Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Все, що ви хотіли знати про скандинавський стиль

22.11.2019

3м2 Редактор

Суворий клімат диктує свої вимоги до житлових просторів в Скандинавії, які припали до смаку всьому світу. Щоб не заплутатися в різноманітті варіантів на просторах Інтернету або зуміти скреативити самому, прочитайте наш чек-лист по скандинавському стилю в інтер’єрі. Далі його основні риси.

Більше природного освітлення

У Північній Європі, як і у нас взимку, дні досить короткі, а погода найчастіше похмура. Великі вікна намагаються в будинках оформити легкими, напівпрозорими фіранками. Меблі варто вибирати невисокі, щоб ті не стали перешкодою для світла, що струменіє з вікон.

Білі плями

Щоб приміщення здавалося більш світлим, беріть в руки білий колір. Стіни, підлога, стелі, меблі і текстиль оформляйте в цьому кольорі або в дуже світлих відтінках бежевого і сірого. Згладжувати ефект має різноманіття використаних в інтер’єрі фактур.

Чорний акцент

Повсюдне використання одного з найбільш суперечливих і важких кольорів — чорного — відмінна риса цього стилю. Саме чорний робить білий ще білішим, підкреслює чистоту ліній, форм і відтінків. Використовувати його потрібно розумно: на підлозі, в аксесуарах або не громіздких предметах меблів.

Яскраві плями

Яскраві деталі здатні розбавити строгість базового чорно-білого інтер’єру. Вони не повинні бути занадто нав’язливими. Їх призначення — доповнити, оживити інтер’єр.

Різноманіття текстилю

Текстиль з різноманітними візерунками і зображеннями використовується дуже активно. Смужки, горошок, окрас леопарда, зображення тварин, геометричні візерунки, і все це в найрізноманітніших відтінках — ось як виглядає набір декоративних подушок на скандинавському дивані.

Чисте дерево

Натуральні матеріали — основа інтер’єру. Дерево використовують не тільки в меблях і в оздобленні підлог, але і в декорі стін, стель. Причому основна увага приділяється саме натуральній подачі матеріалу (без фарбування, лакування або обробки шпоном).

Тепле хутро

Натуральне хутро також активно використовується в скандинавському стилі. Однак для відтворення скандинавського інтер’єру в наших умовах цілком підійдуть і штучні аналоги.

Безліч джерел світла

Обстановка повинна бути насичена різноманітними джерелами штучного світла, як функціональними, так і декоративними. В якості останніх можна використовувати свічки і гірлянди.

Декор в міру

Не потрібно захаращувати простір, скандинавському стилю властиві мінімалізм, самобутність і особистісний характер.

Оригінальні постери, картини, фотографії, розвішані на стінах або недбало притулені до стіни, декоративна подушка з портретом відомої особистості або фотографією домашнього улюбленця, яскравий тонкий килимок з геометричними або етнічними візерунками, кілька чарівних і функціональних штучок з бабусиної горища (наприклад, чемодан-столик або скриня-комод) — ось основний список прикрас скандинавського інтер’єру.

Функціональність

Наявність зайвих меблів, захаращуваний простір не вітається. А ті предмети, що становлять обстановку, повинні бути максимально практичними. Для створення скандинавського інтер’єру прекрасно підійдуть меблі, що трансформуються, а також меблі, обладнані прихованими шухлядками для зберігання. Невеликі речі побутового та декоративного характеру краще розміщувати на легких відкритих полицях.

Джерело натхнення: roomble.com

Статьи по теме
Відео
Як ЗМІ впливають на вибір новобудови?

Володимир Копоть, юрист, CEO Monitor.Estate поспілкувався з представницею ЗМІ, експерткою ринку нерухомості Вікторією Берещак про те, як ЗМІ освітлюють події…

06 / 12 / 2019

Новини
ЖК «Центральний — 2» в Ірпені будується законно, компанія виграла Апеляційний суд

Новини компаній Учора, 5 грудня, Київський апеляційний суд зняв арешт з ділянки, на якій знаходиться житловий комплекс «Центральний — 2» в Ірпені. Таким чином суд підтвердив, що будівництво…

06 / 12 / 2019

Новини
В Україні скасують збір за довідку для купівлі та продажу нерухомості

Верховна Рада прийняла 5 грудня в цілому закон про ліквідацію схем в сфері нерухомості (№ 2047-д) щодо реєстрації інформації звітів про оцінку об’єктів…

06 / 12 / 2019

Новини
В Україні з’явиться Концепція державної житлової політики

Мінрегіон розробить Концепцію державної житлової політики на 2019–2024 роки. Вона визначить пріоритети та конкретні кроки для забезпечення житлом людей, які…

06 / 12 / 2019