Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Як швидко оновити інтер’єр

08.01.2020

3м2 Редактор

У новому році хочеться оновлень у всьому, в тому числі і в інтер’єрі. Якщо ви ще не готові на радикальні зміни, як то переклеювання шпалер або фарбування стін, то можете скористатися однією з наших порад, як легко і швидко оновити інтер’єр.

Текстиль

Текстиль в інтер’єрі — це не тільки подушки і пледи. Придивіться до декларативних текстильних панно. Такий елемент декору може допомогти розставити акценти і надати оригінальності вашій квартирі.

Для більш сміливих — використання текстилю в оббивці стін. Такий інтер’єр виглядає розкішно, але підходить тільки для ідеально рівних стін.

Штори

Заміна штор може повністю преобразити інтер’єр. Якщо дозволяє бюджет, додайте розкоші — підберіть штори з дорогих тканин або ж замовте індивідуальний пошив за ексклюзивним ескізом.

Карнизи

Якщо разом зі шторами ви заміните і карнизи, квартира може заграти абсолютно по-новому. Сьогодні вибір карнизів широкий — від лаконічних мінімалістичних варіантів до вигадливих оригінальних форм. Карниз цілком може стати головним акцентом в інтер’єрі.

Аксесуари

Правильно підібрані аксесуари можуть оживити інтер’єр. Наприклад, якщо ви вирішили оновити штори, підберіть до них оригінальний тримач, який підкреслить ваше почуття стилю.

Джерело натхнення: roomble.com

Статьи по теме
Новини
Нова скандальна надбудова у центрі Києва загрожує місцевим жителям

На вулиці Прорізній, 19-б, київські активісти помітили чергову надбудову на триповерховому будинку 1900 року побудови. На ньому з’явилося два зайві поверхи, пише Сьогодні….

27 / 01 / 2020

Новини
Учасникам групи «чорних рієлторів» обрали запобіжний захід із заставою до 10,5 млн гривень

Трьом учасникам групи так званих «чорних рієлторів» обрали запобіжний захід. Їх узяли під варту з можливістю застави, повідомили на сторінці Кіберполіції в Facebook. «Розмір застави…

27 / 01 / 2020

Новини
Потенційний інвестор добудови ЖК «Дніпровські Вежі» прагне відкоригувати проект

Добудовою ЖК «Дніпровські вежі» на просп. Генерала Ватутіна, 9 у Дніпровському районі столиці зацікавилося ТОВ «Жітлоекономія». Однак після вивчення документів…

27 / 01 / 2020

Новини
У збільшенні аварій на електромережах звинуватили будівельників

Кожна десята аварія на електромережах у Києві спричинена діяльністю будівельних, комунальних та інших організацій, які виконували роботи в зоні проходження…

27 / 01 / 2020