Онлайн-журнал о новостройках Киева и области

ua

Яку нерухомість комфорт-класу будують у Києві

27.05.2019

Неизвестный автор

Традиційно прийнято виділяти чотири основні класи житла: економ, комфорт, бізнес і еліт-клас. У більшості європейських держав аналогічні критерії визначають самі учасники ринку, закріплюючи їх у відповідних рішеннях своїх професійних об’єднань. В Україні остаточне узгодження таких критеріїв основними гравцями ринку нерухомості так і не відбулося. Рейтингове агентство Євро-Рейтинг, взявши за основу дані напрацювання, створило власну Методику розрахунку рейтингу комфортності житлових комплексів. Ми вже писали про нерухомість економ-класу відповідно до цієї методики.

Житлова нерухомість комфорт-класу, як і економ-класу, відноситься до так званого сегменту масового житла. Однак, тут вже повинні бути присутніми елементи, що відрізняють такі квартири від категорії «економ», це:

  • висота стель (не нижче 2,7–2,85 м (в економ-класі цілком нормальним можуть бути стелі 2,5–2,6 м),
  • кількість квартир на поверсі (8–10),
  • охорона (пункт контролю входу на територію),
  • наявність підземного паркінгу (0,2–0,5 паркомісць на квартиру).

Додаткових вимог по опаленню зазвичай не пред’являють. Таким чином, дотримання наведених вище критеріїв є важливою умовою позиціонування житла в комфорт-класі. Їх перевищення — додатковою опцією для покупців. Чого не вистачає в новобудовах, які позиціонуються в комфорт-класі?

Як бачимо, найкраще в новобудовах комфорт-класу виконується вимога щодо висоти стель — лише 1% невідповідності. Явною проблемою є кількість паркомісць у підземних паркінгах — 92% новобудов не може запропонувати навіть 0,25 паркувального місця своїм покупцям.  У третини житлових комплексів підземний паркінг взагалі відсутній.

Що стосується кількості квартир на поверх і пункти контролю входу на територію, тут ситуація трохи краща. Однак — тільки на тлі забезпеченості паркуванням.  Втім, і в даній категорії нерухомості інвестор має право розраховувати на деякі додаткові вигоди. Про це — наступна діаграма.


Встановлення автономного (індивідуального) опалення в новобудовах масового житла — взагалі не проблема: майже 40% житлових комплексів пропонують таку опцію. Що стосується інших параметрів, можемо виділити хіба що наявність закритої території (закритий периметр, що не обов’язково в комфорт-класі) майже на кожному четвертому об’єкті. Знайти більш високі стелі або місткий підземний паркінг — завдання для покупця непросте.

Обсяги будівництва у квітні 2019 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 30,2%. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Державної служби статистики України. За даними статистичного відомства, в січні-квітні зростання склало 28,1%.Обсяг …

Міст, який з’єднує два туристичні маршрути — Володимирську гірку і Хрещатий парк, — урочисто відкрили 25 травня.  Родзинкою мосту стала прозора частина зі скла, площею …

Статьи по теме
Новости
Актуальные новости для инвесторов «Интергал-Буд»

Новости застройщиков Собрали информацию от компании «Интергал-Буд» по состоянию на сегодняшний день, которая касается инвесторов и работы застройщика во время…

18 / 03 / 2022

Новости
Недвижимость Киева и области: как обстоят дела на 4 й день войны

Последние дни наш ресурс не сообщает привычные новости о жизни города. В Украину вторглась соседняя страна, идут боевые действия. Но…

27 / 02 / 2022

Новости
Подвалы жилых домов нельзя использовать как бомбоубежища, — эксперт

Подвальные помещения многоквартирных жилых домов непригодны для использования жителями в качестве бомбоубежищ и укрытий, поскольку эти помещения, как правило, предназначены…

24 / 02 / 2022

Новости
В Киеве в условиях военного положения принят ряд решений по безопасности

Оперативный штаб столицы принял ряд решений по военной агрессии. С сегодняшнего дня в столице школы и садики не работают. Больницы,…

24 / 02 / 2022