Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Інтергал-Буд показав великі квартири, де просторо навіть динозаврам

15.04.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Компанія Інтергал-Буд показала смішний ролік про те, як карантин проходить у родині динозаврів. Їм зовсім не сумно, бо вони живуть у великій квартирі.

«Наші харизматичні мешканці чудово проводять час у своїй великій квартирі. У ній так багато місця, що Діно з Діною живуть на повну – граються, займаються спортом, працюють, танцюють, готують. Їм кайфово і комфортно! В такій квартирі і карантин проходить весело навіть, якщо ти великий!», — розказали 3m2 про задум роліку у компанії-девелопера.

Статьи по теме
Новини
Новий податок на житло: що пропонують в Раді

Податок на нерухомість, суми котрого відрізняються в різних регіонах України, не повинен розраховуватися виходячи з метражу житла. Таку думку в…

03.06.2020

Новини
Стала відома доля парку «Крістерова гірка»

У Генеральному плані Києва Крістерову гірку на вулиці Вишгородській, 47ж віднесли за функціональним призначенням до територій зелених насаджень загального користування….

03.06.2020

Новини
Київводоканал має намір залучити колекторів для стягнення боргів

Столичне комунальне підприємство ПрАТ «АК«Київводоканал» має намір залучити колекторів, які будуть стягувати борги за водопостачання та водовідведення зі своїх споживачів….

03.06.2020

Новини
Середня вартість квадратного метра трошки підросла. Дані аналітики

Дякуючи сервісу ЛУН, ми маємо можливість аналізувати стан первинного ринку нерухомості столиці у травні 2020 року. Вже з середини травня,…

03.06.2020