Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Облаштовуємо домашній офіс

27.03.2020

3м2 Редактор

В умовах карантину велика частина офісних співробітників перейшла на віддалений режим роботи. 3m2 провів опитування серед наших читачів, згідно з результатами 18% залишилися працювати в офісах, а 82% перейшли на віддалений графік.

Мало хто був готовий, до того, що доведеться облаштовувати у власних оселях повноцінне робоче місце. Тому ми вирішили підготувати кілька порад для тих, хто тільки освоює віддалений графік роботи, як організувати зручне робоче місце в квартирі.

Обираємо кімнату

Міні-офіс можна зробити в будь-якій кімнаті, для цього не знадобитися багато місця. Можна розширити підвіконня або прикрутити до стіни відкидну кришку столу, щоб не забирати місце в кімнаті, коли офіс буде не потрібен. Головне, щоб вибране місце було зручним і не прохідним, щоб вас якомога менше відволікали.

Освітлення

Доведено, що правильне освітлення — це не тільки комфорт і здоров’я ваших очей, а й висока продуктивність роботи. Тому освітленню потрібно приділити особливу увагу. Розміщуйте монітор або екран ноутбука так, щоб на ньому не було відблисків від вікна. Для вечірньої роботи вам знадобитися хороша настільна лампа, краще віддати перевагу холодним відтінкам світла, вони допомагають сконцентруватися.

Меблі

Розмір столу має відповідати тому, що на ньому буде розміщено. Якщо це невеликий ноутбук, то досить буде відкидного столика. Якщо ж ви для роботи використовуєте кілька девайсів, наприклад, ноутбук, графічний планшет тощо, то вам знадобитися повноцінний офісний стіл.

Через брак спеціального столу, цілком можна скористатися тими столами, які є в будинку, навіть кухонний підійде як тимчасовий варіант. А ось кухонний табурет не зможе замінити робоче крісло. Деякі компанії для зручності своїх співробітників доставляють їм додому звичні офісні крісла в тимчасове користування — це оптимальний варіант. Але якщо такої опції у вас на роботі немає, тоді доведеться знайти кошти на зручне ергономічне крісло, щоб робота на дому не перетворилася у випробування для вашої спини.

Місця для зберігання

Якщо крім ноутбука, вам доводиться працювати з паперовими документами, вам знадобиться місце для зберігання. Спеціальні лотки для паперу і контейнери для канцелярії допоможуть підтримувати порядок. Якщо на столі немає місця для лотків, придивіться до тих, які кріпляться на стіну. Вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр.

Балконний офіс

Якщо у вас велика сім’я і маленька квартира, а робоче місце потрібно всім працюючим і учням, то затишний куточок для офісу можна знайти на балконі або лоджії. Головна умова — балкон повинен бути засклений, це врятує вас не тільки від холоду, але і від стороннього шуму. Відкидний столик плюс офісне крісло — цілком зможуть послужити міні-офісом. В ідеалі, якщо на ваш балкон виведена розетка і ви зможете без проблем заряджати ноутбук і встановити додаткове освітлення.

Джерело натхнення:  roomble.com

Статьи по теме
Новини
«Київзеленбуд» почав озеленення схилів у Колони Магдебурзького права

КО «Київзеленбуд» оголосив про початок озеленення схилів у Колони Магдебурзького права. Вже висаджена алея з 12 червоних дубів. Планується, що на наступному тижні там з’являться…

01 / 04 / 2020

Акції
В ЖК Edeldorf зафіксовано курс гривні

Новини компаній ЖК Edeldorf з 1 по 30 квітня 2020 року зафіксовано курс долара на рівні 25 грн. Акційна пропозиція…

01 / 04 / 2020

Новини
Історичній садибі на Хорива, 2 повернули статус пам’ятки архітектури

Шостий апеляційний адміністративний суд на початку березня повернув будівлі за адресою Хорива, 2 статус пам’ятки. При цьому було скасовано попереднє рішення…

01 / 04 / 2020

Новини
Стартувала програма «теплих кредитів»

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження почало процедуру укладання договорів із державними банками для видачі «теплих кредитів» на 2020 рік. Про це повідомляє пресслужба…

01 / 04 / 2020