Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
POLARIS Home & Plaza: тривають фундаментні роботи

21.04.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Тривають фундаментні роботи в багатофункціональному житловому комплексі POLARIS Home & Plaza.

Про це повідомила директор з маркетингу проекту Анжеліка Саакян.

Так в будинку 4.1 виконано щебеневу основу, закінчуються роботи по бетонній підготовці під фундамент. Розпочато роботи з підготовки облаштування фундаментної плити.

У будинку 3.3 тривають пальові роботи. Завершено монтаж баштового крана під будівництво будинків 4.1 і 3.3.

«На 2-х секціях незавершеного будівництва добігає кінця технічний аудит, необхідний для робіт по завершенню цих будинків», — – розповіла Анжеліка Саакян.

Нагадаємо, що в грудні 2019 року компанії Сitex Development і Perfect Group почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженків, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплексу формату «live-work-play» POLARIS Home & Plaza. Житловий комплекс буде складатися з 6 секцій на 1700 квартир. Площа квартир в зазначеному житловому комплексі становить від 42 кв.м до 82,3 кв. м.

Довідка про компанії

Компанія Perfect Group була заснована в 1991 році. За роки роботи на будівельному ринку України Perfect Group реалізувала 92 проекти будівництва житла та комерційної нерухомості. Загальна площа побудованих проектів становить 1112965 кв.м. У стадії реалізації знаходиться 8 проектів будівництва житла економ, комфорт, бізнес класу.

Житлові комплекси в м. Киев: Теракот, Лебединий, Stanford, Rybalsky, Philadelphia Concept House, Franklin.

Житлові комплекси в м. Одеса: KANDINSKY Odessa Residence.

Портфель перспективних проектів налічує об’єкти загальною площею понад 500000 кв.м з терміном реалізації з 2020 по 2023 рр.

Компанія Citex Development була заснована в 2018 році. На даний момент компанія бере активну участь у низці спільних девелоперських проектів, а також реалізує власні житлові проекти класів комфорт +, бізнес і ряд об’єктів комерційної нерухомості в Києві та Одесі площею понад 270000 кв.м.

На сьогоднішній день площа перспективних проектів компанії становить понад 300000 кв.м.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Новий податок на житло: що пропонують в Раді

Податок на нерухомість, суми котрого відрізняються в різних регіонах України, не повинен розраховуватися виходячи з метражу житла. Таку думку в…

03.06.2020

Новини
Стала відома доля парку «Крістерова гірка»

У Генеральному плані Києва Крістерову гірку на вулиці Вишгородській, 47ж віднесли за функціональним призначенням до територій зелених насаджень загального користування….

03.06.2020

Новини
Київводоканал має намір залучити колекторів для стягнення боргів

Столичне комунальне підприємство ПрАТ «АК«Київводоканал» має намір залучити колекторів, які будуть стягувати борги за водопостачання та водовідведення зі своїх споживачів….

03.06.2020

Новини
Середня вартість квадратного метра трошки підросла. Дані аналітики

Дякуючи сервісу ЛУН, ми маємо можливість аналізувати стан первинного ринку нерухомості столиці у травні 2020 року. Вже з середини травня,…

03.06.2020