Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Апеляційний суд наказав зупинити будівництво в урочищі Бичок

14.06.2019

Невідомий автор

Господарський суд задовольнив позов про припинення будівельних робіт в урочищі Бичок на території Національного природного парку «Голосіївський» у Києві. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури.

У 2010 році Київрада уклала з ТОВ «Авеста-Буд» договір оренди земельної ділянки площею понад 2,5 га і вартістю понад 62 млн грн, розташованого на території урочища Бичок, для будівництва офісного комплексу з готелями, закладами громадського харчування, приміщеннями торговельно-розважального призначення і паркінгами, салонів з продажу автомобілів тощо.

Рішення було прийнято всупереч тому, що урочище розташоване на території національного природного парку, де законом заборонено будь-яку діяльність, яка негативно впливає на стан природних об’єктів.

Забудовник встиг почати роботи з будівництва автосалону з комплексом АЗК і приступив до вирубки дерев.

Прокуратура Києва вступила в судовий розгляд справи за позовом парку і громадської організації «Корчувате — наш дім» про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки, розташованої в Голосіївському районі Києва на Столичному шосе (урочище Бичок), та повернення земельної ділянки.

У лютому 2019 року Північний апеляційний суд Києва визнав незаконною оренду ділянки в урочищі Бичок.

Статьи по теме
Новини
Дачу початку ХХ століття на Святошині можуть знести

У столиці позбавили охоронного статусу пам’ятки архітектури початку ХХ століття дачний будиночок на проспекті Перемоги, 130/1, що у Святошинському районі….

22 / 01 / 2020

Новини
Як іпотека може стати інструментом розвитку економіки

Лише 3% українців мають кошти на придбання нового житла. Про це нагадала Ольга Соловей, співзасновниця і керуюча партнерка Українського клубу…

22 / 01 / 2020

Новини
Скільки коштують квартири в новобудовах Київської області: зріз по районах

2019 видався непростий і для ринку передмістя Києва: покупець був нестабільний у своїх рішеннях. Далеко не кожен платоспроможний клієнт завітав…

22 / 01 / 2020

Новини
У Києві з’являться нові назви вулиць

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків депутати підтримали нові назви низки столичних топонімів. Зокрема…

22 / 01 / 2020