Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Занедбані промділянки потенційно придатні під житлове будівництво

06.03.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Занедбані ділянки промислового призначення площею 0,4-1,5 га, що не належать до великих промзон, що підлягають ревіталізації, потенційно придатні під житлове будівництво. Про це заявив керівник проекту RUSANIV RESIDENCE Олександр Ізаров.

Він зазначив, що сумарно ці ділянки становлять близько 1-2% всієї київської землі, відведеної під майбутню забудову. За його словами, ці території не враховано запропонованим Генеральним планом Києва, як промислові зони, підлягають реновації.

Він нагадав, що відповідно до Генплану, в найближчі роки на більш ніж 1660 га промислових територій, планується комплексне будівництво житла та супутньої інфраструктури.

«У кожному київському районі налічується в середньому 10-15 невикористовуваних” промислових “земельних ділянок площею від 0,4 га до 1,5 га, які потенційно можуть бути забудовані. На цих землях в перспективі 5-7 років можна побудувати, як мінімум до 100 нових невеликих житлових комплексів на 30-50 тис.кв.м житла з необхідними об’єктами інфраструктури, такими, як дитячі садки, паркування, сквери тощо. При цьому, важливо підкреслити: щоб провести повноцінну ревіталізацію такої землі, будуть потрібні великі вкладення забудовників», – сказав він.

За його словами, витрати забудовника на підготовку подібної ділянки під будівництво можуть скласти від 2 млн грн до 5 млн грн в залежності від необхідного обсягу робіт.

Олександр Ізаров звернув увагу на те, що на таких ділянках дуже часто знаходяться застарілі споруди, які потребують знесення. Крім цього, типовим для такої землі є наявність старих підземних комунікацій, які потребують термінової заміни.

«Забудовники стикаються з тим, що необхідно провести комплексну заміну підземних комунікацій, що також може вести до коректування проекту, так як на місці, де проходять комунікації будівництво неможливо», – підкреслив експерт.

Олександр Ізаров також повідомив, що багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу RUSANIV RESIDENCE по вул. Євгена Сверстюка, 54 буде побудований на промисловій ділянці, площа якого становить 0,6953 га.

Нагадаємо, що девелоперами багатофункціонального житлового комплексу RUSANIV RESIDENCE є компанії Perfect Group і Citex Development.

Замовник будівництва – компанія «Русанів Інвест» – має намір виділити понад 12 млн грн на облаштування 1,5 тис. кв.м частини Русанівського каналу, який прилягає до вулиці Ованеса Туманяна у Дніпровському районі Києва.

Багатофункціональний житловий комплекс RUSANIV RESIDENCE буде складатися з 2-х будинків на 398 квартир, з яких однокімнатних – 182, двокімнатних – 109, трикімнатних – 103, чотирикімнатних – 3, п’ятикімнатних – 1. Площі квартир – від 30,2 кв.м до 252 кв.м.

У багатофункціональному житловому комплексі передбачено створення повноцінного інфраструктурного комплексу, що включають 2 продовольчих магазини, ресторан, вбудований дитячий садок на 80 місць. Також в житловому комплексі заплановані офісні приміщення загальною площею понад 6400 кв.м.

Статьи по теме
Новини
Як будуть виглядати холи в RESIDENT Concept House

Новини компаній Дизайнери студії D`art розробили проект облаштування холів і місць загального користування в клубному будинку RESIDENT Concept House з…

29 / 05 / 2020

Новини
Інвестори Аркади проводять мітинг. Відео

У центрі Києва проходить мітинг інвесторів банку «Аркада». Він почався біля будівлі Національного банку, потім колона людей вирушила в бік…

29 / 05 / 2020

Новини
Під час карантину покупець став приймати рішення про покупку квартир більшої площі

Новини компаній Столичний ринок нерухомості після карантинного затишшя потроху відновлюється, на деяких об’єктах продажі виходять на рівень лютого. Про це…

29 / 05 / 2020

Новини
Скільки нового житла ввели в експлуатацію за 1 квартал 2020 року. Дані Держстату

Держслужба статистики опублікувала, скільки нового житла ввели в експлуатацію за 1 квартал 2020 року. В Україні в першому кварталі 2020…

29 / 05 / 2020