Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У Києві презентували новий Генплан

16.12.2019

3м2 Редактор

Новий план регламентує висоту забудови в історичному центрі міста, а також передбачає глибокий аналіз і контроль всіх споруджуваних об’єктів нерухомості в столиці. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі мер столиці Віталій Кличко.

Презентація нового генплану Києва відбулася в рамках міжнародного форуму «Майбутнє Києва», який проходив сьогодні, 16 грудня, в НСК «Олімпійський».

Також мер сказав, що план містить пункти, що передбачають реконструкцію старих об’єктів житлового фонду ( «хрущовок»), які знаходяться в аварійному стані. Дані об’єкти займають близько 388 га, а це 2,5 млн кв. м житлового фонду, в якому проживають близько 112 тис. киян.

Також планується будівництво окружної дороги і перехоплюючих парковок, розрахованих на 28 тис. Автомобілів. Це дозволить розвантажити вулиці столиці від напливу машин.

Кличко додав, що планується підвищити ефективність використання земельних ділянок і скоротити площу промислових і комунально-складських територій до 5413 га (в даний час вони займають площу 6610 га).

Мер також заявив, що протяжність метрополітену за сім наступних років планується збільшити до 84 км. На сьогоднішній день загальна протяжність ліній метро в Києві становить 67,7 км. Кличко зазначив, що планується не тільки відкриття нових станцій метрополітену, але будівництво нових ліній підземки.

Статьи по теме
Новини
За огорожі біля водойм почнуть штрафувати

21 лютого 2020 року вводиться в дію Закон № 233-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних…

21 / 02 / 2020

Новини
Забудовники не передбачають змін цін у зв’язку з новими ДБН

Останнім часом ширяться чутки про те, що нові ДБН, які так чи інакше стосуються нової забудови, можуть спровокувати суттєве підвищення…

21 / 02 / 2020

Новини
В INTERGAL CITY пройшов модний показ дизайнерки з США

Новини компаній Вперше в Україні дизайнерка зі світовим ім’ям Наталія Феднер влаштувала модний показ. Він відбувся в INTERGAL CITY. Про…

21 / 02 / 2020

Новини
Старовинний будинок у Києві реконструювали під елітне житло

Колишній прибутковий будинок по вулиці Льва Толстого в центрі Києва реконструювали під елітне житло. Про це The Page розповіли в компанії Kiev Standard. Йдеться…

21 / 02 / 2020