Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Як оформити квартиру в стилі ар-деко: головні правила

08.11.2019

3м2 Редактор

Буквально ар-деко розшифровується як «декоративне мистецтво». Це еклектичний напрямок в дизайні, в якому змішані відбитки різних культур: єгипетських, індійських, європейських, африканських. Ми зібрали інструкцію, як відтворити цей стиль і не переборщити.

1. Складна геометрія

Геометричні принти — головний ваш друг. Різкі кути, лабіринти з форм, переплетення ліній. Інтер’єр вийде трохи графічним, немов створеним за допомогою олівця, лінійки, циркуля. Це виглядає по факту дуже стильно.

2. Гра на контрасті

Основа ар-деко — протиборство чорного і білого кольору. Однак при бажанні можна зіткнути синій і червоний, зелений і жовтий. Головна умова — гіпертрофовані тони. Це має бути яскраво, сміливо, помітно, без напівтонів.

Класика ар-деко — це темний фон зі світлими або яскравими акцентами на ньому.

3. Не скупіться на матеріали

Якщо дерево — то кращих порід, якщо метали — то або дорогоцінні, або в дорогоцінних тонах, якщо камінь — то натуральний і у великій кількості, якщо посуд — то з кращої порцеляни, якщо тканини — то шовк, оксамит і ручна вишивка. Тут начебто немає місця дешевій кераміці, пластику, ламінату та іншим бюджетним замінникам, але все вирішує якість. Якщо ви раптом знайдете замінник такого рівня, що від оригіналу не відрізнити, чому б і ні.

4. Анімалістичність

Анімалістичні принти — теж важливий атрибут ар-деко. Разом з принтами в інтер’єрі можна використовувати і зображення тварин, скульптури, імітації.

5. Етніка

Антикваріат, ручна робота тубільних ремісників, рідкісні предмети побуту з-за кордону — ось, що вам потрібно. Чим старше виглядає і є річ, тим краще.

Любов до всього старовинного, створеного чиїмись руками, несхожого на нашу культуру збереглася досі.

Джерело натхнення: roomble.com

Статьи по теме
Новини
У Києві потрібно будувати мінімум 2 млрд кв.м житлової нерухомості щороку

На одного українця наразі приходиться 24 кв.м житла, а 70% житлового фонду — застаріле. Для того, аби вийти на європейський…

20 / 01 / 2020

Акції
Акції січня в ЖК Campus

Новини компаній ЖК Campus у Солом’янському районі Києва пропонує покупцям в січні скористатися акціями та розстрочками. Фіксація ціни в гривні на розстрочку…

20 / 01 / 2020

Новини
Оголошено початок продажів у ЖК INTERGAL CITY

Новини компаній «Інтергал-Буд» оголошує старт продажів квартир і апартаментів у багатофункціональному комплексі INTERGAL CITY. Про це йдеться у повідомленні прес-служби….

20 / 01 / 2020

Новини
Ексзабудовник Микитась намагався сісти на літак до Лондону – ЗМІ

Колишнього нардепа Максима Микитася, підозрюваного в заволодінні майном Нацгвардії на більш ніж 81 мільйон гривень, зняли з рейсу при спробі…

20 / 01 / 2020