Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
На якому поверсі краще жити

17.07.2019

Невідомий автор

Уявлення багатьох покупців квартир про переваги розташування квартири на тому чи іншому поверсі формувалися на основі досвіду проживання в будинках радянської будівлі. Більшість таких стереотипів в умовах сучасного житлового будівництва в Україні вже не актуальні. Сьогодні  існує безліч суб'єктивних чинників, що впливають на покупку квартири в новобудові.

Перший поверх

Серед переваг квартир, розташованих на першому поверсі, виділяють:

 • Менша вартість (зазвичай на 10-20%);
 • Відсутність необхідності користуватися ліфтом;
 • Можливість переведення в нежитлове приміщення;
 • Швидка евакуація при пожежах та інших надзвичайних ситуаціях;
 • Неможливість завдати шкоди нижнім житлових приміщень у разі затоплення.
 • Можливість мати невеличку зелену зону під вікнами (у деяких ЖК)

Список недоліків житла на першому поверсі виглядає довшим:

 • Підвищений рівень шуму, що його поширюють як з вулиці, так і з під'їзду;
 • Забрудненість повітря від автомобільних вихлопів, сигаретного диму;
 • Інтенсивне забруднення сходового майданчика за рахунок більшої прохідності;
 • Необхідність установки грат на вікна або охоронної сигналізації;
 • Низький рівень природного освітлення;
 • Безпосередня близькість до підвальних приміщень.

Також житло на першому поверсі часто беруть для подальшої здачі в оренду, оскільки ціна квартири нижче, а вартість оренди квартир одного сегмента на різних поверхах майже не відрізняється.

Зараз багатоквартирні будинки часто проектуються з нежитловим першим поверхом, в зв'язку з чим ринок житла, розташованого на першому поверсі, з часом повинен скоротитися.

2-й поверх

Другий поверх, як і перший, цілком безпечний в разі надзвичайних ситуацій, адже він знаходиться невисоко. Добре на другому поверсі жити літнім людям і сім'ям з дітьми.

Але все ж він має свої недоліки, до яких можна віднести шум від сигналізацій; пил, шум від дитячих майданчиків і від галасливої ​​молоді, що любить посидіти на лавочці під вікнами будинку і т.н

3-й поверх

Раніше, коли будувалися в більшості випадків п'ятиповерхівки, 3-й поверх вважався золотою серединою. Туди не важко було дістатися навіть без ліфта, запахи і вогкість з підвалу вже не добираються на таку висоту.

4-6 поверхи

На цих поверхах набагато тихіше і спокійніше, ніж на нижніх. Вже не відчувається запах вихлопних газів з машин, пил теж не добирається через вікна. Якщо ваш вибір припав на нерухомість в житлових кварталах Києва, то найбільш екологічними будуть квартири, починаючи з 4-5 поверха і вище.

7-й поверх

Сюди не долітає шум з вулиці, запахи вихлопних газів. Також тут люблять селитися через віру в те, що сім  — щасливе число. Якщо ви погано себе почуваєте на висоті, або боїтеся її, то вище сьомого поверху вам селитися не варто.

8-16 поверхи

З висоти цих поверхів відкривається непоганий вид, квартира отримує багато світла. Також з 10-го поверху можна знайти планування з мальовничими краєвидами. 

17 – 26 поверхи

Тут частіше пропонуються просторі квартири з терасами та пентхауси з вражаючими краєвидами на Київ. Але з точки зору пожежної безпеки швидко спустити з такої висоти буде проблематично  Якщо ваша квартира розташована вище 20-го поверху, повітря може бути злегка розрідженим через зниження атмосферного тиску пропорційно висоті будівлі.

У виборі поверху дійсно безліч аспектів і не можливо дати єдину рекомендацію. Важливими чинниками є місце розташування будинку, сусідство з іншими будівлями, орієнтація квартири по сторонах світу, інженерні особливості. Беручи до уваги всі ці фактори можна вибрати свою ідеальну квартиру.

Статьи по теме
Новини
Скульптури засновників Києва знову одягли до новорічних свят

Вранці 12 грудня пам’ятник засновникам Києва на Поштовій площі знову змінився. Малюки —  Кий, Щек, Хорив і їх сестри Либідь…

13 / 12 / 2019

Новини
В ЖК Edeldorf пропонуються вигідні умови для інвестування

Новини компаній В ЖК Edeldorf пропонують вигідні умови розстрочки на квартири та апартаменти — на 36 місяців із першим внеском лише 25%. Про це повідомляє прес служба…

13 / 12 / 2019

Новини
ЖК, де планується автономне опалення

Ми підібрали житлові комплекси різного формату, де передбачені власні котельні. ЖК Edeldorf Адреса: Печерський район, вул. СтаронаводницькаЦіна: від 29 000…

13 / 12 / 2019

Новини
«Інтергал-Буд» отримав звання «Забудовник року-2019»

Новини компаній 11 грудня у Києві відбулася церемонія нагородження переможців VII Всеукраїнської будівельної премії IBUILD-2019. Найкращою у ключовій номінації «Забудовник року» було визнано компанію «Інтергал-Буд», про…

13 / 12 / 2019