Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
3 простих поради для тих, хто декорує свій інтер'єр вперше

29.05.2019

Невідомий автор

Декор — обов'язковий елемент інтер'єру кожної квартири. Без будь-яких цікавих моментів, фішок, акцентів ваш будинок просто буде безбарвним і нецікавим. Коли ти займаєшся цим вперше, виникає більше запитань, ніж відповідей. 3m2 постарався дати на них відповіді.

#1. Приберіть ілюзію безладу

Перш за все звільніть квартиру від таких дрібниць, як медалі, кубки та почесні грамоти, розвішані або розставлені стрункими рядами уздовж стіни.

Приберіть всі ці предмети в ящики або непрозорі шафи. Від цього ваша кімната не втратить своєї індивідуальності. Зате зникне ілюзія безладу.

#2. Подумайте над освітленням

Люстри, лампи, свічки і ліхтарі створюють в квартирі неповторну атмосферу. Бажано, щоб світло було з декількох джерел. Зверніть увагу на функцію регулювання світла. Існують загальні, спрямовані і ті, що акцентують, види підсвічування.

Загальне декоративне освітлення — це точкові світильники і світлодіодні панелі. Спрямовані яскраві світильники виділяють окремі частини приміщення. За допомогою акцентує освітлення виділяють елементи дизайну і декору.

Використовуйте в декорі інтер'єру ліхтарі і свічки. Вони створюють затишну і романтичну атмосферу.

#3. Кольорові акценти

Виберіть для стін неяскравий світлий відтінок, щоб зробити акцент на декоративних елементах. Якщо ж ви не хочете захаращувати приміщення зайвими предметами, дозвольте стіні стати самостійним елементом декору. Можна виділити одну стіну, пофарбувавши її в яскравий (або, навпаки, дуже темний) колір. Або ж нанесіть декоративну штукатурку.

 

Статьи по теме
Відео
Як ЗМІ впливають на вибір новобудови?

Володимир Копоть, юрист, CEO Monitor.Estate поспілкувався з представницею ЗМІ, експерткою ринку нерухомості Вікторією Берещак про те, як ЗМІ освітлюють події…

06 / 12 / 2019

Новини
ЖК «Центральний — 2» в Ірпені будується законно, компанія виграла Апеляційний суд

Новини компаній Учора, 5 грудня, Київський апеляційний суд зняв арешт з ділянки, на якій знаходиться житловий комплекс «Центральний — 2» в Ірпені. Таким чином суд підтвердив, що будівництво…

06 / 12 / 2019

Новини
В Україні скасують збір за довідку для купівлі та продажу нерухомості

Верховна Рада прийняла 5 грудня в цілому закон про ліквідацію схем в сфері нерухомості (№ 2047-д) щодо реєстрації інформації звітів про оцінку об’єктів…

06 / 12 / 2019

Новини
В Україні з’явиться Концепція державної житлової політики

Мінрегіон розробить Концепцію державної житлової політики на 2019–2024 роки. Вона визначить пріоритети та конкретні кроки для забезпечення житлом людей, які…

06 / 12 / 2019