Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Київ посів шістнадцяте місце у рейтингу міст України

10.12.2019

3м2 Редактор

Соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту опублікувала результати п’ятого всеукраїнського муніципального опитування.

Це щорічне опитування дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.

Київ не ввійшов навіть у десятку перших міст. Його індекс — 2,7, як і в Одеси, Сєвєродонецька, Дніпра й Ужгорода.

Вінниця отримала індекс 3,4 за п’ятибальною шкалою задоволеності якістю 22 сфер та послуг, які перевірялися в процесі дослідження. Другу сходинку з індексом 3,1 розділили з собою відразу п’ять міст: Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький та Харків.

З результатів дослідження витікає, що загалом у комунальній сфері зрушень небагато. Натомість транспортна інфраструктура покращилася в Кіровоградській та Івано-Франківській областях. Якість доріг виросла в дев’яти областях України. Індекс Києва за цими всіма показниками, а також за рівнем транспортної інфраструктури і тротуарів, упродовж року не змінився.

Жителі дев’яти областей України (серед них Київ) стали більше задоволеними якістю парків та скверів. Проте в одинадцяти областях стан парків погіршився (серед них Дніпропетровська, Львівська, Житомирська, Вінницька області).

Діяльністю міського голови і міської ради задоволені найбільше в Івано-Франківській, Чернігівській і Хмельницькій областях. Лише 32% жителів Києва вдоволені роботою міського голови, і 26% — роботою міської ради. Найгірші показники роботи міської влади у Херсоні, Полтаві і Сєвєродонецьку.

Середній індекс задоволеністю співпраці з міською владою по всіх містах має незначне пониження порівняно з минулим роком і коливається в межах позначки три за п’ятибальною шкалою.

Статьи по теме
Новини
За огорожі біля водойм почнуть штрафувати

21 лютого 2020 року вводиться в дію Закон № 233-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних…

21 / 02 / 2020

Новини
Забудовники не передбачають змін цін у зв’язку з новими ДБН

Останнім часом ширяться чутки про те, що нові ДБН, які так чи інакше стосуються нової забудови, можуть спровокувати суттєве підвищення…

21 / 02 / 2020

Новини
В INTERGAL CITY пройшов модний показ дизайнерки з США

Новини компаній Вперше в Україні дизайнерка зі світовим ім’ям Наталія Феднер влаштувала модний показ. Він відбувся в INTERGAL CITY. Про…

21 / 02 / 2020

Новини
Старовинний будинок у Києві реконструювали під елітне житло

Колишній прибутковий будинок по вулиці Льва Толстого в центрі Києва реконструювали під елітне житло. Про це The Page розповіли в компанії Kiev Standard. Йдеться…

21 / 02 / 2020