Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Забудовники розповіли, як дадуть нове життя довгобуду на вул. сім’ї Кульженко

09.12.2019

3м2 Редактор

Група компаній Perfect Group і компанія Citex Development добудують заморожений з 2004 року житловий об’єкт на Мінському масиві, за адресою: вул. Сім’ї Кульженко, 22, а також побудують багатофункціональний житловий комплекс Polaris Home & Plaza нового столичного формату «live-work-play». Про це повідомив керівник проектів Perfect Group Олексій Коваль.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про плани на добудову довгобуду.

За словами Коваля, цей майданчик є проблемним, починаючи з 2004 року. За останні 15 років було зроблено 4 спроби добудувати проект.

Компанії Perfect Group і Сitex Development, крім фінансування добудови замороженого об’єкта, беруть на себе контроль за цільовим використанням виділених коштів, що дасть гарантії передачі побудованих будинків у власність потерпілих інвесторів.

«Головною умовою співпрацю девелоперів з землекористувачем є спільна підготовка усіма учасниками проекту прозорого механізму передачі квартир ошуканим інвесторам», — зазначив Олексій Коваль.

До речі, добудова об’єкта по вул. Сім’ї Кульженко стала можливою лише тому, що в ньому продано менше 30% квартир, що дає можливість новим девелоперам, крім добудови заморожених будинків, ще й побудувати новий житловий комплекс.

Що відомо про Polaris Home & Plaza

Площа земельної ділянки, відведеної під будівництво, становить 2,9 га.

Загальна кошторисна вартість будівництва даного проекту складає 1 млрд грн.

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією з зовнішніми стінами з керамблока і утепленням мінеральною ватою.

ЖК буде складатися з 6 секцій на 1700 квартир.

Площа квартир складає від 42 кв.м до 82,3 кв.м. Співвідношення квартир: 1-кімнатні — 60%, 2-кімнатні — 30%, — 3-кімнатні — 10%.

У ЖК буде лобі з респешн, цілодобовою охороною, ескалаторами і окремими ліфтами на житловий поверх, а також будуть облаштовані зона очікування і кафе.

Проектом передбачено створення вбудованого торгово-розважального комплексу з дитячим садком на 100 місць, спортивним центром, продуктовим супермаркетом, сімейним рестораном, комфортабельним коворкінгом і студією дитячого розвитку.

Біля ЖК буде розбитий парк з ігровими, спортивними майданчиками, лаунж-зонами і багатьом іншим, передбачені наземні і підземні паркінги.

«Здача I черги будівництва ЖК Polaris Home & Plaza запланована на II квартал 2021 року. Дата закінчення будівельних робіт — II квартал 2023 року. Орієнтовний старт продажів квартир в Polaris Home & Plaza — середина січня 2020 року.

Статьи по теме
Новини
Ринок первинної нерухомості перебуває в стані нестійкої рівноваги — експерти

Рейтингове агентство Євро-Рейтинг в рамках роботи над оновленням рейтингу комфортності житлових комплексів за підсумками 2019 р проаналізувало 240 проектів основних…

24 / 02 / 2020

Новини
Під Києвом люди бульдозером розчистили собі незаконно перекриту дорогу між селами

Жителі села Хотів за допомогою бульдозера розчистили собі дорогу на Новосілки, яку їм перекрили після того, як уздовж неї звели елітні будинки. Про…

24 / 02 / 2020

Новини
У Києві почали шукати пориви тепломереж за допомогою дронів з тепловізорами

У Києві перевірку цілісності теплових мереж розпочали у п’ятницю 21 лютого, використовуючи дрони з тепловізорами в партнерстві з DroneUA. Першою…

24 / 02 / 2020

Новини
52% новобудов в Києві потрапляють в категорію ризикових — Monitor. Estate

У столиці з 409 об’єктів будівництва, що зводиться, налічується 214 ризикових. Найбільша кількість ризикових новобудов зосереджена в Голосіївському, Шевченківському та Солом’янському районах. Про це йдеться в результатах…

24 / 02 / 2020