Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Три варіанти розстрочки в KANDINSKY Odessa Residence

25.03.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Девелопери KANDINSKY Odessa Residence пропонують вигідні умови для купівлі апартаментів. На свій розсуд клієнти можуть обрати один з кількох варіантів – знижений курс долара чи розстрочку. 

За умови 100% оплати апартаменти можна придбати за акційним курсом долара – 25 гривень, що досить вигідно в умовах коливання курсу валют.

У KANDINSKY Odessa Residence також діє кілька варіантів – у доларах і в гривні.

При оформленні розстрочки у доларах перший внесок складе 30% від загальної вартості квартири, а пільговий період без здорожчання – 7 місяців. Девелопери пропонують клієнтам порівну розділити ризики у разі здорожчання долара на понад 10%.

Варіантів розстрочки у гривні кілька. Перший варіант передбачає перший внесок у розмірі 50%, термін виплат до 18 місяців, здорожчання на 14,9% річних та платежі у гривнях без прив’язки до курсу долара. 

Другий варіант – без здорожчання, але короткотерміновий – всього 3 місяці. Перший внесок так само складає 50% загальної вартості, а ціна фіксується у гривні. 

KANDINSKY Odessa Residence – спільний проект компаній Perfect Group, Citex Development та SAGA Development. Будується на узбережжі Чорного моря в Одесі, за адресою Французький бульвар, 63/65, та складається з 4 будівель з розвиненою санаторно-курортною та рекреаційною інфраструктурою. 

Статьи по теме
Новини
«Київзеленбуд» почав озеленення схилів у Колони Магдебурзького права

КО «Київзеленбуд» оголосив про початок озеленення схилів у Колони Магдебурзького права. Вже висаджена алея з 12 червоних дубів. Планується, що на наступному тижні там з’являться…

01 / 04 / 2020

Акції
В ЖК Edeldorf зафіксовано курс гривні

Новини компаній ЖК Edeldorf з 1 по 30 квітня 2020 року зафіксовано курс долара на рівні 25 грн. Акційна пропозиція…

01 / 04 / 2020

Новини
Історичній садибі на Хорива, 2 повернули статус пам’ятки архітектури

Шостий апеляційний адміністративний суд на початку березня повернув будівлі за адресою Хорива, 2 статус пам’ятки. При цьому було скасовано попереднє рішення…

01 / 04 / 2020

Новини
Стартувала програма «теплих кредитів»

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження почало процедуру укладання договорів із державними банками для видачі «теплих кредитів» на 2020 рік. Про це повідомляє пресслужба…

01 / 04 / 2020