Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
ЖК Standard One введено в експлуатацію

10.12.2019

3м2 Редактор

Новини компаній

Житловий комплекс Standard One від девелопера KDD Engineering , що розташувався на вул. Василькіська 100А, навпроти ВДНХ, у жовтні отримав від Державної архітектурно-будівельна інспекції України (ДАБІ) Сертифікат про введення в експлуатацію.

Процес оформлення та передачі всіх необхідних документів вже розпочато, тому інвестори та майбутні мешканці вже дуже скоро отримають пакет необхідних документів та ключі від своїх квартир, які повністю готові для життя, йдеться у повідомленні забудовника.

Нагадуємо, що Standard One —  житловий комплекс з готельними сервісами та розвиненою інфраструктурою, де всі квартири реалізовано з дизайнерським ремонтом, меблями та технікою. 

Для тих, хто не встиг придбати апартаменти,  компанія розробила зручний додаток по оренді, де в декілька кліків ви можете обрати та орендувати квартиру, не витрачаючи свій час та гроші на зустрічі з посередниками. 

При створенні проекту були враховані всі можливі потреби мешканців комплексу. Тут є власне кафе високого класу з сервісом доставки сніданків, добре оснащена пральня та зона коворкінгу, що дозволяє працювати у відповідній атмосфері, не віддаляючись від свого будинку.

Керуюча компанія може самостійно забезпечити обслуговування житла, що здається в оренду, зокрема приймати оплату. Організована багаторівнева система доступу в квартири, починаючи від входу на територію комплексу і закінчуючи доступом на поверх. Власникам надаються спеціальні електронні ключі, проводиться реєстрація гостей.

Статьи по теме
Новини
Ринок первинної нерухомості перебуває в стані нестійкої рівноваги — експерти

Рейтингове агентство Євро-Рейтинг в рамках роботи над оновленням рейтингу комфортності житлових комплексів за підсумками 2019 р проаналізувало 240 проектів основних…

24 / 02 / 2020

Новини
Під Києвом люди бульдозером розчистили собі незаконно перекриту дорогу між селами

Жителі села Хотів за допомогою бульдозера розчистили собі дорогу на Новосілки, яку їм перекрили після того, як уздовж неї звели елітні будинки. Про…

24 / 02 / 2020

Новини
У Києві почали шукати пориви тепломереж за допомогою дронів з тепловізорами

У Києві перевірку цілісності теплових мереж розпочали у п’ятницю 21 лютого, використовуючи дрони з тепловізорами в партнерстві з DroneUA. Першою…

24 / 02 / 2020

Новини
52% новобудов в Києві потрапляють в категорію ризикових — Monitor. Estate

У столиці з 409 об’єктів будівництва, що зводиться, налічується 214 ризикових. Найбільша кількість ризикових новобудов зосереджена в Голосіївському, Шевченківському та Солом’янському районах. Про це йдеться в результатах…

24 / 02 / 2020