Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Комунальникам можуть дати право зламувати квартири і відключати послуги за борги

21.05.2020

3м2 Редактор

У середу Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону №2458 про врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг. Документ дозволяє входити в житло, щоб запобігти аварії або припинити надавати комунальні послуги. Про рішення депутатів свідчить статус законопроекту на сайті Ради. Проект підтримали 239 депутатів при 226 необхідних.

Згідно з текстом документа, в разі його прийняття, комунальники отримають можливість проникати в будинки і квартири без згоди власників — у випадках, коли необхідно врятувати життя і здоров’я людей (майна), а також для проведення огляду, запобігання аварії або обмеження (припинення) надання комунальної послуги.

У проекті зазначено: якщо власник (користувач) відмовиться допускати в своє житло виконавця, той уповноважений несанкціоновано проникнути в приміщення і без згоди. Однак це положення пропонують виключити, так як воно створює сприятливі умови для корупційних дій.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Новий податок на житло: що пропонують в Раді

Податок на нерухомість, суми котрого відрізняються в різних регіонах України, не повинен розраховуватися виходячи з метражу житла. Таку думку в…

03 / 06 / 2020

Новини
Стала відома доля парку «Крістерова гірка»

У Генеральному плані Києва Крістерову гірку на вулиці Вишгородській, 47ж віднесли за функціональним призначенням до територій зелених насаджень загального користування….

03 / 06 / 2020

Новини
Київводоканал має намір залучити колекторів для стягнення боргів

Столичне комунальне підприємство ПрАТ «АК«Київводоканал» має намір залучити колекторів, які будуть стягувати борги за водопостачання та водовідведення зі своїх споживачів….

03 / 06 / 2020

Новини
Середня вартість квадратного метра трошки підросла. Дані аналітики

Дякуючи сервісу ЛУН, ми маємо можливість аналізувати стан первинного ринку нерухомості столиці у травні 2020 року. Вже з середини травня,…

03 / 06 / 2020