будинки по дев'ять поверхів кожен. Розташований комплекс  між двома досить великими ЖК — Park Residens і «Софіївська сфера», навпроти першого «Львівського маєтка».

Відомо, що квадратний метр в новобудові коштує 14 500 грн, заявлений термін здачі першого будинку — 2 кв. 2020. Забудовник також пропонує розстрочку на 24 місяці з мінімальним першим внеском від 30%.

У проекті є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири від 40 кв. м.

Пропонуємо ознайомитися з оглядом першої черги комплексу «Львівський маєток» на нашому каналі.

ЖК Rock City

Адреса: м. Гостомель, вул. Мирна, 3
Ціна: від 9 450 грн/кв. м

Комплекс економ-класу ЖК Rock City значно збільшить населення Гостомеля, адже тут запроектовано цілих десять будинків. Будинки будуть низької поверховості — по 5 поверхів заввишки.  В 1 будинку буде 80 квартир, передбачена стоянка для жителів комплексу.

Забудовником проекту є компанія ДСК-1. Територія ЖК буде закрита від сторонніх, тут облаштують спортивні та дитячі зони, місця для барбекю. У деяких квартирах жителям обіцяють власні тераси, що для економ-класу звучить дивно. Забудовник пропонує розстрочку до 18 місяців. Перші дві секції першого будинку заявлені на 4 кв. 2020 року. Є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні планування. 

ЖК Barberry

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Шевченка
Ціна: від 13 800/кв. м

Це ще один новий комплекс в Софіївській Борщагівці. Новобудова комфорт-класу ЖК Barberry будується по вул. Шевченка, неподалік від клубного будинку «Женева». Тут буде десять будинків по 3, 5 поверхів плюс мансарда. Будують за блочною технології, стіни з газоблоку, утеплювач пінополістирол, термоблок, мінвата.

Передбачена стоянка для автомобілів.

Про ЖК дуже мало відомо, тому вивчити його краще детально і з юристом. Квадратний метр в новобудові коштує 13 800 грн, є розстрочка на півроку з 50% першим внеском. На сайті ЖК є інформація про квартири від $18 тис.

У відкритому доступі забудовник не надав дозвільної документації, на що ми відразу звертаємо вашу увагу.

Статьи по теме
Новости
Для зданий, которые возводятся за государственный счет, станет обязательным безбарьерность

В 2021 государственное финансирование получат только проекты строительства, в которых учтены требования безбарьерности. Инклюзия и доступность объектов, в первую очередь…

27 / 11 / 2020

Новости
На Русановских садах снова блокируют движение строительной техники

Жители Русановских садов раз перекрыли дорогу для строительной техники для Подольского мостового перехода. На Facebook-странице «Эко-Строй-Трейд», которое осуществляет строительство отмечается,…

27 / 11 / 2020

Новости
Старты продаж и новые проекты в новостройках Киева

ЖК CHALET. СТАРТ ПРОДАЖ Стартовали продажи в новом проекте ЖК Chalet от Standard Development. Квартиры от 839 тыс. грн. Расположение:…

27 / 11 / 2020

Новости
Прокуратура вернула учебному заведению земельный участок стоимостью более 4 млн грн

Киевская местная прокуратура № 9 с участием ювенального прокурора в судебном порядке добилась возвращения в пользование высшего учебного заведения земельного…

27 / 11 / 2020