Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Маленька ванна кімната: 3 прийоми візуального розширення простору

14.11.2019

3м2 Редактор

Зазвичай в невеликих плануваннях ванні кімнати дуже скромних розмірів. Щоб виправити ситуацію, можна спробувати провести перепланування, але це не завжди можливо. В такому випадку застосовуйте прийоми візуального розширення простору, про які піде мова нижче.

Порядок

Накопичення речей з’їдає простір, тому постарайтеся підтримувати у ванній ідеальний порядок. Не потрібно розставляти нескінченну кількість баночок, скляночок та іншої атрибутики по всій ванній, заховайте їх у спеціальну шафу або тумбу. Якщо місця під повноцінної шафки немає, придивіться до компактних кутових.

Компактність

Для невеликої ванної кімнати потрібно підбирати максимально компактну сантехніку. Величезна чавунна ванна на кованих ніжках — точно не ваш варіант. Сьогодні можна вибрати зручну, але при цьому компактну сантехніку, наприклад, прекрасний варіант — кутова раковина.

Ілюзія

Обманювати не дуже добре, але у випадку з маленькою ванною невеликий зоровий обман прийде на допомогу. Використовуйте в оздобленні світлу колірну гамму, таке оформлення візуально розширить простір.

Дзеркала, дрібна плитка, вертикальні і горизонтальні смуги — прості прийоми, які зроблять вашу ванну просторіше.

Джерело натхнення: roomble.com

Статьи по теме
Новини
Нова скандальна надбудова у центрі Києва загрожує місцевим жителям

На вулиці Прорізній, 19-б, київські активісти помітили чергову надбудову на триповерховому будинку 1900 року побудови. На ньому з’явилося два зайві поверхи, пише Сьогодні….

27 / 01 / 2020

Новини
Учасникам групи «чорних рієлторів» обрали запобіжний захід із заставою до 10,5 млн гривень

Трьом учасникам групи так званих «чорних рієлторів» обрали запобіжний захід. Їх узяли під варту з можливістю застави, повідомили на сторінці Кіберполіції в Facebook. «Розмір застави…

27 / 01 / 2020

Новини
Потенційний інвестор добудови ЖК «Дніпровські Вежі» прагне відкоригувати проект

Добудовою ЖК «Дніпровські вежі» на просп. Генерала Ватутіна, 9 у Дніпровському районі столиці зацікавилося ТОВ «Жітлоекономія». Однак після вивчення документів…

27 / 01 / 2020

Новини
У збільшенні аварій на електромережах звинуватили будівельників

Кожна десята аварія на електромережах у Києві спричинена діяльністю будівельних, комунальних та інших організацій, які виконували роботи в зоні проходження…

27 / 01 / 2020