Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
ЖК з цікавими фінансовими механізмами покупки квартири в столиці

14.08.2019

Невідомий автор

3m2 підібрав ЖК з цікавими фінансовими механізмами покупки квартири в столиці.

 ЖК Причал 8

Адрес:  Дарницький район, вул. Канальна, 8

Ціна: 18 000 грн/кв. м

Акцію в ЖК комфорт-класу Причал 8 з власної набережній продовжили. При цьому квартири від 800 000 грн у серпні в цьому житловому комплексі чекають на своїх власників.

За проектом тут буде два будинки змінної поверховості — 20, 22, 24 поверхи заввишки. Для власників автомобілів передбачили підземний паркінг з опалюванням, який, як і вся територія ЖК, буде під охороною і відеоспостереженням. 

Купити квартиру в ЖК Причал 8 від Інтергал-Буд можна з ремонтом або чистової обробкою. Є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири за ціною 18 000 – 25 150 грн. У житловому комплексі можна оформити розстрочку на квартиру або кредит.

ЖК Новий Автограф

Адреса: Дніпровський район, Генерала Жмаченка, 26
Ціна: від 19 250/кв. м

Компанія DIM Group в ЖК «Новий Автограф» надає два варіанти розстрочки від забудовника.

Перший варіант: розстрочка на 2,5 роки, з мінімальним внеском від 30%, з можливість виплатити залишок до 20 грудня 2021 року.

Другий варіант: розстрочка з фіксацією ціни в гривні, з першим внеском від 50% з можливістю виплачувати залишок до кінця 2020 року.

Обидва варіанти передбачають безпроцентну розстрочку, яка до того ж не прив'язана до змін ціни квадратного метра в майбутньому.

У житловому комплексі «Новий Автограф» кількість квартир становить 777, також для автомобілів мешканців комплексу передбачений підземний паркінг. Індивідуальне опалення, закрита територія з охороною і відеоспостереженням, поруч парк Перемога і озеро. Інфраструктура району в цілому досить розвинена: по сусідству є садки, школи, супермаркети, медичні установи.

ЖК CAMPUS

Адреса: Солом'янський район, Польова, 38
Ціна: від 20 050 грн/кв. м

До 22% знижка діє на дворівневі квартири в новобудові економ-класу ЖК CAMPUS в Солом'янському районі столиці за адресою Польова, 38.

Дисконт поширюється на дворівневі квартири і трикімнатні квартири (3-1 і 3-2) в секціях А і Б за умови підписання договору купівлі-продажу квартири до 30.08.2019 року включно. Крім того, в житловому комплексі CAMPUS можна оформити розстрочку до червня 2020 року з мінімальним першим внеском від 25%.

У ЖК CAMPUS продають 1-2-3-кімнатні та дворівневі квартири по ціні 20 050–25 700 грн за квадратний метр.

ЖК Урлівський-1

Адреса: Дарницький район, вул. Причальна, 11
Ціна: від 20 000 грн/кв. м

Забудовник «Київміськбуд» в житловому комплексі комфорт-класу «Урлівський-1» передбачив можливість розстрочки до грудня 2021 року з мінімальним першим внеском від 50%. При 100% оплаті знижки на квартири досягаю 12%. У новобудові, як і в інших комплексах забудовника, є партнерські програми кредитування з банками. Оформити кредит можна в «Крісталбанке» або «Укргазбанку», є різні умови по першому внеску та процентними ставками.

ЖК знаходиться в Дарницькому районі столиці за адресою Причальна, 11. Це цілий невеликий мікрорайон з семи будинків по 26 поверхів кожен. Наразі ведеться будівництво перших п'яти будинків, які заявлені 4 кв. 2021 року. По шостому дому, який також заявлений в цей період, ведуться підготовчі роботи. Сьомий поки в проекті.

Статьи по теме
Новини
У Києві презентували новий Генплан

Новий план регламентує висоту забудови в історичному центрі міста, а також передбачає глибокий аналіз і контроль всіх споруджуваних об’єктів нерухомості…

16 / 12 / 2019

Новини
Названо офіційні причини обвалення Укрбуду

Під час прес-конференції, що була присвячена передачі недобудов Укрбуда компанії Київміськбуд, сталі відомі офіційні причини проблем Укрбуду. Про це повідомляє…

16 / 12 / 2019

Новини
Київміськбуд назвав терміни здачі об’єктів Укрбуда

У Києві відбулась прес-конференція, присвячена передачі недобудов Укрбуда компанії Київміскбуд. Як повідомляє кореспондент Property Times, були названі як найпроблемніші ЖК,…

16 / 12 / 2019

Новини
Верховний суд заборонив розміщувати сміттєвий полігон на території Бородянського району Київщини

Постановою Верховного суду залишено в силі рішення попередніх судових інстанцій, якими задоволено позов прокуратури в інтересах територіальної громади с. Нове…

16 / 12 / 2019