Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Комфорт та ергономічність: незначне перепланування двокімнатної квартири в ЖК Park Town

27.08.2019

Невідомий автор

До нас у редакцію звернулася читачка, яка попросила допомогти обіграти нестандартне планування своєї нової квартири в житловому комплексі Park Town в Гостомелі. Спочатку стояло завдання опрацювати те планування, яке пропонує забудовник, але після того, як наш архітектор Юрій Кутафин детальніше вивчив план квартири, прийшов до висновку, що все ж краще назбирати трохи грошей і внести в планування незначні зміни.

«Планування двокімнатної квартири в ЖК Park Town, на перший погляд, типове і нудне в первозданному вигляді, але при незначному переплануванні, яке, як показав результат, потрібне, стає повноцінною насиченою і ергономічною квартирою, яку хочеться купити», — пояснює своє рішення архітектор.

Почнемо з коридору: об'єднавши санвузли і тим самим збільшивши площу, можна безболісно віддати їх частину під вбудовану шафу з боку коридору в ніші, тупик коридору архітектор пропонує закінчити невеликою коморою для побутових потреб. При вході розміститься низька полка для взуття з можливістю присісти зверху.

Санвузол став просторіше, нічого зайвого, все на своїх місцях, при бажанні можна додати полки для побутової хімії і рушників.

Кухня не зазнала істотних змін за габаритами, за винятком ніші під холодильник, яка додалася за рахунок видозміненій дитячої.

У дитячій кімнаті є всі необхідні меблі для сучасного підлітка, шафи втоплені в стіни, можна привести до футуристичного дизайну — тут можна відпочити, прийняти друзів, пограти за комп'ютером, подивитися телевізор, пограти на приставці та ін. — для всього знайдеться місце.

Головна кімната видозмінена наступним чином: за рахунок простору кімнати було виділено місце під гардероб, в який поміститься весь одяг і нічого не буде висіти «на видноті», в тому числі на спинці стільця, оскільки крісло, а також супутній йому будуарний столик, затишно сховався в нішу вбиральні за вхідними дверима. Кімната також простора та світла. «При досить малих габаритах квартири і небажанні робити дорогий ремонт і перепланування, даний варіант квартири показав, що таким чином можна отримати більше, ніж просто квартиру — квартира саме так розкриває свій потенціал і він здається вже необхідним і вартує того. Перепланування тут потрібне, і рано чи пізно покупниця до цього прийде», — резюмує Юрій Кутафин.

 

 

Статьи по теме
Новини
Активісти вимагають вжити заходів щодо незаконних дій прокурора Кулика, який надбудував цілий поверх

Низка громадських організацій вимагає від державних органів вжити заходів щодо факту незаконного будівництва, проведеного скандальним прокурором Костянтином Куликом в одному з найелітніших…

22 / 11 / 2019

Новини
Депутат Київради поскаржився на новобуд на Лук’янівській

У мера Києва Віталія Кличка просять скасувати Містобудівні умови і обмеження (МУО) на проектування забудови в межах земельних ділянок на вул. Лук’янівська, 35,37,39, пров. Лук’янівський, 2-А….

22 / 11 / 2019

Новини
ЖК «Центральний» буде відстоювати свої права в Апеляційному суді, бо ми працюємо законно, — керівництво компанії

Новини компаній Житловий комплекс «Центральний-2» подаватиме апеляцію на рішення Ірпінського міського суду щодо арешту ділянки, на якій компанія працює понад…

22 / 11 / 2019

Новини
За який час можна дістатися з передмість до Києва. Інфографіка

Реальна територія Києва давно не обмежується межами міста. Багато киян їздять на роботу з передмістя, пише ЛУН Місто. Посилаючись на…

22 / 11 / 2019