Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
До старту продажів в багатофункціональному ЖК POLARIS Home & Plaza вже заброньовано понад 70 квартир

14.02.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

У новому багатофункціональному житловому комплексі нового київського формату live-work-play — POLARIS Home & Plaza, старт продажів якого запланований на 2 березня, — вже заброньовано понад 70 квартир. Серед них більше 50-ти – це 1-кімнатні і 2-кімнатні. Про це розповіла директор з маркетингу багатофункціонального житлового комплексу Анжеліка Саакян.

За її словами, на етапі бронювання покупцям була запропонована найбільш вигідна ціна, яка практично на 30% нижче, ніж планована на стадії введення в експлуатацію об’єкта.

«Всі чудово знають, що на стадії котловану ціна на квартири в середньому на 20-25% нижче, ніж на момент здачі об’єкта. Але крім цінової привабливості, покупця цікавить якість самого проекту, його наповнення та потенційні можливості. Сучасний покупець прагне до абсолютно нової якості життя, яку можливо реалізувати в концептуально нових проектах житла. Адже крім якості квартир, забудовники створюють ще й додаткові зручності, комфортний стиль життя», — розповіла Анжеліка Саакян.

POLARIS Home & Plaza

Експерт звернула увагу, що в будинках майбутнього багатофункціонального житлового комплексу нового формату live-work-play буде створено лобі готельного рівня з облаштованою зоною очікування і кафе, а також з ескалаторами і окремими ліфтами на житловий поверх. Крім цього проектом передбачено створення вбудованого торгово-розважального комплексу зі студією дитячого розвитку на 100 місць, мережевим спортивним центром, мережевим продуктовим супермаркетом, сімейним рестораном, комфортабельним коворкінгом.

«На території ЖК буде розбитий парк з ігровими, спортивними майданчиками, лаунж-зонами, тощо», — зазначила Анжеліка Саакян.

Вона нагадала, що в грудні 2019 року компанії Сitex Development і Perfect Group почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженків, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплекса формату live-work-play POLARIS Home & Plaza. Житловий комплекс буде складатися з 6 секцій на 1700 квартир. Площа квартир в зазначеному житловому комплексі становить від 42 кв. м до 82,3 кв. м. Співвідношення квартир: 1-кімнатні — 60%, 2-кімнатні — 30%, 3-кімнатні — 10%.

В кінці грудня 2019 року девелопери проекту разом з представниками землекористувача провели зустріч з постраждалими інвесторами, на якій було вирішено підготувати тристоронній Меморандум про своєчасне завершення об’єкта і надання квартир постраждалим покупцям. При цьому девелопери взяли на себе відповідальність за фінансування і контроль будівництва, розробку прозорого механізму розподілу квартир.

Анжеліка Саакян також повідомила, що активні будівельні роботи на проекті почнуться в березні 2020 року. Старт продажів квартир заплановано на 2 березня.

Теги:

Статьи по теме
Новини
За огорожі біля водойм почнуть штрафувати

21 лютого 2020 року вводиться в дію Закон № 233-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних…

21 / 02 / 2020

Новини
Забудовники не передбачають змін цін у зв’язку з новими ДБН

Останнім часом ширяться чутки про те, що нові ДБН, які так чи інакше стосуються нової забудови, можуть спровокувати суттєве підвищення…

21 / 02 / 2020

Новини
В INTERGAL CITY пройшов модний показ дизайнерки з США

Новини компаній Вперше в Україні дизайнерка зі світовим ім’ям Наталія Феднер влаштувала модний показ. Він відбувся в INTERGAL CITY. Про…

21 / 02 / 2020

Новини
Старовинний будинок у Києві реконструювали під елітне житло

Колишній прибутковий будинок по вулиці Льва Толстого в центрі Києва реконструювали під елітне житло. Про це The Page розповіли в компанії Kiev Standard. Йдеться…

21 / 02 / 2020