Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування двокімнатної квартири в ЖК Edeldorf

12.07.2019

Невідомий автор

Можливість перепланування — важливий аспект для покупця квартири, адже за необхідності можна з легкістю підлаштувати помешкання під власні потреби. Саме з таким розрахунком обирали квартиру наші читачі — родина, яка складається з мами й доньки.

Свій вибір вони зупинили на двокімнатній квартирі в комплексі бізнес-класу Edeldorf, що на Печерську. Родина висувала дві головні умови — центральне розташування, бо саме неподалік знаходиться гімназія, в якій навчається дівчинка, а також можливість в перспективі зробити перепланування на випадок, якщо родина буде збільшуватися.

Двокімнатна квартира, з якою ми запропонували попрацювати архітектору Юрію Кутафіну, доволі простора, 85 кв. м, всі приміщення правильної геометричної форми.

«Проект двокімнатної квартири, на перший погляд, не має недоліків, — коментує архітектор. — У запропонованому забудовником плануванні, передбачається наявність двох санвузлів, проте місця під зберігання речей виділяється мало».

Щоб це виправити, архітектор продовжив стіну санвузла до колони, виділивши дану зону під платтяну шафу. В результаті за стінкою в суміжній кімнаті утворився просторий санвузол з душовою кабіною в ніші.

«Другим санвузлом я вирішив «пожертвувати» за згодою власниці й реорганізував його в гардеробну і прикріпив її до дитячої кімнати», — пояснює Юрій Кутафін.

В кімнаті для дівчинки розмістилося ліжко, робоче місце. Напроти входу полиця для книг та дрібниць.

У сусідній кімнаті навпроти розміщена спальня матері — ліжко приховане зі входу, в кімнаті є місце для робочого столу або будуарного столика, місце для відпочинку і глибока шафа.

Кухня, яку видно одразу при вході, також зонована: є місце для готування, зона прийому їжі (їдальня), а також зона відпочинку/гостьова зона з телевізором навпроти дивану.

«Нічого зайвого, все гармонійно. Квартира самодостатня, хоч і скромна з вигляду. Все приховано і в вільному доступі одночасно. Можлива модифікація даного планування шляхом рокіровки приміщень дитячої та маминої кімнати — якщо доньці буде потрібно більше простору. Можливий також варіант організації трьох окремих спальних кімнат з традиційною кухнею 16 кв. м шляхом відокремлення її від житлових кімнат і організації довгого коридору між ними», — резюмує архітектор.

 

 

Статьи по теме
Новини
Активісти вимагають вжити заходів щодо незаконних дій прокурора Кулика, який надбудував цілий поверх

Низка громадських організацій вимагає від державних органів вжити заходів щодо факту незаконного будівництва, проведеного скандальним прокурором Костянтином Куликом в одному з найелітніших…

22 / 11 / 2019

Новини
Депутат Київради поскаржився на новобуд на Лук’янівській

У мера Києва Віталія Кличка просять скасувати Містобудівні умови і обмеження (МУО) на проектування забудови в межах земельних ділянок на вул. Лук’янівська, 35,37,39, пров. Лук’янівський, 2-А….

22 / 11 / 2019

Новини
ЖК «Центральний» буде відстоювати свої права в Апеляційному суді, бо ми працюємо законно, — керівництво компанії

Новини компаній Житловий комплекс «Центральний-2» подаватиме апеляцію на рішення Ірпінського міського суду щодо арешту ділянки, на якій компанія працює понад…

22 / 11 / 2019

Новини
За який час можна дістатися з передмість до Києва. Інфографіка

Реальна територія Києва давно не обмежується межами міста. Багато киян їздять на роботу з передмістя, пише ЛУН Місто. Посилаючись на…

22 / 11 / 2019