Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Три варіанти розстрочки в KANDINSKY Odessa Residence

25.03.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Девелопери KANDINSKY Odessa Residence пропонують вигідні умови для купівлі апартаментів. На свій розсуд клієнти можуть обрати один з кількох варіантів – знижений курс долара чи розстрочку. 

За умови 100% оплати апартаменти можна придбати за акційним курсом долара – 25 гривень, що досить вигідно в умовах коливання курсу валют.

У KANDINSKY Odessa Residence також діє кілька варіантів – у доларах і в гривні.

При оформленні розстрочки у доларах перший внесок складе 30% від загальної вартості квартири, а пільговий період без здорожчання – 7 місяців. Девелопери пропонують клієнтам порівну розділити ризики у разі здорожчання долара на понад 10%.

Варіантів розстрочки у гривні кілька. Перший варіант передбачає перший внесок у розмірі 50%, термін виплат до 18 місяців, здорожчання на 14,9% річних та платежі у гривнях без прив’язки до курсу долара. 

Другий варіант – без здорожчання, але короткотерміновий – всього 3 місяці. Перший внесок так само складає 50% загальної вартості, а ціна фіксується у гривні. 

KANDINSKY Odessa Residence – спільний проект компаній Perfect Group, Citex Development та SAGA Development. Будується на узбережжі Чорного моря в Одесі, за адресою Французький бульвар, 63/65, та складається з 4 будівель з розвиненою санаторно-курортною та рекреаційною інфраструктурою. 

Статьи по теме
Новини
Земельна комісія Київради дозволила забудову Чкаловського скверу

Земельна комісія Київради дозволила зробити Чкаловський сквер фактично прибудинковою територією житлового будинку. Проти такого рішення проголосували тільки два члени комісії….

05 / 06 / 2020

Новини
«Інтергал-Буд» повідомив про атаку псевдо-активістів

Новини компаній Компанія-забудовник «Інтергал-Буд» повідомила, що  стала обєктом шантажу та маніпуляції. Про це йдеться у листі забудовника. «Сьогодні до одного з адміністративних…

05 / 06 / 2020

Новини
У мерії розпорядилися відновити роботи в ЖК «Еврика»

Забудовник повинен відновити всі роботи на будмайданчику ЖК «Еврика». Про це повідомив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, передає СтройОбзор. «Деякі…

05 / 06 / 2020

Новини
В Україні поки буде одна платіжка за електроенергію

Розділяти платіжки за електроенергію поки немає сенсу, про це повідомив менеджер з організації консультативних послуг у сфері аналітичної діяльності DiXi Group Богдан Серебренніков. Раніше…

05 / 06 / 2020