Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування класичної двушки під потреби сім’ї з трьох осіб

20.12.2019

Ірина Настич

Планування відіграє велику роль при виборі квартири. Вивчаючи варіанти, потенційний інвестор придивляється не тільки до репутації забудовника, зовнішньої і внутрішньої інфраструктурі, а й до планування, в якому він має жити. Як організувати свій життєвий простір, чи буде зручно і комфортно всій сім’ї.

До нас в редакцію звернулася читачка, яка розглядає для інвестицій новобудову, в якій тільки плануються продажи, її зацікавила двокімнатна квартира площею трохи більше 57 кв. м. Це житло розглядає для покупки сім’я з дитиною, тому головна вимога — спальню обладнати під дитячу, кухню і вітальню організувати так, щоб було спальне місце для батьків, міні-кабінет і, власне, сама вітальня. Ще нашій читачці хотілося б, щоб було якесь приміщення під господарські потреби. З таким завданням ми звернулися до нашого архітектора Юрія Кутафіна.

«Спочатку у мене було п’ять різних варіантів зонування, — говорить Юрій Кутафин. — Десь перевага була на боці окремого кабінету як виділеної житлової зони, був варіант, в якому пропонувався великий підсобний простір». В результаті архітектор зупинився на варіанті, де в пріоритеті чітко продумані спальні зони.

«Планування змінено під потреби сім’ї в окремих спальних просторах без утисків в габаритах, — коментує архітектор. — Невелику робочу зону можна організувати або між кімнатами, або в дорослій спальні».

Якщо кабінет повинен має бути ізольованим від спальні, то його можна організувати між батьківською кімнатою та дитячою. Якщо ж такої гострої потреби немає, то буде достатньо комп’ютерного столу в спальні, а отриманий простір між кімнатами можна обладнати під гардеробну.

«В цілому маємо: дитячу кімнату і санвузол — не змінював в габаритах, стіну між кімнатою і кухнею я частково зберіг для економії бюджету сім’ї. Виконавши своєрідний тамбур, вийшло розвантажити простір на два напрямки, а в нішу, що звільнилася, вмонтував кабінет. Також ми отримали невелике місце для зберігання господарських і побутових товарів (хозблок)», — підвів підсумок Юрій Кутафин.

Такий варіант перепланування досить простий, ремонт не потягне великих витрат на демонтаж і зведення перегородок. При цьому квартира вийшла дуже пластична до подальшого перепланування, в ній прихований не великий, але прийнятний потенціал.

Для більш детального опрацювання під індивідуальні потреби, безумовно, необхідна особиста консультація з архітектором, а також план всіх комунікацій, несучих конструкцій та ін.

Статьи по теме
Новини
Нова скандальна надбудова у центрі Києва загрожує місцевим жителям

На вулиці Прорізній, 19-б, київські активісти помітили чергову надбудову на триповерховому будинку 1900 року побудови. На ньому з’явилося два зайві поверхи, пише Сьогодні….

27 / 01 / 2020

Новини
Учасникам групи «чорних рієлторів» обрали запобіжний захід із заставою до 10,5 млн гривень

Трьом учасникам групи так званих «чорних рієлторів» обрали запобіжний захід. Їх узяли під варту з можливістю застави, повідомили на сторінці Кіберполіції в Facebook. «Розмір застави…

27 / 01 / 2020

Новини
Потенційний інвестор добудови ЖК «Дніпровські Вежі» прагне відкоригувати проект

Добудовою ЖК «Дніпровські вежі» на просп. Генерала Ватутіна, 9 у Дніпровському районі столиці зацікавилося ТОВ «Жітлоекономія». Однак після вивчення документів…

27 / 01 / 2020

Новини
У збільшенні аварій на електромережах звинуватили будівельників

Кожна десята аварія на електромережах у Києві спричинена діяльністю будівельних, комунальних та інших організацій, які виконували роботи в зоні проходження…

27 / 01 / 2020