Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
New York Tоwers. Коли завершиться будівництво ЖК в Ірпені

17.07.2019

Невідомий автор

Нещодавно фактично на в'їзді в Ірпінь з цього боку почалося будівництво досить великого мікрорайону, частиною якого і є ЖК «Нью-Йорк Тауерс» (New York Tоwers).

Спочатку тут планувалося будівництво величезного ЖК «Фреш Сіті», генплан якого передбачав 13 багатосекційних 12–16-поверхівок, школу, супермаркет і іншу інфраструктуру. Але в підсумку проект ЖК «Фреш Сіті» зменшився з масштабів мікрорайону до декількох будинків. А на вільні території мікрорайону пустили інших забудовників, в тому числі ТОВ «Орлан-Інвест Груп».

Будівництво перших двох «нью-йоркських» веж почалося навесні 2016 року, і заявлений тоді термін здачі в експлуатацію, зафіксований в договорах, визначався кінцем 2017 року. Спочатку особливих сумнівів у заявленому терміні не було, оскільки цей забудовник до цього здавав свої комплекси вчасно. Однак незабаром терміни було перенесено на перший квартал 2018 року, потім на другий квартал, на осінь … Основна об'єктивна причина затримки — магістральні комунікації, які так і не дотягнули до майбутнього мікрорайону. Труби підвели до комплексу від дороги, однак далі будівництво магістралі ще не завершено.

Восени 2018 року роботи практично не велися і поновилися тільки на початку 2019 року. Проте, весною 2019 року інвесторам перших двох веж почали видавати ключі і пускати на ремонти — правда, при відсутності комунікацій, газ не був підключений (вже підключений), вода — на першому поверсі, а каналізація — «тимчасова будівля», достатня хіба що на час ремонтів, але не повноцінної експлуатації заселених квартир. Здачу третього будинку запланували на другий квартал 2020 року — на сьогодні тут вже готова «коробка», закладені стіни, проте скління не завершено, на черзі — внутрішні роботи і зовнішня обробка.

На початку 2019 року розпочали рити котлован для четвертого будинку. На сьогодні котлован готовий, проте будь-яких робіт безпосередньо по дому ще не велося. Здачу четвертого будинку (дві секції) в офісі продажів анонсують на четвертий квартал 2021 року. Завершення будівництва всього комплексу заявляють не пізніш 2022 року, однак з огляду на коригування проекту вони можуть помінятися.

Обслуговувати будинки буде приватний ЖЕК забудовника — ТОВ «Ірпінь Ютілітіс Сервіс», яке працює вже по інших будинках ТОВ «Орлан-Інвест Груп». Точні тарифи ще не визначені, а поки немає прямих договорів з постачальниками комунальних послуг, вони надаються «мешканцям» перших двох будинків безкоштовно забудовником.

Статьи по теме
Новини
У Києві презентували новий Генплан

Новий план регламентує висоту забудови в історичному центрі міста, а також передбачає глибокий аналіз і контроль всіх споруджуваних об’єктів нерухомості…

16 / 12 / 2019

Новини
Названо офіційні причини обвалення Укрбуду

Під час прес-конференції, що була присвячена передачі недобудов Укрбуда компанії Київміськбуд, сталі відомі офіційні причини проблем Укрбуду. Про це повідомляє…

16 / 12 / 2019

Новини
Київміськбуд назвав терміни здачі об’єктів Укрбуда

У Києві відбулась прес-конференція, присвячена передачі недобудов Укрбуда компанії Київміскбуд. Як повідомляє кореспондент Property Times, були названі як найпроблемніші ЖК,…

16 / 12 / 2019

Новини
Верховний суд заборонив розміщувати сміттєвий полігон на території Бородянського району Київщини

Постановою Верховного суду залишено в силі рішення попередніх судових інстанцій, якими задоволено позов прокуратури в інтересах територіальної громади с. Нове…

16 / 12 / 2019